اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن آیفون 4 لاک بدون سیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط davood4300 نمایش پست ها
    سلام
    من یه آیفون 4 لاک دارم به 6.1.3 ارتقاش دادم حالا که می گه برای اکتیویتش باید حتما سیم کارت معتبر بذاری توش. با توجه به اینکه دوستان قبلی هم که جواب داده بودن، گفتن که باید حتما جیل کنیم و بعد آنلاک و هنوزم جیل برای این ورژن نیومده شما چه پیشنهادی دارین این مشکل تخیلیه من حل شه؟
    ممنون
    فایل ۶.۱.۳ را به اسنو بریز بدین و کاستم بسازین در قسمت حرفه ای روی هکتویت ایفون کلیک کنین و بعد صبر تا فریمویر ساخته شه بعدش بوسیله راهنمایی برنامه گوشیو به دی اف یو ببرین و صبر تا خط
    ireb
    پرشه وقتی پر شد با گرفتن شیفت تو ایتونز فریمویر ساخته شده رو به ایتونز بدین و رستور کنین توجه کنین که یک فولدر به نام
    ibooty
    روی دسکتاپتون ساخته میشه و هر بار که گوشی ری استارت میشه باید بدین وسیله بوتش کنین

Sent from my iPhone 2GS using Tapatalk beta2(pervate beta test of tapatalk beta test)
    avable at imsg:
    arefttt@gmail.com
    powered by: arefttt?!

نظر

اقا من یه مشکل دارم یه ایفون 3gs بهم داد دوستم گفت 6.1.3 اپدیت کن لاک بود میخواست به عنوان یه ایپاد استفاده کنه ولی الان دستگاه اکتیو نمیشه میشه راهنماییم کنید که فقط این تیکه اکتیو شدن رو رد کنه و اصلا برام انتن دادن مهم نیست
      اینم بگم که سیم کارت at&t توش انداخنم ولی بازم فایده نداشت و اکتیو نشد

نظر

نوشته اصلی توسط amir.name نمایش پست ها
        اقا من یه مشکل دارم یه ایفون 3gs بهم داد دوستم گفت 6.1.3 اپدیت کن لاک بود میخواست به عنوان یه ایپاد استفاده کنه ولی الان دستگاه اکتیو نمیشه میشه راهنماییم کنید که فقط این تیکه اکتیو شدن رو رد کنه و اصلا برام انتن دادن مهم نیست
        اینم بگم که سیم کارت at&t توش انداخنم ولی بازم فایده نداشت و اکتیو نشد
        خوب شاید لاکه at&t نیست که با سیم کارتش اکتیو شه !

گوشی رو با آخرین ورژن رد اسنو جیلبریک کنید اکتیو میشه !

( سوالتون رو در جایه خودش مطرح کنید زودتر جواب میگیرین. چون اینجا بخشه آیفون 4 هست ! )

نظر

اکتيو کردن آيفون 4 لاک ريستور شده 7.0.4

سلام دوستان

يه آيفون 4 لاک شده با اپراتور ورجن دستم هست IOS 7.0.4 بود با Evasion 7 جيلبرک کردم کامل انجام نشد و آيکون Cydia ساخته نشد، ريستور کردم با سورس 7.0.4 و الان که بالا اومده اکتيو بايد بشه تا مجدد جيلبرک کنم ،که بدون سيم کارت ورجن (که ندارم) نميشه
          1- چه جوري اکتيو کنمش؟
          2- آيا اکتيو بشه ديگه جيلبرک ميشه ؟

نظر

سلام

آيا با نرم افزار Hacktivate ميشه اکتيو کرد و بعد از اون جيلبرک؟
            اگر سيم کارت غير فعال شده اش را پيدا کنم هم ميشه اکتيو کرد؟

نظر

دوستان من آيفون4 لاک بدون سيم کارت را با IOS Dev Pack Soft هکتيويت کردم بعد با evasion7 جيلبرک شد ، داشتم SAM را از Cydia نصب ميکرم که دستگاه ري استارت شد و وقتي بالا اومد دوباره برگشت به منوي اول براي اکتيو کردن. مجدد که خواستم هکتيويت کنم در مرحله سوم که پنجره winsc را باز ميکنه نتونست کامل کنه و error code 2 ,3 آمد و کار ناتمام انجام شد. با Ultrabreak سعي کردم هکتيويت کنم SSH را زدم بعد بوت که دستگاه گير کرد روي صفحه " کانکتور اتصال آيتيونز " گير کرد و با آيتيونز هم نميشه ريستور کرد.
              چاره اي براي بالا آوردن دستگاه وجود داره؟

نظر

سلام
                من یه 4س حدودا 6 ماه پیش خریدم تا الان برام مشکلی پیش نیومده بود امروز خود بخود خاموش روشن شد و روی صفحه نمایش زده این گوشی گمشده و با این شماره تماس بگیرید.
                البته آیدی و پسورد طرف که ازش خریدمو دارم اما نمیدونم چطور فعال کنمش.

نظر

سلام آقا من یه آیفون 4 دارم که انلاکه ولی سیم کارت رو نمیخونه چیکار کنم

نظر

اگه از آنلاک بودنش اطمینان دارید با یک سیمکارت دیگه امتحان کنید. یا ریست نتورک کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                    X