اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون 4 با ورژن 4.1 روی آرم گیر کرده..

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چشم !
    یک فایل به اصطلاح ممضای دیجیتال در هر او اس از آیفون وجود داره که به اون shsh اون فریمور می گن ! مثلا اس اچ اس اچ فریمور و یا همون او اس 4.3.3!
    در صورت نبودن این فایل دانگیرید یا برگشت به اون او اس امکان پذیر نیست !
    شما می تونید این فایل رو و یعنی در اصطلاح اس اچ اس اچ های آیفونتون رو (یا حتی آیپد و آیپاد) توسط نرم افزاری به نام tiny umberella هم بر روی خود دیوایس و هم بر روی کامپیوترتون ذخیره کنید !همون طور که گفتم این مسئله برای آیپد و یا آیپاد هم همین طوریه !
    برای مثال فریمور گوشی شما یا همان او اس (سیستم عامل ) نصب شده بر روی گوشی شما 4.3.3 است !
    1-اگر شما روی آن 5.0.1 بریزید اونو به این او اس آپدیت و یا آپگرید کردین !
    2-اگر روی گوشیتون دوباره همون 4.3.3 رو از اول بریزید ، اونو ری استور کردین !
    3-و اگر به او اس 4.1 مثلا برگردین اونو دان گرید کردین !(downgrade)
    البته خیلی از دوستان به هر سه مرحله می گن ری استور مخصوصا دو تای آخری !
    دو مرحله ی آخر یعنی ری استور و دانگرید به داشتن فایل shsh نیاز دارند و بدون این فایل ریختن اونا امکان پذیر نیست !
    هر او اس برای خودش یه فایل shsh داره که از حداقل (او اسی که کارخانه روی گوشی شما ریخته که مرتبط با زمان ساخت آن بوده ) تا حداکثر آخرین او اسی که توسط اپل منتشر شده !
    منظور چیه ؟
    ببینید وقتی شما یه آیفون می خرید ، پس از روشن کردنش و به سراغ setting<general>about>frameware version می رید متوجه می شید که مثلا روش 4.2.1 هست !شاید 5.0.1 باشه ! شایدم 4.0!این مسئله کاملا به زمان خریدای شدنش داره !
    در کل هر ورژنی که بود دیگه نمی تونید به پایین تر از اون بر گردین و یا او اسی با ورژن پایین تر از اون روش بریزین ! چون اس اچ اس اچش رو ندارین !
    اما می تونید هر ورژنی که بود رو دوباره همون رو روش بریزین چون می تونید shsh اون فریمور رو با تاینی آمبرلا به راحتی ذخیره کنید ! نه تنها اون ورژنی که روش هستید بلکه ورژن های بالاتر هم ذخیره می شوند ! البته اگر خیلی دیر بجنبید و او اس های بالاتر از اون به تعداد زیاد تری اومده باشند دیگه با تاینی آمبرلا نمی شه اس اچ اس اچش رو گرفت و باید دست به دامن نرم افزاری بشید به نام iFath !
    آی فیس برای ذخیره ی shsh فریموری که هم اکنون داخلش هستید استفاده می شه !
    یعنی الان رو گوشی 4.3.3 هست و قبلا هم اس اچ اس اچی ازش گرفته نشده ، وقتی با تاینی آمبرلا هم زدیم کمترینش 4.3.5 بوده ! اینجا شما می تونید با آی فیس shsh 4.3.3 رو بگیرین و بهش ری استور کنید !
    اگر گوشی شما لاک باشه یعنی وقتی بازش کردین توش یه سیم کارت بود و شما بعد از جیلبریک با آلترا اسنو (آنلاک نرمافزاری ) و یا با شیار گروی سیم (آنلاک سخت افزاریش کردین )
    یعنی چی ؟
    برای مثال در آمریکا و خیلی کشور های دنیا اپراتور ها گوشی های شرکت های سازنده رو می خرن و با شرط استفاده کردن فقط از همون اپراتور گوشی رو با قیمت و مزایایی بهتر به مشتریان ارائه می دهند ! برای مثال شرکت AT&T یک شرکت اپراتور تلفن همراه است که در 150 کشور و نقطه در جهان به استثنا کشور عزیزمان پشتیبانی می شود ! حالا اگر روی آیفونی که از این شرکت خریداری شده هر گونه سیم کارتی به غیر از AT&T بگزاریم کار نخواد کرد و در اصطلاح گوشی لاک AT&T است !
    آنلاک!
    آنلاک تا به چند وقت پیش فقط به صورت نرم افزاری بود یعنی شما بعد از جیلبریک از سایدیا یه سورس به نام ultrasnow را بر روی گوشی خود نصب می کردید و بعد می توانستید بر روی آن از هر سیم کارتی اسفاده کنید !
    اما یه روش بهتر هم برای آنلاک هست و ؟آن استفاده از چیزی به نام gerevy sim است که به شما امکان آنلاک سخت افراری را هم می دهد !
    آیغون شما یه مودم فریمور دارد که ورژن آن را که در اصطلاح بیس باند گفته می شود در قسمت ابوت مشاهده کنید !
    که آنلاک کردن به آن دو صورت که گفته شد به این ورژن مرتبط است و بسیاری از ورژن ها ساپورت نمی شوند (ورژن های جدید )
    اگر گوشی شما لاک است با هر آپدیت ورژن بیس باند شما هم آپدیت می شود !
    که این اصلا چیزه خوبی نیست !
    اما اگر گوشی شما آنلاک فکتوری و یا سیم فری بدین معنی که شما گوشی را از خود کارخانه خریداری کرده اید و اپراتور این وسط کاری نداشته مشکلی نیست و هر جای دنیا به راحتی از سیم کارت استفاده می کنید و اگر هم بیس باندتان آپدیت شود هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد !
    چرا چیز خوبی نیست چون اگر آپدیت شود دیگر آنلاک نمی شود چون ساپورت نمی شود !
    حال برای آپدیت نشدن بیس باند گوشی باید از نرم افزار تاینی آمبرلا استفاده کنید که دارای گزینه ای به نام tss server دارد ! که اگر موقع ری استور فعال باشد دیگر بیس باند آپدیت نخواهد شد ! راه دیگر استفاده از فریم ور های کاستوم است که در اصطلاح قبل از نصب جیلبریک می شوند !
    یکی از معروف ترین نرم افزار ها snowbreze وی pwned می باشد!
    اگر سوالی باقی مانده و یا من یادم رفت که پاسخ بدهم می توانید به راحتی مطرح کنید !

نظر

با تشکر ویژه از شما دوست عزیز و گرامی

خیلی عالی بود.. واقعا شرمنده ام کردین..

دم شما گرم..

حالا بنده میخوام بدونم که چه کارهایی برای گوشی آیفون خود باید انجام بدم..

1-گوشی بنده جیلبریک انتتر شده است ، چون بنده چند بار گوشی رو خاموش روشن کرده ام

2-گوشی بند لاک است و روی آن سیم GEVEY انداخته ام

3- بنده خودم با Iphone PC Suite روی گوشی برنامه ریختم و 1 هفته با این گوشی بازی و کار میکردم که دفعه آخر شارژش تموم شد و گوشی رو که گذاشتم توی شارژ دیگه بالا نیومد و الان روی آرم سیب میمونه

4- الان که USB رو وصل میکنم و روشن میکنم میره روی آرم سیب و تا 5 دقیقه روی آرم سیب میمونه و هی ویبره میزنه

5- با برنامه RedSnow خواستم Just Boot کنم که نتونست راش بندازه

6- با Iphone PC Suite کامپیوتر گوشی رو میشناسه و اسم گوشی و ورژن گوشی رو نمایش میده

7- الان هم دارم با برنامه iFath از گوشی Shsh میگیرم که الان رسیده به اون قسمتی که باید فریمور رو با ذخیره Shsh کی ذخیره شده انتخاب کنی ، و بنده گزینه Download it رو زدم و الان در حال دانلود فریمور مورد نظر است..

با این برنامه Shsh ذخیره کرده ام .. اگه میشه راهنمایی کنید ، خیلی ممنون از راهنماییهاتون.. خیلی گل هستید

با تشکر فراوان

نظر

دوسته فکر کنم شما بتونید با برنامه ibooty گوشی تون رو بالا بیارید !
        اونو دانلود کنید و یا با کمی جستجو در انجمن تتوش رو در بیارید !
        الان شما تو چه فریموری هستین؟ ورژن او استون چنده ؟
        و هم چنین چه اس اچ اس اچ هایی رو دارین ؟

نظر

دیگه بخیال این کارا شو جیلبریک آنتتر iOS 5.0.1 اومد به اون ورژن برو و چیلبریک کن

نظر

ورژن 4.1
            000002B2BE13ADB7_iPhone_4-4.1_(8B117)-blobs
            000002B2BE13ADB7_4.1 (8B117)_cache.ifaith

نظر

نوشته اصلی توسط Moein3000 نمایش پست ها
              دوسته فکر کنم شما بتونید با برنامه ibooty گوشی تون رو بالا بیارید !
              اونو دانلود کنید و یا با کمی جستجو در انجمن تتوش رو در بیارید !
              الان شما تو چه فریموری هستین؟ ورژن او استون چنده ؟
              و هم چنین چه اس اچ اس اچ هایی رو دارین ؟

دوست عزیز میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم این گوشی رو با برنامه ibooty راش بندازم؟

میشه لینک دانلود برنامه رو بدین؟

ممنون میشم..

نظر

ببین دوسته من حتما آیتون از گوشی شما بک آپ گرفته پس بنابراین اصلا نگران ری استور و ازپاک شدن اطلاعاتتون نباشید چون با یه ری استور تقریبا همه چیز بر می گرده !
                شاید منظومو ....نه صبر کن !
                شما الان به من بگید دقیقا می خوای چی کار کنید ؟
                و می خواین روی گوشی تون چه او اسی نصب کنید ؟
                راستی نگفتین چه shsh هایی رو دارین ؟ اگر تاینی آمبرلا گوشی تون رو می شناسه می تونید با زدن گزینه ی save my shsh ذخیرشون کنید !
                و هم چنین با زدن گزنه ی fix recovery و یا exid recovery گوشی تون رو درست کنید !
                http://www.i-phone.ir/forums/thread47675.html

نظر

فرقی نمیکنه که به چه ورژنی ریستورش کنم

فقط میخوام گوشی بالا بیاد

اگه به ورژن 5.0.1 هم بشه ، میخوام ریستورش کنم ، چون دیگه جای نگرانی نیست و این ورژن هم جیلبریک آنتترش امده و شما هم جلوتر از بنده از این موضوع باخبر هستید

فقط میخوام جوری این گوشی بیاد بالا که ایراد آنتن یا ایراد دیگه ای پیدا نکنه..

چون گوشی لاک بوده و روش سیم Gevey انداخته بودم، نمیخوام ایرادی براش پیش بیاد.

ممنون میشم که راهنماییم کنید..

با تشکر از رسیدگی شما به سوالات و مشکلات بنده ..

نظر

دوستان عزیز با RedSnOw گزینه Recovery Fix رو زدم و عملیاتی در گوشی انجام شد

الان روشن که میکنم ، iTunes کامل میشناسه گوشی رو ولی باز روی آرم سیب گیر میکنه و ویبره میزنه..

این هم عکس از iTunes که الان گرفتم :

نظر

دوسته من شما اگر به 5.0.1 برید شاید به مشکل آنتن دهی و نبود سیگنال بر بخورید !
                      یعنی بعضی جا امکان نداشتن آنتن براتون هست ! اگه با این مسئله مشکلی ندارین بدون تغییر بیس باند به 5.0.1 برید!
                      اما اگر نمی خواین برید 5.0.1 او اس 4.3.3 رو دانلود کنید ! راستی نگفتین چه shsh هایی رو دارید !
                      اول با تاینی آمبرلا shsh بگیرید ببینید چه shsh هایی رو دارید بعد اگر 4.3.3 رو داشتین دانلودش کنید بعد با روشن بودن tss server (چون گوشی لاکه و باید بیس باندش سر جاش بمونه و آپدیت نشه!) به 4.3.3 ری استور کنید !

نظر

دوست عزیز بنده با تینی آمبرلا از shsh ذخیره کردم و ریختم توی یک فایل Zip و آپ کردم

اکر امکان داره این فایل رو دانلود کنید و به بنده هم توضیحاتی دهید .. ممنون میشم

SHSH

نظر

ببین دوسته من شما وقتی گوشیت رو وصل کنی با تاینی آمبرلا سیو اس اچ اس اچ رو بزنی بعد از چند لحظه اس اچ اس اچ هایی رو که گرفته و داری رو میاره جلو چشمات ! تو همون صفحه ی اول !
                          یه عکس از اون بنداز !

نظر

دوستان عزیز مشکلم با برنامه SnowBreez حل شد
                            با این برنامه از فریمور 5.0.1 گوشی کاستوم ساختم و با i-Tunes ریستور کردم و گوشی بالا آمد
                            ولی بعد از بالا آمدن گوشی ، در حالت اکتیو شدن گوشی ، اونجا گیر کرد
                            این مشکل هم با جیلبریک کردن و install cydia حل کردم و گوشی الان اماده استفاده است
                            با تشکر از شما عزیزان

نظر

به شما تبریک می گم! و از این که موفق شدید خوش حال شدم ! امید وارم به شما کمکی کرده باشم !

نظر

خیلی ممنونم از همه شما که کمکم کردین

خیلی عالی بود.. واقعاً که همه شما استاد هستید

با سپاس فراوان

نظر

صبر کنید ..
                                X