اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مهم/کار نکردن notification پس از آپدیت به iOS5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مهم/کار نکردن notification پس از آپدیت به iOS5

سلام
    لطفا در این مورد اگر اطلاع دارید کمک کنید چون واقعا کارم لنگه....

بعد ار آپدین به iOS5 "هر بار" که نرم افزارهایی که به notification نیاز دارن رو اجرا میکنم پیغام زیر رو میده:
    "connect to itunes to use push notifications"
    که فقط دکمه ok رو داره
    و هیچ وقت notification هام کار نمیکنن!
    چیکار کنم؟:

من هم همچين مشكلي دارم مثلا در ياهو مسنجر وقتي پم ميدن اگر بيرون ازبرنامه باشم انگار نه انگار كه كسي پم داده
    يا برنامه هاي مشابهش توي نويگيشن هم ياهو هست و on هم هست نميدونم چه كنم كسي ميدونه چيكار ميشه كرد؟؟؟؟

نظر

به iTunes وصل کردید ؟
      Rest in peace Steve
      Do What You Love
      Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط ali.v نمایش پست ها
        من هم همچين مشكلي دارم مثلا در ياهو مسنجر وقتي پم ميدن اگر بيرون ازبرنامه باشم انگار نه انگار كه كسي پم داده
        يا برنامه هاي مشابهش توي نويگيشن هم ياهو هست و on هم هست نميدونم چه كنم كسي ميدونه چيكار ميشه كرد؟؟؟؟
        شیوه نمایش پیغام رو چی انتخاب کردی؟منظورم اون گزینه هایی که مشخص کنه که نوار بالا بیاد یا پینجره باز بشه یا هیچی نشون نده.

نظر

منم اینطوری بودم Back up رو بعد از ریستور بر نگردوندم درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
            شیوه نمایش پیغام رو چی انتخاب کردی؟منظورم اون گزینه هایی که مشخص کنه که نوار بالا بیاد یا پینجره باز بشه یا هیچی نشون نده.
            انتخاب كردم پنجره باز شه هر كاريش ميكنم رديف نميشه به itunes هم وصل كردم نشد چيكار ميشه كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ad3l نمایش پست ها
              منم اینطوری بودم Back up رو بعد از ریستور بر نگردوندم درست شد
              منم back up رو برنگردوندم ازون اولي كه ios 5 رو زدم اينجوري بود

نظر

اگر كسي از دوستان دقيق ميدونه ميشه كمكم كنه؟؟

نظر

منم راه خاصي به ذهنم نميرسه جز اينكه دوباره سه سوت ريستور كن شايد درست شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من مدت هاست که این مشکل رو دارم جیلبرک هم نمیکنم اما در هر آپدیت Notification ها کار نمیکنه. مجبور به Restore from Back up هستیم : کانتکت ها و ... رو نیاز داریم.

نظر

من Notification رو برای ایمیلم فعال کردم.ولی فقط ایمیلهای اکانت me رو میاره و ماله gmail رو نمیاره.در حالی که روی ورژن5 هستم و این مشکلو دارم.قبلا روی 4.3.3 به راحتی میاورد.کسی میدونه مشکل از چیه؟

نظر

دوستان اگه راهي به جز رستور هست راهنمايي كنيد براي من نويگيشن بسيار حياتي است ممنون ميشم اين تايپيكو بدون جواب نگزاريد !!
                        منتظر كمك شما هستم

نظر

نوشته اصلی توسط raminsadeghi نمایش پست ها
                          من مدت هاست که این مشکل رو دارم جیلبرک هم نمیکنم اما در هر آپدیت notification ها کار نمیکنه. مجبور به restore from back up هستیم : کانتکت ها و ... رو نیاز داریم.
                          من كانتكتو نيازي ندارم اين كاري كه گفتيد شدنيه يعني رديف ميشه؟؟ دقيق ميشه بگيد چه كار كنم؟؟

نظر

اقا یعنی این مشکل هیچ رقمه درست نمیشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                            X