اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

My Number

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
    شما اگر قسمت دفترچه تماس را باز كنيد بالاي صفحه مشاهده خواهيد كرد و كه شماره سيم كارت داخل گوشي را نشان داده شده.
    نشون دادنش به چه درد ميخوره؟؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

دوست عزیزم سلام. آخه مشکل اینجاست که برای من قبلا نشون می داد ولی الان نمیدونم چی کار کردم نشون نمی ده دیگه. اونو که می دونیم هست قربونت

نظر

نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
        منم به شك انداختن دوستان...
        من با همراه اول رفتم و به راحتي ويرايش شد و هيچ مشكلي نداشت.
        سلام
        من هم unknown نشان میدهد و به رنگ خاکستری هست یعنی اصلا نمیشه edit کرد

نظر

سلام دوستان.
          ببینید قابلیت سیو کردن my number به نوع سیمکارت برمیگرده، یعنی چیپ اون.
          سیم های همراه اول قابلیت ذخیره رو داره و واسه همین به محض اینکه داخل گوشی میذارین شماره رو تشخیص میده و حتی قابل ادیت هم هست.
          اما سیم های ایرانسل قابلیت ذخیره my number رو ندارن و واسه همین هم وقتی داخل گوشی میذارین شماره رو نشون نمیده ولی در این تاپیک توضیح دادم که چطوری شماره سیم ایرانسل رو در my number بیاریم ولی چون اون قابلیت رو نداره نمیشه ادیت کرد.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread57758.html

نظر

نوشته اصلی توسط نوید راد نمایش پست ها
            دوست عزیزم سلام. آخه مشکل اینجاست که برای من قبلا نشون می داد ولی الان نمیدونم چی کار کردم نشون نمی ده دیگه. اونو که می دونیم هست قربونت
            سلام
            من مشکل عدم نمایش را حل کردم برای گوشی خودم و کلا موضوع را توضیح میدم که اکه مشکل مشابه داشتین حل کنید.

سیم کارت همراه اول را گوشی iphone4s جدید انداختم My number کلا غیر فعال بود .
            سیم کارت را در iphone4s دیگه ای گذاشتم My Number را نشان میداد .فهمیدم که ایراد از سیم کارت نیست
            iphone4s را به itune کامپیوتر دیگه ای وصل کردم مشکل حل نشد
            Iphone4s را به نرم افزار PC Suite وصل کردم . مشکل برطرف شد

مرسی

نظر

من تو ورژن 5.1 تونستم با ایرانسل edit کنم و شمارمو ثبت کنم

نظر

دوست عزیز my number را می توانی زمانی که در حالت کیبورد شماره تان هست کل شماره رو پاک کن و وقت + را save کنید. شماره تان پاک میشود.

نظر

فقط کایفیه برنامه middle what رو از سیدیا نصب کنید!!!!!!!! شمارتون رو تشخیص میده به راهتی!

نظر

منم قبلا ایرانسلی بودم نشون نمیداد و نمیشد ویرایش کرد این my number رو

نظر

دوستان مشکل با راه انداختن فیستایم و ای میسج حل میشه ینی برا من که حل شد.
                      کافیه شما اجازه بدید که به اپراتور یه پیام بفرسته و جواب رو بگیره ! ممکنه یکم طول بکشه فقط؛)

Parviz iPad 2

نظر

صبر کنید ..
                      X