اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3gs لاک رو به کدوم ورژن ری استور کنم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 3gs لاک رو به کدوم ورژن ری استور کنم

سلام
    می خواستم ببینم با این shsh هایی که دارم بهتره به کدوم ورژن اپگرید کنم؟
    بیس باند:05.13.04
    ورژن گوشی:4.1
    shsh هایی که دارم 4.1 .......5.0.1.......5.1.......6.1.3
    اگر اپگرید کنم بیس باندم اپدیت میشه یا نه و اگر اپدیت بشه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون

سلام .. خوب این سوال خیلی در هم بر همه !! اول اینکه اگه گوشیتون فکتوری آنلاک هستش که خیالتون راحت هیچ مشکلی نیست !! دوم اینکه شما به این ورژن هایی که میگید آپ نمکنید بلکه اول به آخرین ورژن آپگرید میکنید بعدا به این ورژن ها دانگرید میکنید !! و اینکه اگر این shsh هایی رو که میگید در اختیار دارید پس گوشی شما قبلا روی اون ورژن ها بوده که shsh دارید پس بازم بیس باند نباید مشکلی ایجاد کنه !! و در اخر اینکه از اونجایی که بسیاری از نرم افزارها و برنامه ها دیگه روی ios5 و پایین تر کار نمیکنن پس بهتره بعد از آپدیت کردن گوشی ، به ورژن ۶.۱.۳ دانگرید کنید البته اگه بشه !! یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
      سلام .. خوب این سوال خیلی در هم بر همه !! اول اینکه اگه گوشیتون فکتوری آنلاک هستش که خیالتون راحت هیچ مشکلی نیست !! دوم اینکه شما به این ورژن هایی که میگید آپ نمکنید بلکه اول به آخرین ورژن آپگرید میکنید بعدا به این ورژن ها دانگرید میکنید !! و اینکه اگر این shsh هایی رو که میگید در اختیار دارید پس گوشی شما قبلا روی اون ورژن ها بوده که shsh دارید پس بازم بیس باند نباید مشکلی ایجاد کنه !! و در اخر اینکه از اونجایی که بسیاری از نرم افزارها و برنامه ها دیگه روی ios5 و پایین تر کار نمیکنن پس بهتره بعد از آپدیت کردن گوشی ، به ورژن ۶.۱.۳ دانگرید کنید البته اگه بشه !! یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ممنون بابت جواب دادن.
      گوشیم لاک هست.
      ممنون میشم اگر روش جیلبریک پایدار این ورژنو اگر هست برام بزارید.

نظر

صبر کنید ..
      X