اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای آنلاک کردن 3gs با ورژن 3.1.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    این قضیه شما چقدر طولانی شد دوسته عزیز.

نمیخواد کاستوم بسازید با 4.1 اورجینال و این آموزش ریستور کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread76013.html

توو یه قسمتش توضیح داده شده که واسه shsh چکار کنید .( مرحله 8)

نیازی به گرفتن shsh نیست . توو 4.1 واسه همه 3gs ها shsh رویه سروره سیدیا ذخیره شده و همین کفایت میکنه.

ریستور که به اتمام رسید گوشی رو جیلبریک کنید .
    بعد از جیلبریک یه مرتبه دیگه مراحل جیلبریک رو انجام بدید اما اینبار قسمتی که تیک اینستال سیدیا خورده ، اون تیک رو بردارید و تیک اینستال آیپد بیس باند رو بزنید . ( مراحلش طولانیه و صبور باشید)

بعد از اینکه این مرحله هم به اتمام رسید بیس باند گوشی رو چک کنید . باید 6.15 شده باشه.

حالا سیدیا رو باز کنید و بعد از اینکه کامل لود شد اولترا اسنو رو نصب کنید و گوشی رو یکی دو بار ریبوت کنید تا آنتن بیاد.
    امیر جــان طبق راهنمائیت مراحل رو انجام دادم و گوشی به لطف خدا روشن شد و جیلبریک هم شد.منتها وقتی خواستم برای بار دوم مراحل جیلبریک رو با زدن تیک اینستال آیپد بیس باند انجام بدم ارور زیرو داد:

و ازونجایی که گفته قابل ریکاوری کردن نیست گفتم یه مشورتی باهاتون بکنم.
    شماره سریال گوشی
    IMEI:011984007025432
    هستش و بیس باند هم همون قبلیه یعنی
    Modem FW 05.12.01
    هستش.

صلاح چی می دونین؟
    اگه با همین بیس باند اولترا اسنو نصب کنم آنلاک نمیشه دوستِ من؟

باز هم ممنونم از محبت و راهنماویتون

نظر

گوشی چند گیگه ؟ بوت رامه جدیده؟ جالبه . یعنی شما ریستور کردین و بیس باند تغییر نکرده ؟

این رو کلا کنسل کنید و گوشی رو با هوم و پاور روشن کنید . وارد سیدیا بشید و اولترا اسنو رو نصب کنید و ریبوت کنید باید آنتن بیاد.

نظر

گوشی 32 گیگه امیر جان.و بوت رامشم قدیمیه(Old Bootrom )..

وقتی می خوای ریستور کنی رداسنو پیغام میده که می خوای بیس باند رو هم آپدیت کنم یا نه که من خیر رو انتخاب کردم.

الان دسترسی به اینترنت وایرلس ندارم،ایشاله فردا تست می کنم و نتیجه رو میــگم.
        ممنونم از پیگیریت

نظر

امیرجــان به لطف خدا و با راهنمائیه شما،گوشی آنلاک شد.

از سیدیا برنامه ی اولترا اسنو رو نصب کردم و با یه بار ریستارت کردن آنتن گوشی اومد.
          از همه ی دوستان و بخصوص امیرِ عزیز به خاطر راهنمایی و کمک هاشون کمال تشکر و سپاسگزاری رو دارم.

نظر

صبر کنید ..
          X