اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن گوشی

دوستان مدت زیادیه که گوشیم خیلی زیاد هنگ میکنه بعد میره تو سیف مود و بعد رستارت میشه,این کار رو باید تا چندین بار انجام بدی تا گوشی به حالت عادی برگرده.....بنظرتون ربطی به این اطلاعات تو عکس داره؟لطفا کمکم کنید,خیلی کلافه شدم...

نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
    دوستان مدت زیادیه که گوشیم خیلی زیاد هنگ میکنه بعد میره تو سیف مود و بعد رستارت میشه,این کار رو باید تا چندین بار انجام بدی تا گوشی به حالت عادی برگرده.....بنظرتون ربطی به این اطلاعات تو عکس داره؟لطفا کمکم کنید,خیلی کلافه شدم...

دوست عزيز مربوط به برنامه هاي سيديا ميشه. بايد اونايي رو كه از اخر نصب كردي دونه دونه پاك كني تا ايراد رفع بشه.
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

این مشکلت فقط واسه باگ های برنامه هایی هست که از سیدیا نصب کردی !
      اگر که همه ی برنامه ها رو میخوای که هیچی !
      اما اگه مهم نیست باید دونه دونه پاک کنی تا ببینی کدوم درست میشه ولی از نظر خودم سنگیناش رو اول تست کن !!!!!!!!

نظر

حتما" مربوط به مشکلات برنامه های سیدیا هست.
        آخرین برنامه هایی که نصب کردید چی بود؟ همینطور که دوستان گفتند برنامه ها را از آخر حذف کنید باید درست بشه.

نظر

داداش هميجوري كه دوستانم گفتن اين باگ هاي برنامه هايي هست كه از سيديا نصب كردي شما بايد از اخر دون دونه هر برنامه اي كه نصب كردي رو حذف كني ... تا اينكه مشكلت حل بشه

نظر

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
            داداش هميجوري كه دوستانم گفتن اين باگ هاي برنامه هايي هست كه از سيديا نصب كردي شما بايد از اخر دون دونه هر برنامه اي كه نصب كردي رو حذف كني ... تا اينكه مشكلت حل بشه
            نوشته اصلی توسط pouyanhp نمایش پست ها
            حتما" مربوط به مشکلات برنامه های سیدیا هست.
            آخرین برنامه هایی که نصب کردید چی بود؟ همینطور که دوستان گفتند برنامه ها را از آخر حذف کنید باید درست بشه.
            نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
            این مشکلت فقط واسه باگ های برنامه هایی هست که از سیدیا نصب کردی !
            اگر که همه ی برنامه ها رو میخوای که هیچی !
            اما اگه مهم نیست باید دونه دونه پاک کنی تا ببینی کدوم درست میشه ولی از نظر خودم سنگیناش رو اول تست کن !!!!!!!!
            دوستمون i-gem هم خوب همین رو گفت
            دوست عزيز مربوط به برنامه هاي سيديا ميشه. بايد اونايي رو كه از اخر نصب كردي دونه دونه پاك كني تا ايراد رفع بشه.
            چه نیازی هست چهار نفر یک نکته رو متذکر بشند !؟

لطف کنید در پست دادن هاتون دقت بیشتری داشته باشید !

نظر

هنگ کردن گوشی

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
              دوستمون i-gem هم خوب همین رو گفت

چه نیازی هست چهار نفر یک نکته رو متذکر بشند !؟

لطف کنید در پست دادن هاتون دقت بیشتری داشته باشید !
              ميبخشيد من پست قبلي رو نديدم !
              با اختلاف زمان گزاشتيم !

نظر

ممنون از همه,,,,,,,,,,,الان یه سری از برنامه هارو `اک کردم ببینم چی میشه

نظر

صبر کنید ..
                X