اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در آنلاک آیفون ۳جی*

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به ورژن ۳.۱.۳ بردم نشد به ورژن ۴.۱ هم بردم نشد با چه زبانی من درخواست کمک کنم ؟

نظر

عزیز به 4.2.1 ریستور کنید ببنید میشه؟ ( یعنی به هیچ ورژنی ریستور نمیشه؟ یا بیس باند تقییر نمیکنه؟ )

نظر

نه بیسبند همون میمونه رو ۳.۱.۳ هم رفتم نه سپیریت کار کرد نه بلک راین

نظر

روی 3.1.3 باید 3.1.2 را بهش بدید ( به 4.2.1 مجدد ریستور کردید؟ ).
          ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 03-07-2011, 11:21 PM

نظر

۳.۱.۲ به چی* بدم ؟ بله الان رو ۴.۲.۱ هستم

نظر

اگر دانگرید کردید به 3.1.3 باید موقع جیل بهش 3.1.2 معرفی کنید در Blackra1n یا Spirit Jailbreak 3G

نظر

اون سری از دوستان با بیسبندهای 05.16.01 و05.16.02 و 05.15.04 و 05.14.02 که برای آنلاک کردن احتیاج به آپگرید کردن به بیسبند 06.15.00 رو دارند اما در موقع جیلبرک و در واقع در بخش "fetching ipad basebands" برنامه redsn0w شون کرش میکنه، راه حل رو در ادامه میگم:
                نکته اینجاست که شما نباید تیک "install cydia" , "upgrade to ipad basebands" رو با هم بزنید.
                1.پس ابتدا بعد از load شدن فایل ipsw فقط تیک "install cydia" رو بزنید و اجازه بدین تا پروسه ی جیلبرک به طور کامل انجام بشه. بعد از انجا جیلبرک با موفقیت باید بتونید آیکون cydia رو آیفونتون ببینید.
                2. حالا یک بار دیگه آیفونتون رو که در حال حاظر جیلبرک شده رو تو redsnow تون رو باز کنید و ایندفعه تیک "install cydia" رو نزنید و فقط تیک "upgrade to ipad basebands" رو بزنید.
                3. بعد می تونید با چک کردن بیسبند تو آیفونتون از آپگرید شدن به بیسبند 06.15.00 اطمینان حاصل کنید.
                4.حالا می تونید با خیال راحت و طبق آموزشهایی کر در بخش آنلاک همین سایت هست، ایفون خودتون رو آنلاک کنید.
                * میتونید این جیلبرک رو با کاستم فیرمور 4.2.1 و یا 4.3.3 و... انجام بدید و احتاجی به دانگرید کردن فیرمور نیست.
                * دانگرید از بیسبند 06.15.00 به 05.13.04 امکان پذیره اما ار دانگیرید های دیگری اطلاع ندارم.
                *میتونید این جیلبرک رو با redsnow 0.9.6rc16 و یا ورزن های جدیدتر redsnow انجام بدید که جیلبرکتون آنتدرد و up-to-date هم باشه.

نظر

صبر کنید ..
                X