اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات پس از افتادن گوشیم توی آب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات پس از افتادن گوشیم توی آب

سلام من چند روز پیش گوشیم تو آب افتاد گذاشتمش 3 روز توی برنج خام بعد دیگه روشن نمیشد یعنی os پریده بود خواستم ریستور کنم نه با فریمور کاستوم میشه نه با اورجینال آیتیونز توی هر دو ارور میده 1601و1602و1603و1604و1611 از یه نرم افزار به نام i reb هم استفاده کردم ولی بازم نشد خواهشا کمکم کنید ؟
    راستی چطور میشه از این سایت بدون چیز شکن استفاده کرد؟
    گوشیم 2g فریمور 3.1.3
    ویرایش توسط milad_95158 : https://i-phone.ir/forums/member/271-milad_95158 در ساعت 26-06-2011, 11:51 AM

مشکل سایت که حل شده.

نظر

یادش به خیر قدیما تا به مشکلی در رابطه با گوشیمون بر میخوردیم تو این سایت نیم ساعته بچه های خوب سایت مشکلمونو حل میکردن اما الان که گوشیم اینطور شده هیچکس جوابمونم نمیده باشه دستتون درد نکنه

نظر

نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
        یادش به خیر قدیما تا به مشکلی در رابطه با گوشیمون بر میخوردیم تو این سایت نیم ساعته بچه های خوب سایت مشکلمونو حل میکردن اما الان که گوشیم اینطور شده هیچکس جوابمونم نمیده باشه دستتون درد نکنه
        راه حل ها:

۱- گوشی رو به حالتDFU ببر و با فیرمور اوریجینال ریستور کنید

۲-اگه نشد پورتUSB عوض کنید

iOS که نمیپره،شما زدید به شارژ،چه اتفاقی* افتاد؟روشن میشه اصلا؟علامت شارژ نشون میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط starbucks نمایش پست ها
          راه حل ها:

۱- گوشی رو به حالتDFU ببر و با فیرمور اوریجینال ریستور کنید

۲-اگه نشد پورتUSB عوض کنید

iOS که نمیپره،شما زدید به شارژ،چه اتفاقی* افتاد؟روشن میشه اصلا؟علامت شارژ نشون میده؟
          با اورجینال هم ریستور میکنم نمیشه ارور 1611 را میده
          پورت usb وکلا pc را عوض کردم بازم نشد
          موقعی که به شارژ میزنم آرم اپل میاد و بعدش کمکم محو میشه و میره و صفحه سیاه میمونه

نظر

شما میتونید گوشی رو به حالتdfu ببرید؟

نظر

شما میتونید گوشی رو به حالتdfu ببرید؟
              اگه منظور همون عکس کابل و آرم هست بله میره

نظر

نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
                اگه منظور همون عکس کابل و آرم هست بله میره
                naa
                http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

بله دقیقا توی این حالت هم میره و آیتیونز هم با ارتبات با اینترنت و چیز خورد کن میشناستش و صفحه همچنان سیاهه ده باری هم اونجوری ریستور کردم ولی بازم نمیشه در هنگام ریستور تا که میخواد شروع به ریستور کنه یه صفحه سفید میاد و میره رو آرم اپل که ریستور کنه ولی دیگه جلوتر نمیره وانگار گوشیم ریسیت کنه و آیتیونز ارور بده اونجوری میشه

نظر

خب با توجه به اینکه گوشی شما آب خورده٬ احتمال سخت افزاری بودن مشکل زیاد هست.

موقعی که به شارژ میزنم آرم اپل میاد و بعدش کمکم محو میشه و میره و صفحه سیاه میمونه
                    این که کم کم محو میشه یعنی گوشی وضعیت عادی نداره ! به نظر من ببرید پیش تعمیرکار تا سخت افزاری چک کنه گوشی شمارو.

نظر

صبر کنید ..
                    X