اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ریست شدن پی در پی بعد از ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ریست شدن پی در پی بعد از ریستور

با سلام :
    یه 3g ورژن 3.1.2 رو به 4.1 ریستور کردم . تما مراحل به درستی انجام شد و و ریستور انجام شد ، اما در مرحله آخر که آیتیونز شمارش معکوس برای ریست شد رو آغاز میکنه ، گوشی میاد روی آرم و بعد از چند ثانیه ریست میشه و باز همین کار رو تکرار میکنه .
    ورژن 4.2.1 هم زدم . پورت رو عوض کردن ، با یه سیستم دیگه هم تست کردم ... دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید .
    با تشکر .

شايد فايل فريموري كه دانلود كرديد مشكل داره . ترجيحا شما كه 3جي داريد به ورژن بالاتر از 4 فكر نكنيد بهتره .
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
      شايد فايل فريموري كه دانلود كرديد مشكل داره . ترجيحا شما كه 3جي داريد به ورژن بالاتر از 4 فكر نكنيد بهتره .
      بعید میدونم .. من 4.0.1 - 4.0.2 - 4.1 - 4.2.1 زدم ... با همشون همین کار رو میکنه . مشکلی با ورژن بالا نداشتم تا به حال .

نظر

آنلاک فکتوری هستی؟
        تا به حال جیل کردی؟
        اگه آره با Redsnow بوده؟
        من 3GS خودم رو با Redsnow جیل کردم همین بلا سرش اومد

اگه می خوای بدونی درست شد یا نه؟!! باید بگم نه

نظر

نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
          آنلاک فکتوری هستی؟
          تا به حال جیل کردی؟
          اگه آره با redsnow بوده؟
          من 3gs خودم رو با redsnow جیل کردم همین بلا سرش اومد

اگه می خوای بدونی درست شد یا نه؟!! باید بگم نه
          من فکر نمیکنم به جیلبرک یا لاک بودن گوشی ربطی داشته باشه ... بلاخره بعد ریستور باید گوشی بالا بیاد دیگه ... مشکل اینه که بعد از ریستور بالا نمیاد .

نظر

بايد به ٤.٣ببري!الانم كه جيلش اومده!برا منم اتفاق افتاده بود!اگه بري تو سايت tinyumbrellaاين اشكال رو گزارش كرده بود!

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanpishy نمایش پست ها
              بايد به ٤.٣ببري!الانم كه جيلش اومده!برا منم اتفاق افتاده بود!اگه بري تو سايت tinyumbrellaاين اشكال رو گزارش كرده بود!
              دوست عزیز :
              برای 3g ورژن 4.3 منتشر نشده .

نظر

راست ميگين!ببخشيد!حواسم نبود!:-(

نظر

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
                  بعد از کلی مکافات گوشی رو به 4.2.1 بردم . بیس باند رو به 06.15 بردم و جیلبرک کردم . بعد از اتمام پروسه دوباره گوشی اومد روی آرم و ریست کرد . بعد از اون هر کار کردم به خاطر آپدیت شدن بیس باند به فریمور اصلی ریستور نشد . همه امیدم به کاستوم بود که اون هم وسط ریستور هنگ میکنه و ارور های تک رقمی میده .
                  دوستان راه حلی به نظرشون میرسه ؟؟؟

نظر

با سلام
                    3g ام روشن میشه تا آرم آپل میادش بعد از چند ثانیه خاموش میشه چیکارش کنم.من از برنامه سیدیا استفاده می کردم در قسمت package قسمتی رو پاک کردم بعد که گوشیمو قفل کردم صفحه خاموش شد بعد صفحه انلاک نیومد و خاموش شد دیگه هم روشن نشد

نظر

با سلام
                      3g ام روشن میشه تا آرم آپل میادش بعد از چند ثانیه خاموش میشه چیکارش کنم.من از برنامه سیدیا استفاده می کردم در قسمت package قسمتی رو پاک کردم بعد که گوشیمو قفل کردم صفحه خاموش شد بعد صفحه انلاک نیومد و خاموش شد دیگه هم روشن نشد

نظر

نوشته اصلی توسط gg-gsm نمایش پست ها
                        دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
                        بعد از کلی مکافات گوشی رو به 4.2.1 بردم . بیس باند رو به 06.15 بردم و جیلبرک کردم . بعد از اتمام پروسه دوباره گوشی اومد روی آرم و ریست کرد . بعد از اون هر کار کردم به خاطر آپدیت شدن بیس باند به فریمور اصلی ریستور نشد . همه امیدم به کاستوم بود که اون هم وسط ریستور هنگ میکنه و ارور های تک رقمی میده .
                        دوستان راه حلی به نظرشون میرسه ؟؟؟
                        گوشیت لاک هست یاآنلاک؟ منظورت از فریمور اصلی چیه؟ دوباره می خوای به 3.1.2 ببریش؟

نظر

نوشته اصلی توسط emadnosrat نمایش پست ها
                          با سلام
                          شما سوالت رو جای مناسبی مطرح نکردی. این پست برای حل مشکل دیگه ای باز شده.

با این چیزی که شما میگی ممکنه کارت به ریستور بکشه...

نظر

البته من هم با پست 2 موافقم.چون خودم 3جی دارم و با ورژن 4 به بالا به شدت مشکل داشتم و گوشی کند شده بود و به 3.1.3 دانگرید کردم. و الان راضی ترم... البته اینا پیشنهادن و شما تصمیم گیرنده ای ...

نظر

شما بگو چه جایی مطرح کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X