اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نداشتن انتن بعد از اپدیت به 4.2.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نداشتن انتن بعد از اپدیت به 4.2.1

من iphone 3g 8gig lock دارم و اونو اپدیت کردم به ios4.2.1 و جیلبرکش هم کردم و از cydia برای انلاکش هم اقدام کردم ولی انتنم نیومد modem fiirmware : 05.15.04 هست میخواستم بدونم ایا باید بیس باندمو اپدیت کنم و اگر باید بکنم لطفا طریقه اپدیتشو بگید

با تشکر

هنگام جیلبریک با redsn0w باید تیک سومی رو هم بزنید تا بیس بند به 6.15 تبدیل بشه
    بعد آنلاک کنید .

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

با تشکر از پاسختون میخواستم بدونم منظورتون verbose boot هست ؟؟ چون گزینه سوم این هست

ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 10-03-2011, 07:37 PM

نظر

گزینه install ipad baseband رو تیک بزنید .

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
          گزینه install ipad baseband رو تیک بزنید .
          دوست عزیز همونطور که تو عکس دو پست بالا ضمیمه کردم من از redsnow 0.9.6b4 استفاده کردم و تو اون همچین گزینه ای نداشت ایا باید از نسخه جدید redsnow استفاده کنم ؟؟ اگر هست لطفا لینک دانلود را هم بگزارید یا بگید از کجا دانلود کنم

نظر

نوشته اصلی توسط mahyareee نمایش پست ها
            دوست عزیز همونطور که تو عکس دو پست بالا ضمیمه کردم من از redsnow 0.9.6b4 استفاده کردم و تو اون همچین گزینه ای نداشت ایا باید از نسخه جدید redsnow استفاده کنم ؟؟ اگر هست لطفا لینک دانلود را هم بگزارید یا بگید از کجا دانلود کنم

این لینک ها رو دارم اما فـ... هستند .
            Download redsn0w_win_0.9.6b5.zip from AccurateFiles.com
            redsn0w_win_0.9.6b5.zip

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

بهتره این کارو نکنی 6.15.00 جی پی اس رو از کار می اندازه

نظر

با تشکر از دوستان خوبم OM!D و I-luckyboy بیس باندو اپدیت کردم و مشکلم حل شد

نظر

گیر میکنه !

نظر

من هم یه گوشی 3 جی 8gig دارم الان با کمک redsn0w 0.96rc14 جیل کردم
                    الان که مشکل انتن دهی هم داره
                    وقتی که سیم کارت قرار می دم اولش انتن نداره بعد no serice می زنه modem firmware ham 05.14.02 هست
                    ورژن (8b117) هست برای انلاک کردن حل شدن مشکل تو هیمن جا خوندم که (بهتره این کارو نکنی 6.15.00 جی پی اس رو از کار می اندازه)
                    حال چی کار کنم ؟؟؟؟

الان هم می خوام که انلاک کنم می شه در این باره راهنمایی کنید؟!!!!
                    ویرایش توسط farzin11 : https://i-phone.ir/forums/member/52372-farzin11 در ساعت 01-05-2011, 08:32 PM دلیل: ویرایش متن

نظر

من هم همینطور من آپ کردم به 4.2.1 و بیس باندمم 6.15 هست الان آنتن ندارم لطفا کمک کنید

نظر

کسی نیست کمک کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                        X