اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر رنگ صفحه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر رنگ صفحه

دوستان عزیز من نمیدونم چرا چند وقته که بیشتر اوقات که گوشیمو میخوام روشن کنم صفحه آیفون قرمز رنگ میشه و برای حلش باید یه بار با کلید بالا گوشی رو lock و unlock کنم .کسی این مشکل رو میتونه حل کنه ؟ممنون میشم کمک کنید

میشه بیشتر توضیح بدید چه شکلی میشه؟

نظر

ازش عکس بذار موقعی که قرمزه
      بیشتر این مشکلات با یه بار ریستور حل میشه مگه اینکه خدایی نکرده سخت افزار مشکل بهم زده باشه

نظر

این که دوباره درست میشه فک نمیکنم سخت افزاری باشه یه توضیح در مورده دیوایس خودتون بدید احتمالا به گفته دوستان با یه ریستور حل بشه

نظر

من ریستور هم کردم ولی بازم همونجوریه .البته همون برنامه هایی که همیشه نصب میکنم رو بازم نصب کردم .احتمال داره از activator باشه ؟چون من آپدیتش نکردم .چون با بعضی برنامه هام تداخل داره .اسکرین شات نمیتونم بزارم چون عکس رو سالم میاره توی camera roll .توضیح بیشتر اینکه بیشتر اوقات که آیفون رو برمیدارم تا باهاش تماس بگیرم صفحش قرمز کم رنگ میشه .کاش میشد اسکرین شات میزاشتم براتون .یکی دو بار که lock device میکنم دیگه درست میشه .در ضمن احتمال داره از سرمای کولر باشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ALEN DELON
            کسی کمک نمیکنه؟
            از سرمای کولر که نه ولی اگه جایی هست که باد کولر مستقیم بهش میخوره احتمال از رطوبت کولر هست...
            شما ریستور که کردی جیلبریک نکن چند روز رو ios اصل باش اگه دوباره مشکلو دیدی ببر یه تعمیرکار متخصص و خبره

نظر

صبر کنید ..
            X