اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نشدن آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن نشدن آیفون

سلام من bootlace رو نصب کردم ک امتحان کنم اندروید روی ایفون چجوری میشه! openiboot رو ک نصب کردم شروع کردم ب دانلود و نصب idroid ک ارور داد یکی دوبار وای فای رو روشن خاموش کردم ولی درست نشد خاموش کردم گوشی رو ولی دیگه به هیچ وجه روشن نمیشه یعنی لوگوی اپلم نمیاد حتی بازشم کردم ی دور باتری رو قطع و وصل کردم بازم نشد چیکار کنم

نوشته اصلی توسط afamili نمایش پست ها
    سلام من bootlace رو نصب کردم ک امتحان کنم اندروید روی ایفون چجوری میشه! openiboot رو ک نصب کردم شروع کردم ب دانلود و نصب idroid ک ارور داد یکی دوبار وای فای رو روشن خاموش کردم ولی درست نشد خاموش کردم گوشی رو ولی دیگه به هیچ وجه روشن نمیشه یعنی لوگوی اپلم نمیاد حتی بازشم کردم ی دور باتری رو قطع و وصل کردم بازم نشد چیکار کنم
    هوم + پاور همزمان نگه داريد تا ريستارت شود.
    اگه بازم هيچي نشد،دكمه زياد كردن صدا هم نگه داريد و بعد برنامه رو از تو سايديا پاك كنيدو يه دور reboot كنيد.
    يا،ريستور كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      هوم + پاور همزمان نگه داريد تا ريستارت شود.
      اگه بازم هيچي نشد،دكمه زياد كردن صدا هم نگه داريد و بعد برنامه رو از تو سايديا پاك كنيدو يه دور reboot كنيد.
      يا،ريستور كنيد.
      اصن بوت نمیشه ک بخوام با Mobile Sub.(همون زیادکردن صدا) کاری بکنم هیچجوریم نمیتونم برم تو DFU تو حالت خاموشم ریستارت نمیشه

نظر

صبر کنید ..
      X