اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل زنگ نخوردن آيفون حين تماس يا اس ام اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل زنگ نخوردن آيفون حين تماس يا اس ام اس

سلام ببخشيد ميخواستم بدونم براي من تو آيفون ٢جي فيرم وير ٣.١.٣ يه مشكلي بعد از يه مدت استفاده از گوشي بوجود مياد كه زنگ يا اس ام اس ورودي كه دارم اعلان نميكنه ولي تا خودم گوشي رو روشن ميكنم اگه طرف قطع نكرده باشه زنگ ميزنه و بوق ميخوره و كلي هم ميس كال يا اس ام اس نخونده ظاهر ميشه كه خدا ميدونه كي رسيدند آخه ساعت دريافت رو هم ميزنه همون لحظه روشن شدنش.
    اگه ميشه مشكل من رو حل كنين ممنون ميشم .

یه دور ریستورش کنید اگه نرم افزاری باشه حل میشه . ( بعد از ریستور بکاپ روش برنگردونید )

نظر

احيانا" برنامه iblacklist نصب نكردي ؟

نظر

دوست عزیز ۲ سال پیش گوشی 2g من هم بعد از ۳ سال استفاده به این روز افتاد، دقیقا همین مشکل بود، با۱۰ بار ری استور هم درست نشد، تازه wifi هم دیگه وصل نمیشد، بردم و فروختمش... امیدوارم مال شما به این روز نیفتاده باشه، یه بار ری استور کنین ببینین چی میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنونم از پاسخهاتون واقعا ممنون كه جواب منو دادين اما باورتون نميشه ديشب كه اين پست رو گذاشتم تو اينترنتم هم گشته بودم ديگه مستاصل شدم بعد دونه دونه برنامه ها رد پاك كردم راستي بلك ليستي كه گفتين تا حالا نديدم،خلاصه بعدش هم هيچ تاثيري نداشت بقول اقا امير ميخواستم ريستورش كنم اما ريستهاي مكرر كردم و بقول اقاي دريك آنتن نداشته واي فاي هم مزيد علت بود، اما باور كنين نميدونم چه كار كردم از تو سايديا سابتريس و بقيه پكيجهاي اونو آناينستال كردم كلا سايديا پريد جالبه، اينبارهم تست كردم و كاملا جواب داد.الانم حتي از اپ استور برنامه نصب كردم و كار هم ميكنه.
          اينو گفتم شايد بقيه دوستانم مثل من بتونن مشكلشونو حل كنند.
          در مورد واي فاي و پريدنش اگه بهم نخندين من از اين روش چند وقته استفاده ميكنم به اين ترتيب كه حتما گوشيتونو تو يه كيسه فريزر بذارين هواشو بمكين و وكيوم كنين بعد يه ١٠ دقيقه بذارينش تو فريزر .بله فريزر ، بعد از ١٠ دقيقه اونو بدون در اوردن از كيسه (چون ممكنه عرق كنه و به گوشي آسيب بزنه) روشن كنين و انتن بر ميگرده تاااااااااا موقعي كه ريستارتش كنين يا بخاطر شارژش خاموش بشه.
          البته اين براي منه نميدونم براي شماهم كاربرد داره يا نه؟؟؟

- - - - - - - - - -
          ویرایش توسط falken shadow : https://i-phone.ir/forums/member/2056-falken-shadow در ساعت 28-08-2012, 09:47 PM

نظر

صبر کنید ..
          X