اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفتن به ریکایوری برای جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفتن به ریکایوری برای جیلبریک

سلام من ورزن ریختم روی گوشی بدبختی گوشی هم لاکه کاستوم هم نمیتونم بریزم ارر1604 میده تو ریکایوری اصلا نمیره که جیلبریکش کنم الان یک ماهه اینطوره ماله مشتریه تو رو خدا یه فکری برام بکنید همه برنامه هارو که گوشی رو میبره تو ریکاوری گرفتمه همه ارر میدن تو رو خدا کمکم کنید

برای جیلیبریک به ریکاوری نیازی نیست برید ! به dfu mode باید برید
    از تاپیک ها آموزشی انجمن استفاده کنید

نظر

همون به dfu modeنمیره کلید منو با پاور روکه میگیرم گوشی خاموش میشه بعد پاور رو ول میکنم فقط م.نو رو میگیرم اما به حالت dfu mode نمیره تورو خدا یه فکری برام بکنید همه برنامه هایی که تو انجمن هست گرفتم اما نشده

نظر

نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
        همون به dfu modeنمیره کلید منو با پاور روکه میگیرم گوشی خاموش میشه بعد پاور رو ول میکنم فقط م.نو رو میگیرم اما به حالت dfu mode نمیره تورو خدا یه فکری برام بکنید همه برنامه هایی که تو انجمن هست گرفتم اما نشده
        http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

دوست عزیز من اینها رو بلدم میگم وقتی کلید پاور رو ول میکنم و کلید هوم هنوز گرفتس اصلا تو حالت dfuنمیره کاستوم هم که میخوام بریزم ارر میده همش که برنامه ای نیست که این کار رو بکنه

نظر

شما با absinthe-win-2.0.4 گوشیتون رو جیلبریک کنید نیازی به بردن در حالت DFU نیستش فقط گوشی رو متصل کنید و خودش انجام میده

نظر

دوست عزیز من اینها رو بلدم میگم وقتی کلید پاور رو ول میکنم و کلید هوم هنوز گرفتس اصلا تو حالت dfuنمیره کاستوم هم که میخوام بریزم ارر میده همش که برنامه ای نیست که این کار رو بکنه
              به هر حال یا شما اشتباه به dfu میبرید یا یکی از دکمه های home یا power گوشیه مشکل داره .وگرنه گوشی تحت هر شرایطی به dfu میره!

شما با absinthe-win-2.0.4 گوشیتون رو جیلبریک کنید نیازی به بردن در حالت DFU نیستش فقط گوشی رو متصل کنید و خودش انجام میده
              گوشی 3g هست و نهایت ورژنی که روش ریخته میشه 4.2.1 و اصلا به این نرم افزار جیلبریک نمیشه+ اینکه این نرم افزار گوشی های لاک رو جیلبرک نمیکنه. چون لازمه ی جیلبریک با absinte اکتیو بودن گوشیه! اما گوشی های لاک واسه اکتیو شدن باید جیلبریک بشن
              ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 11-08-2012, 01:13 AM

نظر

دوست عزیز من گوشیم 3جی هستش این جیلبریک ماله ورژن 5.1.1. مگه برا۳جی ورژن 5.1.1هست اگه هست تورو خدا لینکشوبزاربرام من تا ورژن 4.2.1براش ورژن دارم ممنونت میشم برام بزاری

نظر

وقتی دکمه هوم باپاور رو میگیرم گوشی یه دفعه خاموش میشه وقتی دکمه پاور رو ول میکنم تو dfuنمیره خیلی هم دستم رو منوگذاشتم اما فایده نداشت یعنی راهی نیست چراکاستوم نمیشه ریخت روش همش ارر میده

نظر

با iReb به dfu ببرید و ریستور کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

باirebبه نظرم باز باید دکمه های منو وپاور رو باید بگیری

نظر

دوست عزیز من گوشیم 3جی هستش این جیلبریک ماله ورژن 5.1.1. مگه برا۳جی ورژن 5.1.1هست اگه هست تورو خدا لینکشوبزاربرام من تا ورژن 4.2.1براش ورژن دارم ممنونت میشم برام بزاری
                        خیر ، آخرین آپدیت برای آیفون 3G ورژن 4.2.1 می باشد.
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread25259.html

نظر

وقتی دکمه هوم باپاور رو میگیرم گوشی یه دفعه خاموش میشه وقتی دکمه پاور رو ول میکنم تو dfuنمیره خیلی هم دستم رو منوگذاشتم اما فایده نداشت یعنی راهی نیست چراکاستوم نمیشه ریخت روش همش ارر میده
                          علت ابنکه به dfu نمیرو رو خدمتتون عرض کردم.

چرا با کاستوم ریستور نمیشه ؟ چه اروری میده؟ چرا با اورجینال ریستور نمیکنید ؟ لاک باشه هم مهم نیست. فقط ریستور بشه (چه با کاستوم چه با اورجینال)و بیاد بالا آنلاکش قابل حله !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            علت ابنکه به dfu نمیرو رو خدمتتون عرض کردم.

چرا با کاستوم ریستور نمیشه ؟ چه اروری میده؟ چرا با اورجینال ریستور نمیکنید ؟ لاک باشه هم مهم نیست. فقط ریستور بشه (چه با کاستوم چه با اورجینال)و بیاد بالا آنلاکش قابل حله !
                            دوست عزیز با کاستوم ارر1604 میده بعدش گفتم عزیز ماصلا تو ریکایوی نمیره وقتی دکمه هوم وپاور روگرفتی خاموش شد دیگه دکمه هوم عمل نمیکنه که به حالت dfuبره

نظر

دوست عزیز با کاستوم ارر1604 میده بعدش گفتم عزیز ماصلا تو ریکایوی نمیره وقتی دکمه هوم وپاور روگرفتی خاموش شد دیگه دکمه هوم عمل نمیکنه که به حالت dfuبره
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread15615.html

نظر

صبر کنید ..
                              X