اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل باطري ايفون 3gs در ٤.٣

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل باطري ايفون 3gs در ٤.٣

دوستان من يه ايفون ٣ جي اس گرفتم نو هم هست فريمورش ٤.٣ هست حدود هر ٤٠ دقيقه ١ در صد شارژ كم ميكنه ميخواستم بدونم مشكل از فريمور هستت؟ گوشي از اولش هم جيل كردم و تترد هست

نوشته اصلی توسط parham.a نمایش پست ها
    دوستان من يه ايفون ٣ جي اس گرفتم نو هم هست فريمورش ٤.٣ هست حدود هر ٤٠ دقيقه ١ در صد شارژ كم ميكنه ميخواستم بدونم مشكل از فريمور هستت؟ گوشي از اولش هم جيل كردم و تترد هست
    بنظرم یکم زیاده. یکی دوبار باطریتو کالیبره کن. باطری جون میگیره. اگه برطرف نشد. سعی کن از برنامه هایی که باطری زیاد مصرف میکنه، کمتر استفاده کنی و حدالمقدور پاکش کن مثل sbsetting. اگه مشکل همچنان پابرجا باشه یه بار ریستور کن. اگه باز با وضعیت باطری حال نکردی و واست جیلبریک تترد مهم نبود، برو رویios5. به نظر من که مصرف توی ios5 خیلی بهینه شده. باز هرجور که خودت صلاح میدونی.

نظر

عزيزان كسي نيست جواب ما بده؟؟؟؟

نظر

عزيز كاليبره يعني چه؟

نظر

من sbsetting وهمه چي پاك كردم
          دوستم ميخواستم بدونم مشكل كه از باطري نيست چون پلمپ نبود

نظر

بزار گوشی باطریش کاملا خالی بشه و خودش خاموش بشه. بعد بزن شارژ تا پر بشه و یکی دو ساعت بزار توی شارژ بمونه. این میشه کالیبره کردن

نظر

خيلي ممنون از راهنماييت
              تو ٤.٣ مشكل باطري وجود داره؟؟؟
              مشكل از گوشي نيست؟

نظر

خيلي ممنون از راهنماييت
                تو ٤.٣ مشكل باطري وجود داره؟؟؟
                مشكل از گوشي نيست؟
                دوست عزیز اون مطالب رو انجام بده. به احتمال زیاد مشکلت انشالله حل میشه و اگه باز راضی نبودی خوب میشه ایراد رو از باطری دونست. اما زیاد نگران نباش، حل میشه

نظر

دوستان دیگه هم از مصرف زیاد باتری در 4.3 صحبت کرده بودن من خودم هیچ وقت به 4.3 نبردم ولی رو 3gs از 4.2.1 خیلی راضی بودم !

نظر

خدا رو شكر كه مشكل از فريمور هست كه بعداً درست ميشه
                    خيلي ممنون از نگراني در اومدم

نظر

سلام دوست عزیز. اولا که تاپیک رو اشتباه توو بخش 3جی زدین
                      دقت کنید wifi گوشی وقتی که استفاده نمیکنید روشن نمونه چون شدیدا باتری مصرف میکنه...
                      بعدشم اگه حالت ریاضیه قضیه رو هم در نظر بگیریم و طبق گفته خودتون هر 40 دقیقه 1 درصد کم کنه پس گوشی بعد از حدودا 2 تا 2.5 روز به 20% شارژش میرسه و این ایده آله... (البته این زمان بسته به استفاده شما هم داره )

نظر

با سلام دوست عزیز
                        منم همین مشکل رو با 3g داشتم اما با ریستور کردن برطرف شد

نظر

صبر کنید ..
                        X