اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باnimbuzzایفون3G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باnimbuzzایفون3G

سلام نیمبازورژن ۱.۴با۲.۲رونصب میکنم وقتی که برنامه رومیخوام اجراکنم یه دفعه ازبرنامه میپره بیرون کسی میدونه مشکل ازکجاس ورژن دستگاه۴.۲.۱هست

خدمت شما دوست گرامی
    Nimbuzz-v4021(Ka_zadeh).ipa
    خودم اینو روی 3جی 4.2.1 تست زدم و کاملا درست کار میکنه
    اما قبلش باید بهتون بگم که ورژن مناسبی واسه گوشیتون انتخاب نکردین و قطعا باهاش به مشکل بر میخورین
    بهترین فریمور واسه 3جی همون 3.1.3 هست که خودتون هم بودین

نظر

الان میتونم از۴.۲.۱ برگردم به۳.۱.۳

نظر

بله. به راحتی.(3جی shsh نمیخواد) فقط باید فریمور 3.1.3 و 3.1.2 (حتما هر ذو شون رو) دانلود کنید و بعد با redsn0w-win_0.9.4 جیلبریک کنید. با 3.1.3 ریستور کنید اما موقع جللبریک 3.1.2 رو به redsn0w-win_0.9.4 معرفی کنید چون با 3.1.3 ارور میده . این کارها رو انجام بدید و هر جا هم به مشکل بر خوردید تو انجمن مطرح کنید تا با کمک دوستان مشکلتون حل شه

نظر

nasbe asone barname

نوشته اصلی توسط Shadi. نمایش پست ها
          سلام نیمبازورژن ۱.۴با۲.۲رونصب میکنم وقتی که برنامه رومیخوام اجراکنم یه دفعه ازبرنامه میپره بیرون کسی میدونه مشکل ازکجاس ورژن دستگاه۴.۲.۱هست
          salam doste aziz age mitoni to goshit *** set koni
          boro to saite

GetJar | Mobile |

az inja mitoni jadid tarin verion barnameharo dl koni bara goshit :X

moafagh abshin

payam rostamani

نظر

منم دقيقا همين مشكل رو با nimbuzz دارم رو 3g حالا اين ورژني رو كه امير خان گذاشت رو تست مي كنم ايشالا درست شه.ولي به نظر من 4.2.1 بهترين ورژن براي 3g هستش سرعتش نسبت به ios3 پايين تر هست ولي قابليت هاش واقعا با 3 قابل قياس نيست من خودم خيلي وقته 4.2.1 دارم و راضي هم هستم.

نظر

نوشته اصلی توسط amiiiiir نمایش پست ها
              منم دقيقا همين مشكل رو با nimbuzz دارم رو 3g حالا اين ورژني رو كه امير خان گذاشت رو تست مي كنم ايشالا درست شه.ولي به نظر من 4.2.1 بهترين ورژن براي 3g هستش سرعتش نسبت به ios3 پايين تر هست ولي قابليت هاش واقعا با 3 قابل قياس نيست من خودم خيلي وقته 4.2.1 دارم و راضي هم هستم.
              فعلا همین 4.2.1 رو استفاده کنید . اما الان کاستوم های جدید اومده با امکانات بالا که همه امکانات 4 رو در بر میگیره . مهم اینه که شما از گوشیتون راضی باشید که ظاهرا هستید . nimbuzz هم قبلا تست شده . امیدوارم درست جواب بده و کارتون رو راه بندازه .
              موفق باشید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                فعلا همین 4.2.1 رو استفاده کنید . اما الان کاستوم های جدید اومده با امکانات بالا که همه امکانات 4 رو در بر میگیره . مهم اینه که شما از گوشیتون راضی باشید که ظاهرا هستید . nimbuzz هم قبلا تست شده . امیدوارم درست جواب بده و کارتون رو راه بندازه .
                موفق باشید .
                بله دستتون درد نكنه ريختم اجرا هم شد.مشكل من با كاستوم اينه كه اكثرا روي ورژن اصلي 3 ساخته مي شوند و اكثر برنامه ها و گيم ها ios4 به بالا مي خواهند.با سرعت پايين اجرا شن از نظر من بهتر از اينه كه اجرا نشن.بازم از لطفتون ممنون

نظر

صبر کنید ..
                X