اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با رستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم نمیدونم چه مشکلی واسه گوشی پیش اومد.از داخل گوشی ریستور دیفالت کردم الان حتی به دی اف یو هم نمیره ! داستان جیه خدا میدونه

نظر

نوشته اصلی توسط farzadEF نمایش پست ها
      منم نمیدونم چه مشکلی واسه گوشی پیش اومد.از داخل گوشی ریستور دیفالت کردم الان حتی به دی اف یو هم نمیره ! داستان جیه خدا میدونه
      حالا مشکل چیه؟ میخواین ریستور کنید؟ اگه میخواین ریستور کنید و به dfu نمیره ، خوب اجباری نیست. از همونجا ریستور کنید...
      الان این رو بگید که گوشی بالا اومده یا رفته به ریکاوری یا روی آرم اپل گیر کرده؟

نظر

متاسفانه یه حالتی پیش اومده که تا حالا ندیده بودم رو ارم اپل گیر کرده به هیچ سراطی هم مستقیم نیست.همش بعد از مدتی ریستارت هم میشه .جن بار یه دفه هم میره ریکاوری که با امبرلا در میارم اما بازم نمیشناسه ایتون گوشی رو

نظر

متاسفانه یه حالتی پیش اومده که تا حالا ندیده بودم رو ارم اپل گیر کرده به هیچ سراطی هم مستقیم نیست.همش بعد از مدتی ریستارت هم میشه .جن بار یه دفه هم میره ریکاوری که با امبرلا در میارم اما بازم نمیشناسه ایتون گوشی رو
          دوست عزیز اینجور مواقع اگر درست عمل بشه به dfu برده میشه و تو اون حالت ریستور کنید....
          http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

دوست عزيز يك بار كليد هوم وپاور را با هم بگيريد تاگوشي خاموش وروشن بشه وبالا بياد،اگر درست نشد بايد گوشي رابه حالت dfu برده وريستور كنيد (shsh فريمور را هم بايد داشته باشيد) 

نظر

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
              دوست عزيز يك بار كليد هوم وپاور را با هم بگيريد تاگوشي خاموش وروشن بشه وبالا بياد،اگر درست نشد بايد گوشي رابه حالت dfu برده وريستور كنيد (shsh فريمور را هم بايد داشته باشيد) 
              برای ریستور 3جی shsh نیاز نیست

نظر

صبر کنید ..
              X