اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ماندن در صفحه Emergency Call بعد از Restore به 3.1.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ماندن در صفحه Emergency Call بعد از Restore به 3.1.3

سلام
    آیفون 2G دوستمو می خواستم از 3.1 به 3.1.3 آپگرید کنم. کار که تموم شد بالا اومد اما رو صفحه Emergency Call مونده. سیم کارتو شناخته چون Ir-Tci نشون میده. تماس که باهام می گیرن، اسم نشون میده از Contact ها و میتونم تماس هم بگبرم.
    نمی دونم چیکارش کنم.
    با Red Snow میخواستم جیل کنم. 3.1.3 بهش دادم اما IPWS رو نشناخت هر کار کردم.

نوشته اصلی توسط m_sadeghinia نمایش پست ها
    سلام
    آیفون 2G دوستمو می خواستم از 3.1 به 3.1.3 آپگرید کنم. کار که تموم شد بالا اومد اما رو صفحه Emergency Call مونده. سیم کارتو شناخته چون Ir-Tci نشون میده. تماس که باهام می گیرن، اسم نشون میده از Contact ها و میتونم تماس هم بگبرم.
    نمی دونم چیکارش کنم.
    با Red Snow میخواستم جیل کنم. 3.1.3 بهش دادم اما IPWS رو نشناخت هر کار کردم.
    شما باید بعد از ریستور گوشی رو به آیتونز وصل کنید تا active بشه البته در نظر بگیرید که باید به اینترنت متصل باشید
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

وصل کرده بودم.
      ارور میداد که سیم کارتتون معتبر نیست. در حالی که گوشی Ir-Tci نشون می داد و باهام تماس هم می گرفتن. SMS هم میومد.

نظر

نوشته اصلی توسط m_sadeghinia نمایش پست ها
        وصل کرده بودم.
        ارور میداد که سیم کارتتون معتبر نیست. در حالی که گوشی Ir-Tci نشون می داد و باهام تماس هم می گرفتن. SMS هم میومد.
        از وی p ان هم باید استفاده کنیدااا

اگه نشد ارور رو دقیقا بنویسید که چی بوده
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

دوست عزیز آیفون های 2g آنلاک فکتوری ندارن پس با آیتونز نمیتونید اکتیو کنید شما فقط باید از redsn0w 9.2 استفاده کنید و 2 تا فایل bl 49 و bl 36 رو هم باید داشته باشید تا انلاک بشه اگه خواستید میتونم واستون آپلود کنم
          ویرایش توسط fma : https://i-phone.ir/forums/member/2886-fma در ساعت 29-09-2011, 12:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
            شما باید بعد از ریستور گوشی رو به آیتونز وصل کنید تا active بشه البته در نظر بگیرید که باید به اینترنت متصل باشید
            دوست عزیز آیفون 2G فقط لاک عرضه شد.آنلاک فکتوری نداره.بایداز redsn0w 0.9.4 استفاده کنید ، تیک آنلاکش هم بزنید.در ضمن باید ipsw 3.1.2 رو به رداسنو بدید.اگر سوالی بود در خدمتم

نظر

منم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی دقیق تر کنید

نظر

سلام بي زحمت ابلودشو كامل بدين ممنون

نظر

صبر کنید ..
                X