اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اینستاگرام آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اینستاگرام آیفون

باسلام خدمت دوستان عزیز

من یک مشکلی داشتم که هرچی سایت های مختلف و حتی این سایت و فروم هارو چک کردم چیزی پیدا نکردم. اتفاقا دیدم یک نفر دیگه هم مشکل من رو داشته پست گذاشته ولی یه نفر دیگه جواب داده : لطفا توی انجمن سرچ کنید و درصورت نگرفتن جواب تاپیک ایجاد کنید.
    من هرچی توی تاپیک ها سرچ کردم هیچ جوابی پیدانکردم.
    اینستاگرامم یه مشکل داره اینکه همین که میخوام فیلمو اپلود کنم کرش میکنه و میزنه بیرون. البته عکس رو میتونم آپلود کنم. گوشی من هم جیلبریک نیست و اوریجیناله.
    اینستاگرام رو چندین بار حتی پاک کردم و دوباره نصب کردم. نسخه هاش هم آپدیت میکنم . اما باز نمیتونم اصلا ویدیو آپلود کنم. هر نوع ویدیو یا فرمتی که میفرستم همون اول سند شدن برنامه کرش میکنه.

خواهشا اگه میشه راهنمایی کنید. چون واقعا مهمه برام.

ممنونم

مدل آیفون شما چیه !؟
    من فکر کنم اشکال و باگ خود اینستاگرام باشه ( version 7.1.1) اگر موقع آپلود کلا" از برنامه بیرون میاد و کرش میکنه ،با v#p*n به اینستاگرام متصل شوید اگه باز هم کرش کرد یکبار ریستور کنید ولی بکاپ را بر نگردانید .
    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 13-07-2015, 06:21 PM

نظر

با وی بی ان اپلود کن.

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
        مدل آیفون شما چیه !؟
        من فکر کنم اشکال و باگ خود اینستاگرام باشه ( version 7.1.1) اگر موقع آپلود کلا" از برنامه بیرون میاد و کرش میکنه ،با v#p*n به اینستاگرام متصل شوید اگه باز هم کرش کرد یکبار ریستور کنید ولی بکاپ را بر نگردانید .
        دوست عزیز مدل گوشی آیفون 5 ... ریستور کنم خیلی از اطلاعاتم از بین میره. یبار ریستور کردم چند هفته پیش درست نشد.

نظر

به احتمال زیاد باگ اینستاگرامه قبلا" اینجوری نبود فعلا" با v#p*n ، ویدیو آپلود نمایید.

نظر

صبر کنید ..
          X