اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بسته شدن برنامه در حين كار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بسته شدن برنامه در حين كار

سلام.گوشى من فايو اس هست اپديت 8.4 زدم روش بعدش جيلبريكش كردم از اون موقع open *** كه باز ميكنم سريع ميپره بيرون ،بعد سه روز هم اينستاگرامم اينجورى شده وقتى واردش ميشم ميزنه ورود يوزر و پسورد كه وارد ميكنم ميره تو برنامه بعد چند ثانيه ميپره بازدوباره كه ميرم داخل يوزر وپسورد ميخاد،ممنون ميشم از دوستان اگه بتونين كمكم كنيد

بعد از آپدیت بعضی برنامه ها رو باید دوباره از نو نصب کنی البته بهتره با ایتونز هم ری استور کنید بعد برنامه ها رو نصب کنید من خودم همچین مشکلی داشتم ولی با ری استور کردن و نصب مجدد برنامه ها درست شد
    فراموش نکنید که اگه بک آپ رو نصب کنید همینجوری باقی میمونه

نظر

كلا وقتي اي او اس جيلبريك ميكنين از حالت استاندارد در مياد ميشه همون هنگ رويد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام.دوست من كار درست اينه كه جلبريك نكني.اين تازه اولشِ.اگه درست توجه كني خيلي كارايي گوشيت ميادپايين و خيلي چيزا عوض ميشه.به نظر من كه اپديت رو كامل دانلودكن بزن رو گوشيت .كه از جلبريك دربياد بياد رو حالت اولش.خيلي هم راحتِ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بسته شدن برنامه در حين كار

نوشته اصلی توسط Mohsendeylami نمایش پست ها
          سلام.دوست من كار درست اينه كه جلبريك نكني.اين تازه اولشِ.اگه درست توجه كني خيلي كارايي گوشيت ميادپايين و خيلي چيزا عوض ميشه.به نظر من كه اپديت رو كامل دانلودكن بزن رو گوشيت .كه از جلبريك دربياد بياد رو حالت اولش.خيلي هم راحتِ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
          با نظر شما در رابطه با پایین اومدن کارایی گوشی توسط جیلبرک کاملا مخالفم.
          برعکس با جیلبرک کاربر ایفون از بسیاری از محدودیت هایی که اپل واسه دستگاهاش لحاظ کرده رهایی پیدا میکنه.
          فقط کافیه که توییک های سازگار با گوشی رو نصب کرد همین.
          بنده چندین و چند ساله که تموم گوشی هامو جیلبرک میکنم و هیچگونه مشکل حادی با جیلبرک نداشتم و کاملا راضی بودم از اینکه از محدودیت های اپل خارج میشم.
          ویرایش توسط fravahar7737 : https://i-phone.ir/forums/member/61511-fravahar7737 در ساعت 13-07-2015, 03:05 AM
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
          X