اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ویروسی شدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویروسی شدن

سلام من دو هفته اس ایفون6 خریدم فروشنده فقط بهم اپل ای دی و پسورد داد فایل ایتونزو از دوستم با فلش گرفتم ولی هیچی از ایتونز سر در نمیارم جایی توضیح کامل دادن در موردش؟
    نکته بعد اینکه اومدم با کابل وصلش کردم به لپ تاپ که ایتونزو به جایی برسونم ولی انگار ویروسی شده. از اون به بعد مدام صفحه گوشیم ابی میشه و ری استارت میشه
    خصوصا به وایفای خونه با جون کندن وصل میشه و قبل از وصل شدن این ابی شدن ده ها بار پیش میاد ولی بعدش خیلی کم اتفاق میوفته انتی ویروس هست دانلود کنم؟

ضمنا با توجه به اینکه سوزنی که مال جای سیم کارته تو جعبه گوشی نبود دوس دارم تاریخ اکتیو شدنشو در بیارم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط yasakhakiani نمایش پست ها
    سلام من دو هفته اس ایفون6 خریدم فروشنده فقط بهم اپل ای دی و پسورد داد فایل ایتونزو از دوستم با فلش گرفتم ولی هیچی از ایتونز سر در نمیارم جایی توضیح کامل دادن در موردش؟
    نکته بعد اینکه اومدم با کابل وصلش کردم به لپ تاپ که ایتونزو به جایی برسونم ولی انگار ویروسی شده. از اون به بعد مدام صفحه گوشیم ابی میشه و ری استارت میشه
    خصوصا به وایفای خونه با جون کندن وصل میشه و قبل از وصل شدن این ابی شدن ده ها بار پیش میاد ولی بعدش خیلی کم اتفاق میوفته انتی ویروس هست دانلود کنم؟

ضمنا با توجه به اینکه سوزنی که مال جای سیم کارته تو جعبه گوشی نبود دوس دارم تاریخ اکتیو شدنشو در بیارم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

سلام دوست عزیز شما مجموعه ای از سوالات متفاوت رو فقط تو یه پست پرسیدید !! الان برای جواب دادن به اونا انواع متخصص از قبیل سخت افزار نرم افزار روابط عمومی و ... نیازه از شوخی بگذریم یه سرچ ساده میکردی جواب اکثرشون بود
    اما بخاطر اسپم نشدن جواب میدم
    در خصوص کار با itunes زیاد تو انجمن آموزش هست
    در خصوص ریستارت شدن و صفحه آبی متاسفانه فک کنم مشکل گوشی شما خیلی حاده (حالا یا نرم افزاری یا سخت افزار )>>>>(مشکل بلواسکرین)
    سوزن هم تو تمام جعبه ها وجود نداره ( بسته به iccid بودن یا نبودن)
    موفق باشید

نظر

آیفون ویروس نمی گیره دوست عزیز
      گوشیتون رو یکبار ریستور کنید

برای یادگیری کلیات به تاپیک زیر مراجعه کنید
      http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

اینکه مشکلش حاده ینی بدم فلش کنن درست میشه؟
        اون قضیه سوزنم نفهمیدم چی گفتیدفقط میبینم رو درپوشش یه سوراخ ریز هست.

نظر

نوشته اصلی توسط yasakhakiani نمایش پست ها
          اینکه مشکلش حاده ینی بدم فلش کنن درست میشه؟
          اون قضیه سوزنم نفهمیدم چی گفتیدفقط میبینم رو درپوشش یه سوراخ ریز هست.

دوست عزیز ریستور کردن آیفون ( یا به قول خودتون فلش کردن ) کار ۱۵ دقیقه هست ( اگر اینترنت سریع و توانایی دانلود یک گیگ خورده ای رو داشته باشید )‌
          خودتون یاد بگیرید که لازم نباشه بدین بیرون
          تو لینکی هم که دادم آموزش این کار هست
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
          X