اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال نشدن lte روي ايفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال نشدن lte روي ايفون 5

سلام من ايفون 5 دارم ios 8.3 ولي lte جواب نميده روي 5s تست كردم جواب داد لطفا راهنمايي كنيد

دوست گلم درود بر شما
    سیستم 4g یا LTE روی ایفون ۵ وجود ندارد و شما فقط می تونید از سیستم نسل سوم 3G استفاده کنید

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط alireza arh نمایش پست ها
      سلام من ايفون 5 دارم ios 8.3 ولي lte جواب نميده روي 5s تست كردم جواب داد لطفا راهنمايي كنيد
      lte همراه اول و ایرانسل از فرکانس 1800 پشتیبانی می کنند.
      بنابراین فقط آیفون 5 مدل a1429 از lte این دو اپراتور پشتیبانی می کند.

نظر

درود

اینکه اصلا نداره حرف غیر منطقیه عزیز ......داره ولی فرکانس شبکه تو ایران رویه فرکانس 1800

و اینکه من ایفون 5 مدل a1429 دارم ولی تا حالا متاسفانه نتونستم وصل شم نمیدونم چرا

- - - - - - - - - -

درود

اینکه اصلا نداره حرف غیر منطقیه عزیز ......داره ولی فرکانس شبکه تو ایران رویه فرکانس 1800

و اینکه من ایفون 5 مدل a1429 دارم ولی تا حالا متاسفانه نتونستم وصل شم نمیدونم چرا

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad_iphone نمایش پست ها
          دوست گلم درود بر شما
          سیستم 4g یا lte روی ایفون ۵ وجود ندارد و شما فقط می تونید از سیستم نسل سوم 3g استفاده کنید

موفق باشید
          بی احترامی نباشه اما کی گفته lte/4g روی آیفون ۵ نیست و فقط 3g میگیره؟ lte/4g با آیفون ۵ به شرکت اپل اومد اصلا آیفون 4s فقط 3g میگیره نه ۵ .. بازم شرمنده برای اطلاع رسانی گفتم ..

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mehrdad_iphone نمایش پست ها
          دوست گلم درود بر شما
          سیستم 4g یا LTE روی ایفون ۵ وجود ندارد و شما فقط می تونید از سیستم نسل سوم 3G استفاده کنید

موفق باشید
          بی احترامی نباشه اما کی گفته LTE/4G روی آیفون ۵ نیست و فقط 3G میگیره؟ LTE/4G با آیفون ۵ به شرکت اپل اومد اصلا آیفون 4S فقط 3G میگیره نه ۵ .. بازم شرمنده برای اطلاع رسانی گفتم ..

نظر

سلام
            دوستان کسی اطلاع داره اخرین ورژن ios از LTE همراه اول پشتیبانی میکنه یا نه کسی استفاده میکنه ؟!
            من ios 9.0.2 جیلبرک کردم سیمکارت تعویض کردم ولی فعال نمیشه روی ایپد ios8 کار میکنه با سرعت 3مگ عالیه

نظر

سلام من آیفون به ios 10 تبدیل کردم و دیگه 4G کار نمیکنه . برای کسی تا حالا شده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط pato_mat نمایش پست ها
                سلام من آیفون به ios 10 تبدیل کردم و دیگه 4G کار نمیکنه . برای کسی تا حالا شده ؟
                Settings/Cellular/Cellular Data Options > Voice and Data = LTE

و توی cellular data network توی همین قسمت که گفتم ببین تنظیمات شبکه رو درست وارد کرده باشی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

apn اپراتور رو وارد میکنید در قسمت های مربوطه ؟

نظر

سلام . اقا تو قسمت lte setup چيزي نبايد وارد كني ؟! منم همين مشكل دارم برام گرينه lte نمياد بالا صفحه سيم كارتم 4g كردم . كمك كنيد

نظر

باید تو قسمت setting-carrier حالت automatic فعال باشه تا LTE نشون بده احتمالا برای دوستان توحالت manual هست که نمیاد

نظر

کشور پاکستان کار می کرد اینجا نمی دونم مشکل اش چی است

نظر

صبر کنید ..
                        X