اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ارسال اس ام اس بیش از یک پارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

message center رو که عوض کردم کلا دیگه مسیج رو نمیفرسته باز قبلا زیر 160 حرف رو میفرستاد !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sasimixer نمایش پست ها
      ماله منم این شکلی شده! بعضی وقت ها میره ولی روی خود آیفون نشون نمیده یا یک اس ام اس رو چند بار میفرسته!
      صبح که از خواب پاشدم دیدم درست شده!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

با سلام
        من دوباره به مشکل برخوردم ، نه میشه مسیج سنتر رو عوض کرد نه دیگه اس ام اس میره!!!
        مشکل حتمی با همراه اوله!!!!!
        ویرایش توسط samannariman : https://i-phone.ir/forums/member/9885-samannariman در ساعت 14-02-2011, 09:29 AM

نظر

سلام
          من هم همین مشکلات رو داشتم تا اینکه دیدم کلهم اس ام اس هام پاک شد. حالا هم به سلامتی نه اس ام اس میتونم بفرستم نه واسم اس ام اس میاد.
          از دوستان اگه کسی نیدونه راهنماییم کنه
          ممنون

نظر

واااااای که چه افتضاحیه .... یکی یه فکری بکنه ... من 3 بار ریستور کردم .. آپ کردم نشد که نشد ...

نظر

الان کسانی که مشکل دارن آیا میتونن مسیج سنتر رو عوض کنن؟
              ارور نمیده؟
              کسی مشکل اس ام اسش حل شد راهنمایی کنه؟ 

نظر

مشکل از مخابراته دوستان!!!
                فکر کنم دوستانی که این مشکلو دارن همه مثل من شمال تهران سمت تجریش زندگی می کنن !! چون من از این قسمت تهران خارج میشم مکلم حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط tidus007 نمایش پست ها
                  فکر کنم دوستانی که این مشکلو دارن همه مثل من شمال تهران سمت تجریش زندگی می کنن !! چون من از این قسمت تهران خارج میشم مکلم حل میشه
                  من تو تهرانپارس همین مشکل رو دارم

نظر

به نظر من کلا بی خیال دلیوری بشین.
                    وقتی خودش امکانشو نذاشته می خوایین چی کار؟
                    من خودم نصب نکردم.

این مشکل از آیفون نیست.

صبر کنید حل میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط tidus007 نمایش پست ها
                      جالبه من تو پاسدارانم و این مشکل رو دارم دوستم هم نزدیک به من هستش همین مشکل رو داره و من برای کارم تو دولت و قیطریه زیاد میرم که باز این مشکل هست

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                        جالبه من تو پاسدارانم و این مشکل رو دارم دوستم هم نزدیک به من هستش همین مشکل رو داره و من برای کارم تو دولت و قیطریه زیاد میرم که باز این مشکل هست
                        مشکل برا همین مناطقه من خونم زعفرانیست سر کارم هم قیطریه تو هردو جا مشکل دارم ولی تهرانپارس یا خارج از تهران رفتم مشکلم حل شد جاهای دیگه تست نکردم هرچیی هست مطمین باشید مشکل از مخابراته شاید اگه سیمتون رو بسوزونید یه سیم دیکه ب***ید مشکل حل شه من با همین یه پارت اموراتمو دارم میگذرونم

نظر

من فرشتم ... دقیقا شاید به مرکز مخابرات مربوطه ...
                          کد شماره مبایل دوستانی که این مشکل و دارن چنده ؟ مال من 0912 1...

نظر

اقا سلام ظاهراً ای مشکل دوباره برگشته ، من هر کاری میکنم نمیتونم بیشتر از یک خط اس ام اس بدم . احساس میکنم از وقتی به ورژن ۶.۱ اپگرید کردم اینجوری شدم میشه من و راهنمایی بکنیین ممنون میشم

نظر

بالاخره بعد از به هفته زیر رو کردن مبایلم فهمیدم مشکل از کجاست ، من گوشیم ایفون دلیوری روش نصب بود ورژن گوشی هم ios6 بود . ایفون دلیوری رو پاک کنید ، گوشی رو ریست کنید مشکل حل میشه ، همین , امیداوارم مشکل شمام حل بشه

نظر

صبر کنید ..
                              X