اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كاهش سرعت ايفون 4 در اپديت به ios 7؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كاهش سرعت ايفون 4 در اپديت به ios 7؟؟؟

با سلام به اعصای انجمن یه سوالی داشتم اگه میشه بگید که اگر ایفون4 رو بهios7 اپدیت کنم مشکلی برای گوشیم پیش میاد؟آیا سرعت اون کم میشه؟چون تو سایت نارنجی یه سری راه کارایی در مورد ارتقا سرعت تو ای او اس7 گفته بود.ممنون

بلى احساس خواهيد كرد كمى سرعت كم شود اما ارزشش را دارد.

نظر

سلام من گوشيم رو آپديت كردم، حالانميتونم app هاى روي گوشيم رو باز كنم، نه ميتونم حذفشون كنم نه ميتونم up date. كنم كسى ميتونه راهنمايى كنه چى كار كنم، iphone 4 رو به ios 7 آپديت كردم

نظر

نوشته اصلی توسط احمد باقری نمایش پست ها
        با سلام به اعصای انجمن یه سوالی داشتم اگه میشه بگید که اگر ایفون4 رو بهios7 اپدیت کنم مشکلی برای گوشیم پیش میاد؟آیا سرعت اون کم میشه؟چون تو سایت نارنجی یه سری راه کارایی در مورد ارتقا سرعت تو ای او اس7 گفته بود.ممنون
        خیلی بد میشه.به نظر من اپدیت نکن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Nazikhatoon نمایش پست ها
        سلام من گوشيم رو آپديت كردم، حالانميتونم app هاى روي گوشيم رو باز كنم، نه ميتونم حذفشون كنم نه ميتونم up date. كنم كسى ميتونه راهنمايى كنه چى كار كنم، iphone 4 رو به ios 7 آپديت كردم
        اپ ها رو از طریق ایتونز ریخته بودید یا از روش دیگه ای؟

نظر

اصلا نکن خیلی کند میشه گوشیت دیگه روون نیست. اصلا نمیدونم چه اصراری بود واسه 4 هم بیاد ios 7 وقتی انقدر لگ داره

نظر

نه باi funbox دانلود كرده بودم

نظر

من هم كاهش سرعت رو حس ميكنم. مخصوصاً اگه با مدلهاي بالاتر كار كنيد كه ديگه اصلاً غير قابل تحمل ميشه. ولي برنامه ها و اينا مشكلي ندارن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بنظرم اصلا نیا رو 7 من اومدم از شدت کند شدن کلافه شدم....

خودم خیلی ios 7 رو دوست دارم ولی آیفون 4 رو نیار رو 7 که بعد پشیمون میشی...از ما گفتن بووود

نظر

نميشه برگشت به ٦؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMamad نمایش پست ها
                    نميشه برگشت به ٦؟

والا من از 7.0.3 برمیگشتم رو 6.1.2 چون shsh رو داشتم...دیوونه بازی دراوردم رفتم رو 7.0.4 حالا گیر کرده از ظهر و بر نمیگرده....

همش ارور 3004 میده که مربوط به نت میشه....به هیچ صراطی هم مستقیم نیست...نه با قندشکن نه dfu

نظر

سلام .. من گوشی ایفون ۴ خودم رو در ورژن ۶.۱.۳ نگه داشتم و بالاتر نبردم اما دو نفر از دوستام این کار رو انجام دادن و من تست کردم هیچ گونه مشکل کند شدن ندیدم !! بیشتر این کندی ها و لگ ها و هنگ کردن ها باید به خاطر لود کردن بک آپ های قبل باشه !! و برای بازگشت به ورژن های قبلی هم شما باید قبلا روی ورژن مورد نظرتون بوده باشید و جیلبریک کرده باشید که بشه برگشت !! ۶.۱.۲ و ۶.۱ رو نمیدونم چون خودم هر کاری کردم نشد با اینکه زمانی که روی این ورژن ها بودم shsh هام رو سیو کردم !! اما به ورژن های ۵ و ۴ میشه دانگرید کرد و احتمالا به ورژن ۶.۱.۳ هم میشه به شرطی که قبلا بوده باشید و shsh رو داشته باشید

نظر

پس ارزش نداره ۴ رو به ای او اس ۷ اپدیت کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط star2009 نمایش پست ها
                          پس ارزش نداره ۴ رو به ای او اس ۷ اپدیت کنیم؟
                          به نظرم ارزششو داره رفیق...من با 4 رو 7 هستم مثل ساعت هم داره کار میکنه البته نمیگم یه خورده کند نشده ولی اصلن به چشم نمیاد...در عوض این حس بهت دست میده که انگار یه گوشی نو خریدی...

در ضمن من از گوشیم خیلی کار میکشم و اصلن متوجه سرعت نمیشم کاراییش برام مهمتره...

موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                            به نظرم ارزششو داره رفیق...من با 4 رو 7 هستم مثل ساعت هم داره کار میکنه البته نمیگم یه خورده کند نشده ولی اصلن به چشم نمیاد...در عوض این حس بهت دست میده که انگار یه گوشی نو خریدی...

در ضمن من از گوشیم خیلی کار میکشم و اصلن متوجه سرعت نمیشم کاراییش برام مهمتره...

موفق باشی
                            پارت کجاست گوشی شما؟

نظر

نوشته اصلی توسط star2009 نمایش پست ها
                              پارت کجاست گوشی شما؟
                              za...singapore

نظر

صبر کنید ..
                              X