اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ریختن برنامه در گوشی از طریق آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ریختن برنامه در گوشی از طریق آیتونز

سلام
    من اگه بخوام یک برنامه رو توسط آیتونز روی گوشی نصب کنم میگه باید برنامه هات سینک بشن و فایل هات ترانسفر بشن و ازین حرفا وگرنه همه ۲۹۹ تا برنامه که داری پاک میشن تا بتونی این یدونه رو نصب کنی!
    وقتی که میزنم ترانسفر بشه دو یا سه تا استپ میره جلو بعد میگه کامپیوترت رو باید آتورایز کنی
    وقتی آتورایز میکنم میگه شما یک کامپیوتر از ۵ تایی که میتونی با اکانتت آتورایز کنی رو آتورایز کردی و عمل آتورایز کردن با موفقیت انجام میشه
    اما بعد که دوباره میرم برنامه هرو بریزم رو گوشی بازم روز از نو روزی از نو!!! دوباره میگه سینک بشن و ترانسفر کنی و آتورایز و ...
    خلاصه
    موندم چیکار باید بکنم
    خودم فکر میکنم علتش اینه که برنامه های روی گوشیم اکثرشون مال وقتی هستن که گوشی رو خریدم و خود موبایلیه واسم کلی برنامه ریخته بود توش و به خاطر این که از کامپیوتر خودم نریختم این مشکل پیش اومده
    فعلا با آیفون باکس کارم راه میفته. اما خیلی دلم میخاد این مشکل رو بتونم حل کنم
    ممنون میشم اگه کمکم کنید

نوشته اصلی توسط Nazila_nanaz نمایش پست ها
    سلام
    من اگه بخوام یک برنامه رو توسط آیتونز روی گوشی نصب کنم میگه باید برنامه هات سینک بشن و فایل هات ترانسفر بشن و ازین حرفا وگرنه همه ۲۹۹ تا برنامه که داری پاک میشن تا بتونی این یدونه رو نصب کنی!
    وقتی که میزنم ترانسفر بشه دو یا سه تا استپ میره جلو بعد میگه کامپیوترت رو باید آتورایز کنی
    وقتی آتورایز میکنم میگه شما یک کامپیوتر از ۵ تایی که میتونی با اکانتت آتورایز کنی رو آتورایز کردی و عمل آتورایز کردن با موفقیت انجام میشه
    اما بعد که دوباره میرم برنامه هرو بریزم رو گوشی بازم روز از نو روزی از نو!!! دوباره میگه سینک بشن و ترانسفر کنی و آتورایز و ...
    خلاصه
    موندم چیکار باید بکنم
    خودم فکر میکنم علتش اینه که برنامه های روی گوشیم اکثرشون مال وقتی هستن که گوشی رو خریدم و خود موبایلیه واسم کلی برنامه ریخته بود توش و به خاطر این که از کامپیوتر خودم نریختم این مشکل پیش اومده
    ممنون میشم اگه کمکم کنید
    به اكانتت برو و يه قسمت نوشته ديتورتيز آل اون بزن و بعد ....
    مرفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط Nazila_nanaz نمایش پست ها
      سلام
      خلاصه
      موندم چیکار باید بکنم
      ممنون میشم اگه کمکم کنید
      سلام
      مشكل از همون برنامه هايي هست كه از قبل با id ديگه ريخته شده و دو راه داره:
      1- پسورد اون id فروشنده رو داشته باشي كه بهتون نميده
      2- داونلود و نصب اون برنامه ها با id خودتون
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

اوه. ! اگه كه مال ايديه كسي ديگه هست بايد پسش رو داشته باشي و اگه هم كه نداري همينجوري كه دوست عزيزمون فرمودند بايد sign out كني و اون برنامه رو حذف كني و با ايديه خودت دانلود كني
        موفق باشيد

نظر

مشکل با ریختن برنامه در گوشی از طریق آیتونز

آخه ۲۹۹ تا برنامههههه
          چطوری ممکنه پاکشون کنم دوباره بیارمشون
          😳
          ولش کن همون آیفون باکس بهتره 😃

نظر

صبر کنید ..
          X