اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک فریمور 6.1.3 در 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش آنلاک فریمور 6.1.3 در 3gs

بزرگان لطف کنند در مورد نحوه آنلاک فریمور 6.1.3 و برنامه های مورد نیاز برای این کار از جمله Ultrasn0w و Ultrasn0wfixer توضیحاتی بدهند.
    با تشکر

من موفق شدم با کاستوم ساخته شده در اسنوبریز ریستور کنم و آنتم اومد ولی متاسفانه با قسمت مسیج مشکل دارم و نمی تونم پیام بفرستم

نظر

الام من هم یه گوشی 3gs لاک ۸ گیگ از انگلیس برام اوردن میخوام بدونم ارزش داره انلاک فکتوری کنم یا میشه نرم افزاری انلاکش کرد؟ ورژن ۶.۱.۳ و مودم فریمور ۵.۱۶.۰۸ هست

نظر

یه دو ماه دووم بیارید تا هکر ها آنلاک رسمی رو بدن بیرون.
        منم خیلی علاقه دارم برم 6.1.3 ولی لاکه دیگه لامصب
        حالم داره از 5 بهم می خوره. گوشی بدجوری سنگین شده. خدایی پرچم 4.1 بالا بود. ولی این برنامه نویس ها هر چی برنامه جدید می دادن ، کم کم 5.1 می خواست که منم مجبور شدم برم 5.1

نظر

نوشته اصلی توسط marju نمایش پست ها
          الام من هم یه گوشی 3gs لاک ۸ گیگ از انگلیس برام اوردن میخوام بدونم ارزش داره انلاک فکتوری کنم یا میشه نرم افزاری انلاکش کرد؟ ورژن ۶.۱.۳ و مودم فریمور ۵.۱۶.۰۸ هست
          دوست عزیز سعی که مودم فایموایر رو 5.16.08 نگه داری. اخیرا یسری آیفون 3GS های لاک 8 گیگ وقتی که بیس باندشون آپدیت شده 06.15 ، یه چیپست سوخته. یعنی می ری setting هی چی از مودم فایموایر و imei نشون نمیده
          هر وقت می خوایی ریستور کنی باید کاستوم ریستور بسازی
          البته شما روی 6.1.3 هستی و این آخرین ورژن برای 3GS هست. دیگه تاریخ مصرف 3GS تموم شد!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط marju نمایش پست ها
          دوست عزیز سعی که مودم فایموایر رو 5.16.08 نگه داری. اخیرا یسری آیفون 3GS های لاک 8 گیگ وقتی که بیس باندشون آپدیت شده 06.15 ، یه چیپست سوخته. یعنی می ری setting هی چی از مودم فایموایر و imei نشون نمیده
          هر وقت می خوایی ریستور کنی باید کاستوم ریستور بسازی
          البته شما روی 6.1.3 هستی و این آخرین ورژن برای 3GS هست. دیگه تاریخ مصرف 3GS تموم شد!

نظر

سلام
            دوستان
            3ds
            16gb
            6.1.3
            اول هکتیوش کنم ؟با کدوم رد اسنو؟
            بعد بیسباند دانگرید؟با کدوم رد اسنو؟
            بعد جیلبریک با p0sixspwn-1.0.5

نظر

صبر کنید ..
            X