اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل حجم اينستاگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل حجم اينستاگرام

سلام، من چي كار كنم اينستگرام حجمش ٢٠٠ مگ نباشه برنامش؟ميشه بگيد اصلا اين حجم اشغال شده واسه چيه؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
    سلام، من چي كار كنم اينستگرام حجمش ٢٠٠ مگ نباشه برنامش؟ميشه بگيد اصلا اين حجم اشغال شده واسه چيه؟
    ممنون
    این حجم عکسایی هست که توی اینستاگرام باز کردیدن و دیدین .میتونی پاکش کنی دوباره نصبش کنی یا با ifunbox عکساشو پاک کنی

نظر

دوست گرامی از برنامه icleaner استفاده کنید ....
      مثلا خود اپ فیسبوک هم این مشکل رو داره که عکس ها و ... رو ذخیره می کنه اما اگر از این اپ iCleaner استفاده کنید تمام فضا رو بهتون برمی گردونه و نیازی ندارید که ریستور یا ... انجام بدید
      باید این اپ رو بخرید از اپ استور. نسخه رایگان هم نداره ....

اگر هم نمی تونید من شنیدم که اگر اپ رو پاک بکنید و دوباره نصب بکنید هم اون فضا اضافی می ره، شما یک تست بکنید

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
        مثلا خود اپ فیسبوک هم این مشکل رو داره که عکس ها و ... رو ذخیره می کنه اما اگر از این اپ iCleaner استفاده کنید تمام فضا رو بهتون برمی گردونه و نیازی ندارید که ریستور یا ... انجام بدید

اگر هم نمی تونید من شنیدم که اگر اپ رو پاک بکنید و دوباره نصب بکنید هم اون فضا اضافی می ره، شما یک تست بکنید
        واقعا اين كاربرايي رو كه نوشته داره؟ ارزش داره بخريم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها

اپ رو باك كردم قبلا وقتي دوباره ريختم به مرور حجمش زياد شد

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
            این حجم عکسایی هست که توی اینستاگرام باز کردیدن و دیدین .میتونی پاکش کنی دوباره نصبش کنی یا با ifunbox عکساشو پاک کنی
            من اين برنامه رو دانلود كردم اما در قسمت اينستاگرام عكس هايي كه ديدم سيو نشده بودند و عكس هاي اصلي خود برنامه بودند

نظر

صبر کنید ..
            X