اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیپد 4 رو به 7 آپدیت کنم یا نه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیپد 4 رو به 7 آپدیت کنم یا نه ؟

توی بعضی نظرات دیدم که گفته شده با آپدیت به 7 سرعت آیپد 4 کمتر شده . لطفا نظرات و تجربیاتتون رو بگید در این مورد و اگه مشکل دیگه ای هم هست اونم بگید تا ببینم بلاخره به 7 آپدیت کنم یا نه

من ايپد ٣ دارم به نظرم رو ios 7 سرعتش بيشتر شده به نظر من اپديت كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
      توی بعضی نظرات دیدم که گفته شده با آپدیت به 7 سرعت آیپد 4 کمتر شده . لطفا نظرات و تجربیاتتون رو بگید در این مورد و اگه مشکل دیگه ای هم هست اونم بگید تا ببینم بلاخره به 7 آپدیت کنم یا نه
      ببينيد.سرعت همه چيز نسبت به اياو اس شش،نصف شده.اينى ىاقعا حس ميكني،حتي در تايپ كردن.وقت وقتي كه بري به هفت و دوباره برگردي به شيش متوجه ميشي(وقتي كه نسخه گلدن مستر اومده بود اين كارو كردم)
      اقا احساس ميكني ايپد سه داري توي هفت نسبت به ايپد سه در اي او اس شش.

نظر

به نظر من آپديت كن،هيچ باگي تاحالا نديدم جز لگ چند لحظه ي خيلي كوتاه كيبورد،من كه خيلي راضيم

نظر

من آپدیت کردم تا الان هم تنها مشکلی که دیدم این بوده که موقع تغییر wallpaper چند ثانیه طول میکشه تا عوض شه

نظر

من آپدیت کردم تا الان هم تنها مشکلی که دیدم این بوده که موقع تغییر wallpaper چند ثانیه طول میکشه تا عوض شه
            اين مشكل رو تا اونجا كه ديدم همه دارند،ولي من اولاش طول ميكشيد بعدا درست شد

نظر

به نظر من اپدیت نکن.برای من که خیلی کند شده.

نظر

من چون تو یه فروشگاه اپل هستم و زیاد ایپد آپدیت کردم فقط میتونم بگم ۷۰ ٪ مشتریان از این نسخه ناراضی بودن!
                به نظر من تا آپدیت 7.1 صبر کن

- - - - - - - - - -
                ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 11-10-2013, 02:04 AM
                نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                --------------------------------------------------------
                فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

سلام دوستان من روى دستگاه ورژن ٧ گذاشتم ،،چند روزى بود خوب بود و از سايت چيني دانلود ميكردم خوب بود ،،اما چند روزى كه هر برنامه اى كه دانلود ميكنم چه از سايت چينى چه از سايت خودش ،،برنامه ها اجرا نميشن،،،واز برنامه اپسور اصلاً رانلود نميشه من چيكار كنم،،يا كدوم تايپيك برم

نظر

صبر کنید ..
                  X