اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل will install و will remove

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مرسی از راهنمایی هاتون ، مشکل دقیقا وقتی هستش که میخواد مرحله بعد سینک رو اجرا کنه ، اون بالا می نویسه Determining apps to sync به خاطر همین will insitall و will removie می مونه

به نظر شما ، مشکل به خاطر برنامه هایی که با یه اپل ای دیگه ریخته شده نیست ؟

نظر

بله من یه سالی هست با این مشکل دارم سر میکنم که کس دیگه به خصوص فروشنده این برنامه ها رو ریخته باشه اونم با اپل ایدی
      تنها کاری که من تونستم بکنم ریستور و نصب برنامست هر کاری هم کردم نشده
      یه کاری هم مونده که تست نکردم شما با اپ استور گوشیون یه برنامه با ایدی خودتون دانلود کرده و بعد با iFunBox برنامه های خودتون رو بعد از دانلود نصب کنید اگرم نشد که هیچ
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
        بله من یه سالی هست با این مشکل دارم سر میکنم که کس دیگه به خصوص فروشنده این برنامه ها رو ریخته باشه اونم با اپل ایدی
        تنها کاری که من تونستم بکنم ریستور و نصب برنامست هر کاری هم کردم نشده
        یه کاری هم مونده که تست نکردم شما با اپ استور گوشیون یه برنامه با ایدی خودتون دانلود کرده و بعد با iFunBox برنامه های خودتون رو بعد از دانلود نصب کنید اگرم نشد که هیچ
        ولی من 2 تا برنامه قبل اینکه این مشکل به وجود بیاد تونستم بریزم ، یکیش ibook بود ، یکیش هم samanak ،

دیگه گیج میزنم ، از پس ساپورت اپل رو بالا پایین کردم

نظر

من هم همین مشکل برام پیش اومده. این Avplayer HD مزخرف رو از رو آیپد حذف کردم و حالا میخوام دوباره با آتیونز نصبش کنم ولی میگه will install ولی وقتی سینک میکنم هیج اتفاقی نمیوفته. Authorized کردم گفتم شاید از اون باشه ولی فرقی نکرد. میتونم این برنامه رو دوباره دانلود کنم چون خودم خریدمش ولی ورژن جدید این برنامه چندتا از امکاناتش رو مجبور شده حذف کنه به خاطر حق کپی رایت و من مجبورم ورژن قدیمی رو که تو آتیونز دارم رو برگردونم. آیپد 4 با حجم 32 و با سیم کارت.
          آیپد رو کامل رست کردم و با آخرین بک آپ داره از آتیونز ریستور میشه. نتیجه رو اعلام میکنم بعدا چون الان داره برنامه نصب میشه و فکر کنم 2 یا 3 ساعتی طول بکشه چون حجم برنامه ها حدود 16gb هست.

... مشکل با ریست کامل و ریستور کردن حل شد....
          ویرایش توسط dashtekahe : https://i-phone.ir/forums/member/10507-dashtekahe در ساعت 14-05-2013, 07:30 PM

نظر

صبر کنید ..
          X