اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل سياه شدن ناگهاني صفحه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل سياه شدن ناگهاني صفحه

سلام بعضي موقع ها كه در حال كار كردن با آيپد هستم يهو صفحه سياه ميشه كه وسطش علامت loading مياد و آيپد لاك ميشه.كسي دليلش رو ميدنه؟ نسخه ios هم ١١.٣•

نوشته اصلی توسط Amir788
    سلام بعضي موقع ها كه در حال كار كردن با آيپد هستم يهو صفحه سياه ميشه كه وسطش علامت loading مياد و آيپد لاك ميشه.كسي دليلش رو ميدنه؟ نسخه ios هم ١١.٣•
    تو‌ایفون ۱۰ هم این مشکل هست منتها لودینگ نمی نویسه...همه چیز بسته میشه یهو به حال عادی بر میگرده هر چی هست از سیستم عامله...[emoji58]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Amir788
      سلام دوست عزیز آیپد شما هنگ میکنه به خاطر همین صفحه سیاه میشه . هنگ کردن آیپد یا هنگ کردن آیفون ممکنه به دلیل این باشه که شما از برنامه سنگینی توی گوشیت استفاده می کنی یا یه بازی خیلی سنگین بازی میکنی . اگر باز این اتفاق افتاد اول گوشیتو ریست کن واسه ریست کردن دکمه power دکمه home رو نگه دار صبر کن گوشیت خاموش روشن میشه اگر با ریست کردن درست نشد و بازم این مشکلو داشتی به نظرم بهترین کار ریستور آیفون با آیتیونز هستش که کلی داستان داره اگه نتونستی انجامش بدی بهم بگو برات توضیح بدم .

نظر

صبر کنید ..
      X