اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو بودن ایپد اک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو بودن ایپد اک

با سلام
    من یه ایپد اک گرفتم که تقریبا میشه گفت اک اپل بود یعنی اون خط تی رو تو بسه بندی داشت ولی وقتی باز کردم دیدم اولا رو ایپد سلفون نبود و وقتی روشن کردم اکتیو شده بود برا همین رفتم تو سایت اپل و برا گارانتیش چک کردم دیدم دو ماه پیش اکتیو شده حالا سوالم اینه که میتونم از جایی ببینم با چه اپل ایدی اکتیو شده یا نه ؟؟

نوشته اصلی توسط shemenso نمایش پست ها
    با سلام
    من یه ایپد اک گرفتم که تقریبا میشه گفت اک اپل بود یعنی اون خط تی رو تو بسه بندی داشت ولی وقتی باز کردم دیدم اولا رو ایپد سلفون نبود و وقتی روشن کردم اکتیو شده بود برا همین رفتم تو سایت اپل و برا گارانتیش چک کردم دیدم دو ماه پیش اکتیو شده حالا سوالم اینه که میتونم از جایی ببینم با چه اپل ایدی اکتیو شده یا نه ؟؟
    اون بسته بندي تي شكل رو ديگه دست فروش هاي جلوي علائدين هم اين روزا مي تونن جعل كنن. اصلا روي اون حساب نكنيد.
    براي چك كردن آيدي به تنظيمات آيپد بريد ممكنه Sign out كرده باشن ولي آيدي هنوز باشه. به هر حال هميشه سعي كنيد از جاي معتبر خريد كنيد. شما با نشون دادن تاريخ اكتيو و تاريخ فاكتورتون مي تونيد دستگاه رو پس بديد و يك اكتيو نشده خريداري كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام
      با سلام و احترام؛

دو ماه مدت زمان زیادی است. می توانید در صورتی که فروشنده به اسم آکبند به شما داده است و از پس گرفتن اون سر باز می زند یا زیر باز نمی رود شکاید کنید.

نظر

سلام دوستان
        اقا من ماه هاست میخوام ایر 2 بگیرم اما میترسم جای معتبرم سرا ندارم چیکار کنم ؟ چجور بفهمم اصلیه ؟
        تو اینترنت سایتی هست صد در صد تضمینی باشه ازش خرید کنم ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط metzelder نمایش پست ها
          سلام دوستان
          اقا من ماه هاست میخوام ایر 2 بگیرم اما میترسم جای معتبرم سرا ندارم چیکار کنم ؟ چجور بفهمم اصلیه ؟
          تو اینترنت سایتی هست صد در صد تضمینی باشه ازش خرید کنم ؟؟؟
          بهتره از دفتر سايت واقع در پاساژ پايتخت و يا به توصيه ي دوستان ديجي كالا (توصيه ي بنده دفتر سايت) خريداري كنيد. حتما هم قبل از باز كردن سريال گوشي رو در سايت اپل چك كنيد تا قبلا باز يا اكتيو نشده باشه و در صورت اكتيو بودن به هيچ عنوان خريد ننماييد.

https://checkcoverage.apple.com/?newid=y
          موفق باشيد

نظر

با سلام
            همين توضيحات بديد به فروشنده بگيد كه چك كرديد و قبلا اكتيو شده بوده
            اگر لازم شد از طريق سايت سريالش چك كنيد و نشون بديد به فروشنده

نظر

صبر کنید ..
            X