اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درباره Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درباره Apple TV

در کنفرانس apple special event استیو جابز نسل جدید از apple tv رو معرفی کرد . محصولی که با لوگوی تجاری tv شناخته می شود .

اگر شما مقاله های این انجمن رو دنبال کرده باشید حتما به مقاله cloud computer ها برخورد کرده اید که در این مقاله پیرامون محصولاتی صحبت شد که شاید در آینده توسط اپل ساخته شوند و به جای یک سیستم قدرتمند خانگی , یک محصول با قدرتی کمتر ولی با توانایی اتصال به سرور های قدرتمند و بهرگیری از قدرت آن سرور ها صحبت کرده ایم . به نظر من این محصول تقریبا یک cloud computer خواهد بود

اپل اعلام کرد که مردم در میان رسانه های دیداری خواهان سه چیز هستند : فیلم های هالیوودی , برنامه های خوب تلویزوینی و فیلم های hd

و در کنار اینها مردم به محصولی نیاز دارند که نه نگران حافظه آن باشند و نه نگران آپدیت آن ( هدف اصلی cloud computer ها ) و آنها یک ابزار کوچک می خواهند . و اینجاست که tv یک محصول ایده عال خواهد بود . این محصول دارای ورودی lan و hdmi است . اپل تی وی بی سر صدا و کوچک خواهد بود تقریبا به اندازه یک توپ هاکی

در این محصول نیاز نیست هر فیلم یا برنامه ای رو بخرید و قابلیت کرایه برنامه هم به آن اضافه شده است . مثلا می توانید برنامه های تلویزیونی را قیمت ۹۹ سنت کرایه کنید و ببینید . بنابراین مثل هدف اصلی cloud computer ها دیگر نیازی به فضای گیگی زیادی برای دستکاه خود ندارید . در کنار این می توانید از مک یا پی سی خود تصاویر را بر روی این دستگاه استریم کنید . اپل تی وی با شبکه های abc و fox .و سایت های اشتراک گذاری آنلاین از جمله netflix, youtube,flicker و ... سازگار خواهد بود

برای آغاز کار با tv اپل یک مجموعه بزرگ از فیلم ها را آماده کرده که با قیمت ۴.۹۹ دلار می توانید در اپ تی وی ببینید . در کنار همه اینها می توانید از روی آیفون , آیپاد و آي پد تصاویر را بر روی اپل تی وی استریم کنید .

تا هفته دیگر برنامه رایگان کنترل tv برای آیفون , آیپاد و آی پد ریلیز خواهد شد

با این برنامه بر روی ایفون خود می توانید فیلم ها رو با تکان دادن انشگت خود عوض کنید و تنها با یک اشاره یک فیلم کرایه کنید یا با استفاده از صفحه کلید آیفون به جستجو موسیقی بپردازید

قیمت این محصول نسبت به نسل قبلی ۲۰۰ دلار کاهش پیدا کرده و به قیمت ۹۹ دلار از هفته دیگر به فروش می رسد

آموزش نحوه بردن apple tv به dfu

بعد از انتشار خبر جیلبریک شدن apple tv حالا وقت اونه که بدونیم چه طور میشه این دستگاه رو به dfu برد.

برای این کار به صورت زیر عمل کنید:
    - دستگاه رو با کابل microusb به کامپیوتر متصل کنید.
    - دکمه های menu و پایین رو به مدت ۶ ثانیه پایین نگه دارید تا دستگاه reboot بشه.
    -وقتی گوشی reboot شد دکمه های menu و play رو با هم نگه دارید تا در itunes پیغامی مبنی بر an apple tv in recovery mode has been detected دریافت کنید.
    موفق باشید.

چند روزی از معرفی برنامه ها و api هایی که با آن میتوان بدون محدودیت برای apple tv برنامه نوشت نگذشته است که برنامه های جالب و خلاقانه ای برای آن نوشته شده است.

اولین کار پخش ویدئو های تلوزیونهای لایو از روی آیپد بر روی اپل تی وی و به زبان ساده دیدت تلوزیون اینترنتی با آن است.

دوم استفاده از air play در تمام برنامه ها است که میتوانید برنامه اولیه آنرا از سورس زیر دانلود کنید
    http://cydia.zone-mr.net

سوم یک internet browser برای اپل تی وی است که از html 5 نیز ساپورت میکند
    [
    موضوعات فوق مباحثی هست که در انجمن قبلا توسط اعضای گرامی انجمن مطرح شده است و با ادغام این موضوعات در این بخش سعی کردم تا حدی شما را با اپل تی وی آشنا کنم .

در صورتی که سوال خاصی داشتید مطرح کنید .

من این دستگاه زیبا ودر عین حال جالب رو دارم.اکه از دوستان سوالی داشتین در خدمتم

نظر

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
      دقیقا نحوه کارکردش چطوریه ؟ مثلا چطوری میشه فیلم هارو ذخیره کرد ... سیستم پخش فیلم و...
      وصل میشه به itunes ? چیزی مثل Home sharing ه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
        فیلم و سریال اجاره میکنی !؟
        اجازه خرید هم میده بت !؟
        در کل باحال هست ؟:d
        انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

ببينيد در كل كارش استريم كردنه نه ضبط.شما هر فيلم و اهنگ و سريال و.... خلاصه هر چى تو ايتونز هست رو ميتونيد با كرايه كردنش با كيفيت فوقالعاده ببينيد.البته ديدن يا شنيدن review هزينه اى نداره.بعضى از سريالها هم مجانيه.اكانتتون هم همون ايتونز هست.در ضمن ميتونيد ويديو هاى يوتيوب و .....چند سايت معتبر ديگرم ببينيد با كيفيت عالى. گوش دادن به راديوهاى مختلف كه هر سليقه اى رو شامله مجانى جلوى روتونه.پادكست و اين چيزا هم كه رو شاخشه.ميرسم به بهترين مزيتش واسه خودم كه به راحتى البومهاى اهنگ گوشيم و ايپد و مك رو واسم بازدن يه دكمه ناقابل رو tv پخش ميكنه.فيلم و عكس هم به همين سادگيه و اسكرين شو بسيار زيبا و شكيلى واسه عكسها داره. يه موضوع جالب اينه كه زير نويس فارسى رو هم ساپورت ميكنه.من فيلمى كه مثلاً با oplayer دارم پخش ميكنم با يه دكمه ميفرستم رو تى وى و گوشي رو هم استندباى ميكنم.تو مهمونيها همينكه عكسى يا فيلمى گرفته ميشه در سريعترين لحظه واسه ديدن ديگران بدون هيچ تبديل و كابلى اينكارو انجام ميدم.اينا تجربه هاى شخصيمه كه ميگم كه مطمئناً ديگران هم با كاراييهاى جالب ديگش كلى ذوق خواهند كرد
          شرمنده سرتون رو درد اوردم

نظر

از امكان كرايه فيلم هاش تو ايران هم ميشه استفاده كرد؟
            نياز به اينترنت پرسرعت داره؟
            قيمتش تو ايران چنده؟

نظر

وقتی اپل تی وی رو جیلبریک می کنیم چی میشه ؟ یعنی چه کاره اضافه ای می تونیم باهاش بکنیم که جیلبریک نشدش نمی کنه ؟
              کلا" جیلبریک تو اپل تی وی چیکار می کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                از امكان كرايه فيلم هاش تو ايران هم ميشه استفاده كرد؟
                نياز به اينترنت پرسرعت داره؟
                قيمتش تو ايران چنده؟
                بله میشه ٬ موقعی که فیلمی رو کرایه میکنی ۳۰ روز مهلت داری تا دانلودش کنی ٬ ولی تو این ۳۰ روز هر وقت که شروع به تماشای فیلم کنی ۳ روز فرصت تماشای فیلم رو داری . بله برای دانلود نیاز به اینترنت پرسرعت داره ٬ کلا اگر کارهای اینترنتی بخوای انجام بدی اینترنت پرسرعت میخواد ولی برای استریم کردن local استفاده میکنه و نیازی به اینترنت نداره برای پخش ( البته برای چک کردن Home Sharing اینترنت میخواد ولی خب اینترنت پرسرعت نمیخواد )

نمیدونم ! فکر کنم دور و بر ۱۵۰ تا ۲۰۰ باشه تو ایران .

نوشته اصلی توسط shayan_72 نمایش پست ها
                وقتی اپل تی وی رو جیلبریک می کنیم چی میشه ؟ یعنی چه کاره اضافه ای می تونیم باهاش بکنیم که جیلبریک نشدش نمی کنه ؟
                کلا" جیلبریک تو اپل تی وی چیکار می کنه ؟
                تو تاپیک آموزش هم توضیح دادم . جیلبریک محدودیت رو برمیداره ٬ چه تو آیفون ٬ چه تو آیپد و آیپاد ٬ چه تو اپل تی وی .
                یعنی به شما اجازه داده میشه که خارج از محدوده فایل هایی که آیتونز باهاشون درگیر میشه به فایلهای دیگه هم دسترسی داشته باشید . موقعی که جیلبریک میکنید محیط رو آماده میکنید تا بتونید برنامه های دیگه ای نصب کنید که روی فایل های سیستم تغییراتی انجام بدند . و البته Cydia به Apple TV اضافه میشه !*( ولی نمیتونید مستقیما بهش دسترسی داشته باشید ! )

برای مثال بعد از جیلبریک شما از طریق ترمینال مک ssh میکنید به اپی تی وی ٬ و میتونید از اونجا به Cydia فرمان بدید که مثلا فلان برنامه رو نصب کنه . مثلا با نصب برنامه Plex قابلیت تماشای فیلم های avi رو پیدا میکنید .
                دیگه از اینجا به بعدش رو باید گشت تو اینترنت و برنامه هایی که برای اپل تی وی میاد رو پیدا کرد که در حال حاضر اونقدر زیاد نیست.

نظر

لطفا"آموزش air play آیپد رو بگذارید.

نظر

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

نظر

آموزش نمیخواد که
                      اولا فرمور اپل تیوی و آیپد باید ۴.۲.۱ باشه

بعد میره تو بخش فیلم تو آیپد
                      یه فیلم رو پخش میکنی
                      یه تب میزنی که کنترل بیاد کنار همون pause و اینا آیکون airplay میاد
                      میزنی و اپل تیوی رو انتخاب میکنی

این مورد تو عکسها هم هست و همین طور تو iPod
                      تو 4.3 برای 3rd party هم اکتیو شده یعنی به زودی رو oPlayer و کلی بازی و برنامه دیگه هم اضافه میشه

نظر

من يه مشكل بزرگ با اين دستگاه دارم اونم ابنه كه اكه با ايپد يا مك به هش وصل شي بعد از اون به خواي با يه دستگاه ديگه بهش وصل شي حتما يه رستارت افتادي بقيه هم همين مشكل دارن باهاش !؟!؟
                        درمورد جيل كردن هم فكر كنم تا زماني كه unthater عرضش نداره فكر كنيد كه باوجود مشكل بالا با مك بغل تلوزيون بايد جا خوش كني

نظر

نوشته اصلی توسط varozhan نمایش پست ها
                          من يه مشكل بزرگ با اين دستگاه دارم اونم ابنه كه اكه با ايپد يا مك به هش وصل شي بعد از اون به خواي با يه دستگاه ديگه بهش وصل شي حتما يه رستارت افتادي بقيه هم همين مشكل دارن باهاش !؟!؟
                          نه من همچین مشکلی باهاش ندارم وقتی دستگاهامو بش وصل میکنم بعدش یه دستگاه دیگه همون موقع کار میکنه و ریستارت نمیخواد

نظر

apple tv old

با سلام
                            دوستان من كه apple tv قديمي رو دارم چيكر كنم؟ مثلا اپديت نميشه يا air pley روش كار نميكنه؟

نظر

دوستان من هرکاری میکنم چرا گزینه air play نمیاد تو آیپد؟ فیرم ور هر دو دستگاه 4.2.1

نظر

صبر کنید ..
                              X