اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vahidtouch نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به تازگي اپل تي وي نسل ٣ گرفتم. پس اين قضيه كه ميگن تو اين نسل اپل تي وي بدون داشتن اكسس پوينت يا روتر ميتونيد استريم كنيد چيه ؟ من هر كاري كردم نشد.
    نوشته اصلی توسط vahidtouch
    كسي نيست توضيح بده
    http://www.i-phone.ir/forums/thread98853.html

نظر

• سلام
      در صورت داشتن یک apple tv با قابلیت peer to peer airplay، آیا امکان استفاده از این قابلیت در مکانی بدون اینترنت وجود داره؟
      میخوام از این قابلیت برای استریم فیلم و عکس از روی آیفون به روی مانیتور در محیط آموزشگاهی بدون دسترسی به اینترنت استفاده کنم.
      برای کاربرد مناسب من تبدیل lightning to digital av adapter مناسب هست یا apple tv؟
      ممنون میشم دوستانی که آگاهی کامل دارن جواب بدن

نظر

• نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
        سلام
        در صورت داشتن یک apple tv با قابلیت peer to peer airplay، آیا امکان استفاده از این قابلیت در مکانی بدون اینترنت وجود داره؟
        میخوام از این قابلیت برای استریم فیلم و عکس از روی آیفون به روی مانیتور در محیط آموزشگاهی بدون دسترسی به اینترنت استفاده کنم.
        برای کاربرد مناسب من تبدیل lightning to digital av adapter مناسب هست یا apple tv؟
        ممنون میشم دوستانی که آگاهی کامل دارن جواب بدن
        تبدیلی که گفتید تا اونجایی که من یادم میاد مخصوص آیپد بود و دقیق مطمئن نیستم که با آیفون کار کنه.

Apple TV نیاز داره که به یک wifi وصل باشه حالا چه با اینترنت چه بی اینترنت.

نظر

• با سلام
          من اپل تو وی خودمو به آخرین ورژن فرم ور اپل توسط آیتونز ریستور کردم و حدود ۸۷۰ مگ هم دانلود شد. ریستور کامل شد و گفت به تلویزیون وصل کن. وصل کردم ولی تو همون صفحه اول که انتخاب زبانه فریز میشه و گیر میکنه! چی کار باید بکنم!!؟؟؟

نظر

• قطع و وصل تصویر اپل تی وی

دوستان سلام
            من اپل تی وی ورژن سه دارم و ایپد ایر ۲
            مودم تی پی لینک td-w8901g
            مشکل من اینه که چه در حال استفاده از خود اپل تی وی و چه استریم از روی ایپد گاهی تصویر بصورت متناوب قطع و وصل میشه
            اول گفتم شاید از کابل باسه برای همین کابل اچ دی ام ای خود اپل رو خریدم ولی مشکل حل نشد
            منظورم از قطع و وصل لگ و فریز نیست انگار کابل کشیده شده باشه و دوباره وصل میشه صفحه کاملا سیاه میشه و ظرف یک ثانیه برمیگرده و باز دوباره میره
            ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

نظر

• سلام دوستان
              من وقتی یه فیلم از library ایفونم رو میخوام روی تلویزیون airplay کنم میزنه the video is playing on null و از روی گوشی دیگه نشون نمیده!
              بعضی فیلم ها هم که انگار داره لود میکنه و نشون نمیده!
              ولی با عکس و mirroring صفحه ایفون مشکل نداره و فقط با فیلم!
              مشکل از کجاس؟!

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                من به تازگی apple tv نسل سوم خریدم. به یه مشکلی بر خوردم اونم اینه مثلا واسه سایتی مثل aparat به راحتی می تونم air play کنم و ببینم . اما واسه youtube چون باید از vp.. گوشی استفاده کنم ، نمیتونم ببینم و erorr loading میزنه. اول فکر کردم شاید مشکل از vp... باشه اما وقتی aparat چک می کنم هیچ مشکلی نداره.
                همچنین می خواستم بدونم امکان استفاده از vp... بر روی apple tv وجود داره تا بشه از youtube خود دستگاه استفاده کرد یا مثلا امکان تعریف vp... بر روی مودم وایرلس هست تا این مشکل دستگاه رو برطرف کرد.
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mehranhala نمایش پست ها
                  با سلام خدمت دوستان
                  من به تازگی apple tv نسل سوم خریدم. به یه مشکلی بر خوردم اونم اینه مثلا واسه سایتی مثل aparat به راحتی می تونم air play کنم و ببینم . اما واسه youtube چون باید از vp.. گوشی استفاده کنم ، نمیتونم ببینم و erorr loading میزنه. اول فکر کردم شاید مشکل از vp... باشه اما وقتی aparat چک می کنم هیچ مشکلی نداره.
                  همچنین می خواستم بدونم امکان استفاده از vp... بر روی apple tv وجود داره تا بشه از youtube خود دستگاه استفاده کرد یا مثلا امکان تعریف vp... بر روی مودم وایرلس هست تا این مشکل دستگاه رو برطرف کرد.
                  با تشکر
                  شما وقتی airplay می‌کنید در واقع اون آدرس ویدیو از طریق اینترنت خود Apple TV لود میشه. و پاسخ سوال دومتون هم خیر هست راهی نیست

نظر

• سلام
                    دوستان میشه صفحه دیوایس های اندرویدی رو از طریق apple tv روی تلویزیون دید؟
                    (miracast)
                    یا فقط امکان airplay برای دیوایس های ios هست؟

نظر

• الو
                      کسی نیست جواب بده؟

- - - - - - - - - -

الو
                      کسی نیست جواب بده؟

نظر

• air play فقط مال اپل تى وى و آى او اس و مك هست. طبيعتا جواب شما خير هست، براى آندروييد ميتونيد دانگل تهيه كنيد و روى تلويزيون مطالب گوشى را ببينيد، ولى از ساير قابليت هاى اپل تى وى مانند اتصال به نت و دانلود خودكار و ... محروم ميشيد.

نظر

• air play فقط مال اپل تى وى و آى او اس و مك هست. طبيعتا جواب شما خير هست، براى آندروييد ميتونيد دانگل تهيه كنيد و روى تلويزيون مطالب گوشى را ببينيد، ولى از ساير قابليت هاى اپل تى وى مانند اتصال به نت و دانلود خودكار و ... محروم ميشيد.

نظر

• تماشای فیلم تو اپل تی وی رایگانه؟

نظر

• درباره کاربرد اپل تی وی

باسلام
                              باتوجه به اینکه این روزها اکثر تلویزیونها دارای wifi داخلی هستند وبه اینترنت متصل میشوند , اپل تی وی چه کاربردی میتواند داشته باشد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
                                باسلام
                                باتوجه به اینکه این روزها اکثر تلویزیونها دارای wifi داخلی هستند وبه اینترنت متصل میشوند , اپل تی وی چه کاربردی میتواند داشته باشد؟
                                ۱- امکان اتصال به آیتونز که شامل تعداد بسیار زیادی فیلم، سریال و موزیکه که با خریدشون میتونی روی تمام دیوایس های متصل به همون اپل آی دی استفاده کنی

۲- امکان نصب اپ و بازی

۳- امکان انتقال تصویر از تمام دیوایس هایی که AirPlay رو ساپورت میکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X