اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کاور کنفرانس ۱۶ اکتبر اپل پیرامون آیپد ها و مک های جدید

Collapse
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • کاور کنفرانس ۱۶ اکتبر اپل پیرامون آیپد ها و مک های جدید

  با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز انجمن تخصصی آیفون
  طبق روال هر ساله انجمن که از سال ۲۰۰۸ تاکنون پابرجاست٬ تیم تحریریه و مدیران انجمن تخصصی آیفون٬ کنفرانس 16 اکتبر اپل را به صورت کامل پوشش خواهند داد و دقایقی بعد از کنفرانس٬ تاپیک های خبری پیرامون کنفرانس نیز منتشر خواهند شد. این کنفرانس فردا٬ ساعت ۸:۳۰ شب به وقت ایران برگزار خواهد شد٫ دقایقی قبل از کنفرانس٬ انجمن بسته خواهد شد و کاربران به طور مستقیم به بخش زنده کاور کنفرانس هدایت خواهند شد.  احتمالا قهرمان های اصلی در این کنفرانس٬ آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ هستند. آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ بدون شک به سنسور تشخیص اثر انگشت مجهز خواهند شد٬ در این میان تصاویری از پردازنده A8X ( نسخه قوی تر از A8 آیفون ۶) و رم دو گیگابایتی نیز از قطعات درون آیپد ها در فضای اینترنت منتشر شده است٬ اما به درستی مشخص نیست که هر دو ایپد٬ به این مشخصات مجهز خواهند بود یا تنها آیپد ایر ۲.
  براساس شایعات٬ فروش و عرضه نسل های جدید آیپد از ۲۴ اکتبر آغاز خواهد شد.
  و البته از اطلاعاتی که از آخرین نسخه ios آزمایشی 8.1 بدست آمد٬ باید در انتظار یک آیپد با افزایش رزولوشن در حد ۳۰ تا ۴۰ درصدی باشیم٬ و البته این هم مشخص نیست که آیپد ایر ۲ و آیپد مینی پذیرانی این افزایش رزولشون خواهند بود یا با آیپد دیگری سر کار داریم که همان نسخه ۱۲ اینچی است که شایعات زیادی پیرامون آن شنیده ایم.

  اگر آیپد ها را بازیگر های اصلی کنفرانس فردا بدانیم٬ نباید از نسل جدید آیمک غافل شویم٬ براساس شایعات نسل جدید آیمک سرانجام به صفحه نمایش رتینا مجهز می شود٬ اگر چنین باشید٬ شاید باید آیمک را گل سر سبد کنفرانس فردا بدانیم نه آیپد ها.
  در کنار آیمک٬ نسل جدیدی از مک بوک ایر نیز معرفی خواهد شد که احتمالا ۱۲ اینچی هست٬ برخی شایعات آنرا دارای نمایشگر رتینا می دانند و برخی خیر٬ و البته احتمالا مک مینی های جدید نیز معرفی خواهند شد.


  اما در نهایت تا ساعاتی دیگر همه چیز مشخص خواهد شد که آیا بازیگران اصلی کنفرانس فردا٬ آیپد ها هستند٬ یا مک های جدید مجهز به رتینا٬ پس با ما همراه باشید.
  i-phone.ir
  The Best or Nothing  Twitter : Rouzbeh7000
صبر کنید ..
X