اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مایکروسافت بند فیتنس خودش را معرفی کرد

Collapse
X
 
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

  • مایکروسافت بند فیتنس خودش را معرفی کرد

    مطمئنا سال 2014 را سال ابزار های پوشیدنی که به خصوص در حوضه ی سلامت افراد کاربرد دارند باید نام گذاشت. پس از رونمایی از انواع ساعت های هوشمند و همچنین بند های فیتنس توسط شرکت های گوناگون در نهایت این شرکت مایکروسافت بود که با ساخت یک بند فیتنس وارد این حوضه از محصولات شد. این ابزار پوشیدنی (همان بند فیتنس مایکروسافت) از فردا در فرشگاه آنلاین مایکروسافت و همچنین از طریق خورده فروشان این کمپانی به قیمت 199 دلار به فروش خواهد رسید.


    این بند به گونه ای طراحی شده که بتواند به مدت 48 ساعت تنها با یکبار شارژ کار کرده و تمامی داده های مربوط به فعالیت فیزیکی و خواب کاربرانش را ذخیره بکند. لازم به ذکر است که این بند دارای ده سنسور مربوط به سلامتی می باشد تا این بند قادر به ذخیره سازی علایمی همچون ضربان قلب و یک سری از اطلاعات خاص که دیگر محصولات مشابه قادر به ذخیره سازی آنها نیستند، می کند؛ به طور مثال این بند دارای سنسور UV بوده که میزان خورشید در معرض تابش افراد را اندازه گیری می کند، همچنین این بند قادر است با استفاده از پاسخ های گالوانیک پوست میزان استرس افراد را نشان بدهد. علاوه بر موارد ذکر شده این بند همچون ساعت های هوشمند قادر به دریافت اطلاعیه از گوشی های هوشمند نیز می باشد.

    در کنار این بند، مایکروسافت از یک پایگاه ذخیره سازی ابری نیز رونمایی کرد که "Microsoft Health" نام داشته و قادر به جمع آوری اطلاعات کاربران بند فیتنس مایکروسافت و همچنین دیگر دستگاه های سلامتی همچون گوشی های هوشمند و بندهای فیتنس دیگر می باشد. این بند فیتنس از پلتفورم های روز بازار همچون iOS، اندروید و در نهایت از ویندوز فون پشتیبانی می کند؛ همچنین کمپانی مایکروسافت قبل از ارائه ی این محصول از برنامه های سلامتی مختص تمامی پلتفورم های ام برده شده نیز رونمایی کرد، البته پشتیبانی این محصول از برنامه ی ارائه شده برای ویندوز فون به دلیل ادغام دستیار هوشمند کورتانا در آن دارای کمی امکانات بیشتر می باشد.

صبر کنید ..
X