اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شرح عناوين مديران و كاربران انجمن تخصصي آيفون

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • شرح عناوين مديران و كاربران انجمن تخصصي آيفون

  شرح عناوین مدیران انجمن

  این عنوان جهت معرفی کالا/خدمات از طرف تیم مدیریت در انجمن های فروشگاه و بازارچه استفاده میشود.


  گرافیست انجمن مسئولیت یاری رساندن به تیم مدیریت در تنظیم تگ ها و بنرها و همکاری در تهیه نشریات انجمن را دارد .


  کاربران ارشدی که داوطلب میشوند تا در پاسخگویی در انجمن قبول مسئولیت نمایند دارای این عنوان میباشند .این بزرگواران از اعضا تیم مدیریت محسوب میشوند.


  مدیرانی که در ابتدا به تیم مدیریت وارد میشوند جهت شناخت بیشتر وظائف و مسوئلیت های خود دوره ای را به عنوان مدیر آزمایشی خواهند گذراند این عزیزان دارای اختیارات مدیر بخش میباشند.


  مدیریت و کنترل کلیه تاپیکهای انجمن تحت مدیریت بروز رسانی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران و کنترل پاسخهای کاربران دیگر ، ایجاد نشاط در انجمنهای مربوطه وظیفه این تیم مدیریتی میباشد.


  ایجاد نظم و انضباط در انجمن و هرس کردن تاپیک ها و پست های خلاف قوانین ودر انجمن ، ادغام و جابجایی پست ها و تاپیک های مشابه وظیفه این تیم مدیریتی میباشد.


  بررسی عملکرد و رفتار کاربران و پاسخگویی به کاربران ناراضی و پیگیری مشکلات کاربران در ارتباط با انجمن وظیفه مدیر روابط عمومی انجمن میباشد.


  مسئولیت هماهنگی و مدیریت محیط عمومی انجمن و ارتباط کاربران بامدیران و یکدیگر و راهبری تیم مدیریتی انجمن به عهده ایشان است .


  ایشان مسئول بروز رسانی و نگهداری سورس انجمن(در سیدیا) میباشند . همچنین مدیریت انجمن" سورسهای اختصاصی سایت" و پاسخگویی به کاربران در این انجمن به عهده ایشان میباشد.


  سرپرست VB(وی بولتن) مسئولیت نگهداری و بروز رسانی نرم افزار vb و همچنین تهیه و نصب اپلیکیشن های مربوطه را به عهده دارند.


  سرپرست DB (دیتا بیس) مسئولیت بر پا نگه داشتن دیتا بیس اصلی انجمن و تهیه بک آپ های لازم را به عهده دارند.


  مسئولیت هماهنگی و ارتباط با سرپرستان سورس/db/VB و تامین نیازهای ایشان جهت نگهداری صحیح بستر نرم افزاری انجمن به عهده ایشان میباشد.


  این درجه که در واقع مختص صاحبان سایت (Administrator ها) می باشد، شامل 3 نفر می شود. اعضای این گروه زیاد یا کم نخواهند شد.

 • #2
  شرح عناوین کاربران انجمن


  این درجه نشان دهنده عضویت فرد در سایت بوده و تمامی کاربران از همان ابتدای عضویت در سایت دارای این درجه می باشند. در صورتی که تعداد 30 پست در انجمن های اصلی سایت ارسال کرده باشد، کاربر از این گروه خارج شده و کاربر رسمی سایت می شود.


  این درجه نشان دهنده فعالیت نسبی کاربر در سایت بوده و تمامی کاربران ثبت نام شده بیش از 30 پست دارای این درجه می باشند.


  این درجه مخصوص کاربرانی است که بیش از 100 پست مفید در انجمن های اصلی ارسال کرده اند و مستمر به فعالیت های خود ادامه می دهند.


  این درجه مخصوص کاربرانی است که بیش از۱۰۰۰پست مفید در انجمن داده اند و فعالیت مفید و موثری در انجمن دارند. این کاربران به عنوان پشتوانه تیم مدیریتی محسوب میشوند.


  نماینده دفتر انجمن در شهرستانها جهت انجام خدمات آیفون به عهده این کاربران میباشد.


  این درجه مختص کاربرانی است که در تیم مدیریت قرار ندارند اما از نقش و شخصیت خاصی میان تمامی کاربران برخوردار هستند. این گروه دسترسی نسبتا'' بیشتری به امکانات ویژه سایت نسبت به کاربران عادی را دارا می باشد.


  این درجه مختص کاربرانی است که به اشتراک بخش ویژه سایت در آمده و از امکانات آن استفاده می کنند. امکانات این کاربران در بخش ویژه معرفی خواهد شد.


  برنامه نویسانی که در زمینه آیفون موفق به تنظیم نرم افزاری شده که در appstore معرفی شده يا اين كه در محيط سيديا برنامه اي براي نصب بر آيفون تنظيم كرده اند دارای این درجه میباشند . حمایت از این دوستان از سیاست های مدیریت انجمن میباشد.


  این درجه نشان دهنده عضویت فرد در هیئت تحریریه سایت می باشد. وظیفه این گروه بسته به زمینه ی فعالیتشان نوشتن نقد و بررسی ها، پیش نمایش ها، مقالات و اخبار در صفحات اصلی سایت می باشد.اعضای این گروه با موافقت مدیران سایت به این درجه می رسند. عضو تحریریه هیچ گونه دسترسی به بخش های مدیریتی سایت و اداره کردن انجمن ها را ندارد.


  اين درجه مختص كاربري است كه در نطر سنجي انتهاي سال به عنوان "كاربر منتخب" از سوي كاربران فعال انجمن انتخاب شده است . ايشان اختيارات و دسترسي هاي در حد كاربر خاص دارند.


  این درجه مختص کاربرانی است که قبلا جزء تیم مدیریت بوده اند و اکنون به هر دلیل با مسؤلیت های یک کاربر معمولی در سایت فعالیت می کنند.بدیهیست این مدیران همچنان معتمد و یاور تیم مدیریت میباشند لیکن در زمان حال دارای مسئولیت و دسترسی نمیباشند.
  ویرایش توسط Arianismmm : http://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 06-04-2012, 11:39 AM

  نظر

  صبر کنید ..
  X