آیفون SE با بدنه مشابه آیفون ۵s عرضه می‌شود

آیفون SE با بدنه مشابه آیفون ۵s عرضه می‌شود

همانطور که در اخطار قبلی خوانده‌اید اپل در حال کار برروی نسل جدید یک نسخه ۴ اینچی از آیفون است. تا کنونی اخبار و شایعات بسیاری راجع به این  دستگاه منتشر شده است اما روز گذشته وبسایت ۹to5Mac اطلاعات تکمیلی و دقیقی را از این دستگاه منتشر نمود که در ادامه به آن مروری خواهیم داشت.

IMG_3022-1024.0

طبق آخرین گزارشات نام قطعی این دستگاه iPhone SE خواهد بود و طراحی تقریبا مشابهی به iPhone 5s خواهد داشت بدین معنا که دستگاه دارای لبه‌های خمیده نیست و دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا هم مانند گذشته گرد خواهند ماند همچنین دکمه پاور هم در بالای دستگاه قرار گرفته است. در پشت دستگاه هم دقیقا شاهد طراحی مشابه به ۵s خواهیم بود.

 

در خصوص سخت افزار این دستگاه باید گفت که پردازنده به کار رفته در آن، مدل A9 به همراه چیپ M9 است. همچنین با پشتیبانی از NFC امکان استفاده از Apple Pay نیز در این دستگاه فراهم شده است.

 

دوربین این دستگاه برای عکاسی ۱۲ مگاپیکسل خواهد بود و امکان فیلم‌برداری با کیفیت ۴K هم برای کاربران فراهم شده است. تکنولوژی دوربین بکار رفته در در آن کاملا مشابه به آیفون ۶s است.

 

آیفون SE در ۲ ظرفیت ۱۶ و ۶۴ گیگ در رنگ‌های کاملا مشابه به آیفون ۶s عرضه می‌شود و با قیمت پایه‌ی ۴۵۰ دلار جایگزین خط تولید آیفون ۵s می‌شود.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.