پنجمین نسخه آزمایشی tvOS 9.2 ،watchOS 2.2 و OS X 10.11.4 برای توسعه‌دهندگان عرضه شد

پنجمین نسخه آزمایشی tvOS 9.2 ،watchOS 2.2 و OS X 10.11.4 برای توسعه‌دهندگان عرضه شد

دقایقی پیش همزمان با عرضه نسخه‌ی جدیدی از iOS 9.3، پنجمین نسخه آزمایشی از سیستم‌عامل‌های tvOS 9.2 ،watchOS 2.2 و OS X 10.11.4 هم برای توسعه‌دهندگان عرضه شد.

 

در بتاهای قبلی watchOS 2.2 شاهد اپلیکیشن بازطراحی شده Maps بودیم. همچنین بزرگترین تغییر این نسخه قابلیت اتصال چند اپل واچ به یک آیفون بوده است.

 

در خصوص tvOS هم در نسخه‌های پیشین ایجاد فولدر برای اپلیکیشن‌ها امکان پذیر و اپلیکیشن جدید پادکست نیز به سیستم‌عامل اضافه شد. همچنین در نهایت سیستم Dictation نیز به tvOS اضافه شد. توسط این قابلیت می‌توانید در فیلد‌های متن مانند وارد کردن یوزرنیم و پسورد یا جستجو در اپ استور و غیره از Dictation استفاده کنید. همچنین امکان جستجو بین اپلیکیشن‌های اپ استور از طریق سیری هم امکان پذیر شد. و در نهایت در نسخه‌ای که هفته گذشته منتشر شد بروزرسانی کوچکی برای Apple TV Remote هم به منظور بهبود برخی سنسور‌های این ریموت در نظر گرفته شده بود.

 

در OS X 10.11.4 هم به طور کلی اپل همانند دیگر سیستم‌عامل‌های خود قابلیت‌های جدیدی را اضافه کرده است. مانند پشتیبانی از قابلیت قراردادن پسورد برای نوت‌ها. اما به طور کلی تمرکز بر روی رفع باگ‌ها و بهبود پایداری سیستم بوده است.

 

انتظار داریم که اپل این سیستم‌عامل‌ها را همراه با iOS 9.3 در ماه آینده برای عموم کاربران عرضه کند. احتمال دارد که این نسخه‌ها در روز کنفرانس احتمالی فروردین ماه عرضه شود.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.