نحوه ارائه اپل واچ در اپل استورها مشخص شد

در گزارشی از سایت ۹to5mac نقشه اپل برای عرضه اپل واچ در اپل استورها مشخص شده است. به نظر می رسد که خرید یک اپل واچ مانند یک خرید معمولی از اپل استور باشد اما با چند تفاوت. کاربران قبل از خرید، اپل واچ در مدل های مختلف را در زیر شیشه یک میز مشاهده خواهند کرد.

گفته شده برای خرید اپل واچ در روزهای اول عرضه باید از طریق سایت اپل یا اپلیکیشن اپل استور برروی آیفون خود، قرار ملاقاتی را برای نمایش و خرید این دستگاه تنظیم کنید. قرار ملاقات ها تا ۱۵ دقیقه به طول خواهند انجامید و مراحلی مخصوص ارائه اپل واچ طی خواهد شد. اگر هم قرار ملاقات تنظیم نکرده باشید کارمندان شما را به صف انتظار منتقل خواهند کرد که در صورت آزاد شدن وقت، بتوانید این دستگاه را آزمایش کنید.

زمانی که وقت ملاقات شما فرا برسد یک کارمند به سراغ شما می آید و شما را به میزی که مدل های مختلف اپل واچ برروی آن قرار دارند هدایت می کند. اپل این میزها را، میز جادویی صدا می کند. اپل واچ ها زیر یک شیشه قرار دارند و یک سیستم عامل دمو را اجرا می کنند که قابلیت های مهم اپل واچ را نشان می دهد.

watch4

پس از این که مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید به میز آزمایش کردن دستگاه می رسید. برروی این میز ها نمونه های اپل واچ قرار دارند که کاربر می تواند از نزدیک مدل مورد نظر خود را لمس کند. در صورت درخواست خریدار، مدل‌های مورد نظر می توانند برروی مچ دست بسته شوند و در اوقاتی که استفاده ای از این دستگاه ها نمی شود، آن ها شارژ می شوند. هر میز آزمایش، دارای ۴،۶ یا ۱۰ مدل اپل واچ، بسته به اندازه فروشگاه است.

watch11

بعضی اپل استورها که کوچکتر هستند فضایی برای هردو میز آزمایش و نمایش ندارند. این فروشگاه ها کیس های آزمایش را دریافت می کنند که در هر کدام آن ها ۱۰ مدل اپل واچ قرار گرفته است و با درخواست خریدار آماده ارائه هستند.

watch3

پس از خرید، کارمندی که از ابتدا با شما بوده لوازم جانبی سازگار با اپل واچ را به شما نمایش خواهد داد، مانند هدفون های بلوتوث یا بندهای اضافی و شارژر اضافه.

قبل از خرید هم به خریدار پیشنهاد خرید سرویس AppleCare+ خواهد شد که گارانتی دستگاه را دو ساله می کند. نکته جالب این است که به زودی اپل یک پلن جدید برای AppleCare عرضه خواهد کرد که با پرداخت یک مبلغ آیفون و اپل واچ با هم تحت گارانتی قرار بگیرند.

در صورتی که یک خریدار بخواهد اپل واچ را مستقیم ملاقات کند تعدادی دستگاه دمو آماده شده اند که به یک آیپد مینی وصل هستند و قابلیت جا به جایی دارند و با درخواست خریدار توسط کارمندان ارائه خواهند شد.

watch2

اپل واچ از تاریخ ۴ اردیبهشت ماه عرضه خواهد شد و کاربران زیادی منتظر این دستگاه هستند.

منبع9to5mac

برچسب ها:

دیدگاه ها ۱

  1. سید مهدی زرگرمرادی

    ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب٫ظ

    باسلام وخسته نباشید .اززحمات شما کمال تشکر راداریم وچنانچه امکان دارد قیمت و نوع تقریبا مناسب ازاینگونه ساعتها را برایمان ارسال کنید .(کارکرد هرکدام به تفکیک ) – آیا همه ی مدلها یک نوع فناوری راشامل هستند ؟ قبلا ازهمکاری واطلاع رسانی دقیق شما قدردانی میشود . پاینده باشید.

دیدگاه خود را ارسال کنید.