سرویس جدید اپل جهت حذف شماره موبایل از iMessage بدون iDevice

ابزار جدید اپل به کاربران این اجازه را میدهد تا شماره تلفن خود را به طور کامل از سیستم iMessage f بدون دسترسی به iDevice خود حذف کنند.

“شاید شما نیاز داشته باشید که از شماره تلفن خود روی یک موبایلی که از iOS پشتیبانی نمیکند استفاده کنید. در این صورت ممکن است پیامک هایی که از روی آیفون برای شما ارسال میشوند به دستتان نرسد.”

ابزار مورد نظر، این مشکل سیستم iMessage را حل میکند. برخی گزارشات مبنی بر این بود که تعدادی از کاربرانی که از آیفون به گوشی ها و پلتفرم های دیگر مهاجرت میکنند و شماره موبایل خود را عوض نمیکنند، بعضا از کسانی که با آیفون برایشان پیامک ارسال میکنند، پیغامی دریافت نمیکنند. سیستم iMessage نمیتواند تشخیص دهد که شماره موبایل کاربر دیگر بر روی یک آیفون استفاده نمیشود، به همین علت، همچنان سعی میکند تا پیام ها را با همین سیستم برای کاربر ارسال کند، که در نتیجه آن تعداد بسیار زیادی ار پیام ها به دست کاربران نمیرسید.

خوشبختانه دیگر نباید نگران پیام های از دست رفته باشیم. هم اکنون میتوان با پر کردن این فرم بر روی وبسایت اپل، شماره خود را از این سیستم به صورت کامل حذف کرد.

 

206555-1280

برچسب ها:

دیدگاه ها ۳

 1. Ali

  ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۹:۰۲ ب٫ظ

  Iran ro Support nemikoe !

 2. محمدرضا

  ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰:۳۵ ق٫ظ

  ایران ساپورت نمیشه،
  نداشت ایران +۹۸ 🙁

 3. رضا

  ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب٫ظ

  سلام
  سیستم آی مسیج تو ایران که روی شماره موبایل کار نمیکنه و از طرف اپراتور بسته شده و فقط با ایمیله پس نگران مسیج از دست رفته نباید باشیم
  در ثانی این سایت اصلا ایرانو حساب نکرده
  ممنون از مطلبتون

دیدگاه خود را ارسال کنید.