انتشار تصاویری از آیفون ۶ در دو اندازه مختلف

مدت هاست که شایعه عرضه آیفون نسل بعد یا همان آیفون ۶ در دو اندازه را می شنویم. طبق شنیده ها قرار است این دستگاه در دو اندازه ۴.۷ و ۵.۵ اینچی وارد بازار شود. البته هنوز هیچ چیز تایید شده نیست. 

پیش از این تعدادی تصویر از مدل های ساخته شده برای اندازه ۴.۷ اینچی دیده بودیم. اما اینبار لو دهنده معروف محصولات اپل یعنی Sonny Dickson دو تصویر از پشت و روی مدل های ساختگی هر دو اندازه ۴.۷ و ۵.۵ اینچی منتشر کرده است.


این دستگاه ها در واقع مدل ساخته شده از روی دستگاه اصلی است که بیشتر توسط تولید کنندگان قاب در چین تولید می شود که از روی آن ها می توان ابعاد را مشاهده کرد و با دیگر دستگاه ها آن را مقایسه کرد.


هنوز مشخص نیست که اپل واقعا چنین تصمیمی برای عرضه آیفون گرفته باشد. در این مدل ها هم قسمت مربوط به فلش دوربین شبیه به iPhone 5s و فلش دوگانه معروفش نیست. البته این احتمال وجود دارد که اپل هر دو را در یک قسمت جا داده باشد. اما در هر صورت تا چند ماه آینده هیچ نظر قطعی نمی توان در مورد عرضه این دستگاه اعلام کرد. در ادامه تعدادی تصویر از رنگ مشکی مدل ۵.۵ اینچی هم قابل مشاهده است

 

برچسب ها:

دیدگاه ها ۵

 1. amin

  ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب٫ظ

  ارم اپل پس کجاست
  غیر ممکنه این باشه

  • Arianismmm

   ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۴:۵۷ ب٫ظ

   Mockup هستن این ها !

 2. Mosi

  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۹:۰۵ ب٫ظ

  بعیده که اینها آیفون ۶ باشند!!! یعنى اپل هنوز نمیخواد صفحه گوشى رو تا لبه هاى جانبى گوشى امتداد بده؟؟؟!!! چه عرض کنم والله!!!

 3. Arshavir

  ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۶:۰۶ ق٫ظ

  با احترام ولی این یه گوشی چینی چند دولاریه زشته که ربطی هم به آیفون نداره و حتی از تصاویر میشه کیفیت پایین قاب رو فهمید !!!

 4. محمد

  ۲ تیر ۱۳۹۳ ۱:۳۹ ب٫ظ

  عمرررررررررررررررررررا اپل یه همچین اشتباهی نمیکنه.

دیدگاه خود را ارسال کنید.