اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربیات شما از خرید آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تجربیات شما از خرید آیفون 5

با توجه به در خواست عزیزان و همچنین برای استفاده از تجربیات دیگر کاربران در خرید آیفون 5 این تاپیک زده شده..

لطفا کاربرانی که آیفون 5 رو خریداری کردن در این تاپیک پاسخگو باشن..

مطالبی که جنبه تجربه شخصی استفاده از آیفون 5 و مشکلات احتمالیش هست مورد بررسی قرار میگیره و سوالات مشاوره ای در تاپیک زیر دنبال خواهد شد...با سپاس

http://www.i-phone.ir/forums/thread74048-64.html
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 16-03-2013, 12:51 AM

اولین سری آیفون ۵ بازار یعنی اوایل مهر ماه خریداری شد.
    پارت نامبر MD654ll/A است و مشکی رنگ
    جدا از همه محاسن و برتریهای انکار ناپذیر آیفون ۵ نسبت به تمام موبایلهای هوشمند(حتی آیفون4s) دور آیفون من در چند نقطه رنگ رفتگی پیدا کرده . پشت و رو اسکرین پروتکتور دارد.
    دوربین گوشی هیچ اثری از اتهام های وارده نشون نداده تا حالا و به خصوص کیفیت عکاسی در شب اون خیره کننده است
    ال سی دی هم در قیاس با آیفونهای دیگه(۴ و ۴ اس) حتی سفید تر و شفاف تر است.

نظر

من هم ۱۲ آبان خریدم رنگ سفید ۳۲ گیگ پات نامبرmd637ll/a

دورش به راحتی* مثل پشت آیپاد تاچ نسل ۴ خط افتاده ولی* خوب زیبایی* بسیار زیادی داره تو زمینه دوربین هیچ مشکلی* ندارم،باید گفت بهترین چیزی که اپل در آیفون ۵ به ما هدیه داده همین پردازند فوق*العاده قوی a6 هست

الیمینوم پشت هم حس مک بوک پرو به عدم میده دوربین جلو هم فوق*العاده،

در کلّ یک شاهکر بدون اشکال

نظر

من همون روزه اول یک عدد آی فون ۵ مشکی با پارت نامبر FR خریدم محشر بود یعنی از نظر خش و اینجور چیزا اصلا مشکلی نداشت ولی دوربینش بعضی وقت ها صورتی رنگ اینا میشد و مجبور شدن ببرم اپل که برای عوض کرد یک مدل که روش کمی خش داشت و مشکل بزرگش این بود که باطری داخلش لق بود پس دوباره فردای اون روز بردم اپل و برام عوض کرد و متاسفانه اون از اول پشتش پایینه دوربین درست با لیزر کات نشده و خش ماننده و زود خش افتاده البته اونقدر پیدا نیستند.
        تا اونجایی که من شنیدم سری ۲ و ۳ Foxconn به اپل استور ها اومده است و تمرکز کار و کیفیت بالا رفته است و مشکلات رفع شده اند.
        with

نظر

من ١ روز بعد از معرفي آيفون ٥ مشكيشو خريدم. پارت نامبر lla بود. چون چند جا رنگ رفتگي داشت از چشم افتاد و فروختم ١١ نوامبر سفيدشو با پارت نامبر za خريدم. هيچ مشكلي تا حالا نداشتم. از لحاظ كيفيت lcd و شفافيت تصوير بينظيره. شارژ خيلي خوب نگه ميداره. البته دوربينش موقعي كه روبه منبع نور قوي باشه از گوشه هاي تصوير يه كم به بنفش ميزنه ولي مشكل مهمي نيست و در كل راضي هستم.

نظر

من مشکی گرفتم با پارت کانادا...نه دوربین مشکل داره نه بدنه! فعلا ده روزی هست که دارم استفاده میکنم
            قاب هم نذاشتم و هنوز خط نیفتاده دي:

دوست من با پارت lla گرفته فقط باید حواستون باشه اگه lla میگیرید سیم کارت اسپرینت داخلش نباشه! چون ایفون هایی که مال اسپرینت باشه حتی وقتی انلاک هست و میشه تماس برقرار کرد نیمتونید باهاش sms بزنید
            همین
            نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
            مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
            --------------------------------------------------------
            فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
            طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

من ٤٠ روز پيش يه مشكي خريدم خدارو شكر تا حالا مشكلي نداشته
              نه دوربين نه lcd
              موقع خريد ٤ تا ايفون باز كردم كه ٣تاش خش داشت اما چهارمي كه اتفاقا پارت نامبرش lla نبود خش نداشت

نظر

من از کانادا برام اوردن 16 سفید مشکلی نداره البته بام\ر انداختم من ۳ ساله idevice میخرم واقعا part number تاثیر داره تو کیفیت بهترینش کاناداست

نظر

من سقید lla دارم مشکلی ندارم اصلا... حتی دوربینش. عکسشو تو شرایط نوری که میگن بنفش میشه پیوست کردم.. اتفاقی نیفتاد... واقعا خیلی معرکست ولی خیلی نازک نارنجیه...
                  ویرایش توسط iliali007 : https://i-phone.ir/forums/member/84009-iliali007 در ساعت 28-11-2012, 02:50 PM

نظر

من هم روز آغاز پیش فروش یدونه گرفتم و چون استرالیا هستم پارت نامبر X/A بود و تا چند وقت پیش خیلی راضی بودم. تا اینکه کم کم دکمه پاور از کار افتاد. چون در ایران بودم سریعا فروختم و همینجا یدونه دیگه گرفتم با پارت نامبر LL/A . ماله At&T بوده ظاهرا چون اگه مدل A1428 باشه مال AT&T هست و اگه A1429 معنی verizon و sprint رو میده.
                    اما در مورد تجربه. هر دو دستگاهی که داشتم مشکی ۶۴ گیگابایت بوده. اولی از جعبه که در آوردم ۲ تا نقطه رو بدنش رنگ رفتگی داشت که حسابی ضد حال بود. دوربینش هم مشکل بنفشی رو داشت. اما این جدیده هیچ کدوم از این مشکلات را نداره
                    ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 29-11-2012, 01:00 AM

نظر

من هم ديروز رفتم اپل استور يكي گرفتم ، خيلي خوبه و كلي دارم باهاش حال ميكنم فقط احساس ميكنم باطريش يه مقداري ضعيفتر از باتري ٤ خودمه . نكته جالب اينه كه من واسه رسي ن به يه آيفون ٥ بدون خش ٤ بار تو همون مغازه گوشيه رو عوض كردم يعني همون جا باز ميكردم بعد خش داءت ميرفتم عوض ميكردم يهدونه ديگه . خشهاي دورش هم جوريه كه گاها كسي بهش اهميت نميده و ميخره و ميره ولي اگه به هر دليلي تا ١٤ روز با گوشيت حال نكني پولتو پس ميدن . من كه واسم مهم بود ٣ دفعه پس دادم تا به يه گوشي بي خش رسيدم .

نظر

من سري اول خريدم نه مشكل رنگ داشته نه دوربين

نظر

من سری اول که داشتم به مشتری میفروختم چشتون بد نبینه وقتی گوشیو باز کردم تمام دور گوشی مشکی
                          لکه های سفید رنگ بود که خیلی تو ذوق من و مشتری خورد

نظر

آیفون ۵ مشکی ۳۲ گیگ ۳ روز پیش خریداری شد پارت نامبر ll/a بدون هیج خشی رو قسمت آلمینیومی

کیفیت صفحه نمایش خیلی خوب هست و دوربین هم در همه شرایطی بهترین عکس رو میگیره ( مشکل بنفش بودن هم ندارم )

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

۱ ماه پیش ایفون ۵ ۳۲ کارکرده خریداری شد
                              بعد از خرید متوجه شدم لاکه که انلاک شده
                              مشکل نشر نور داشت درست زیر لاک بوتوم
                              رنگ بنفش در دوربین هم داشت
                              خلاصه مرجوع کردم
                              تا ۱ هفته پیش ۱۶ سفید پارت امریکا اکبند با گارانتی خریداری شد به امید اینکه دیگه مشکلی نباشه
                              اما این هم
                              دکمه لاک الان بعد از ۱ هفته لق شده و احتمالا بزودی خراب شه ( تو سایتهای دیگه زیاد گزارش شده )
                              زیر دکمه باز نشر نور داره
                              رنگ بنفش هم در دوربین هست
                              کلا پشیمونم که گرفتم به نظرم صبر کنید تا ۵اس بیاد این ایرادا رو نداشته باشه حداقل
                              ویرایش توسط applife : https://i-phone.ir/forums/member/63363-applife در ساعت 13-12-2012, 11:26 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X