اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

درود خدمت کاربران انجمن

از این پس شما کاربر گرامی میتوانید تمام پیشنهادات خود را در خصوص افزایش امکانات یا قابلیت ها سایت و یا مشکلات سایت در این تاپیک بیان کنید تا در اسرع وقت یه آنان رسیدگی شود .

با تشکر .

یک تاپیک کلی بهتره تا اینکه واسه هر چیزی یک تاپیک باز میشد - ممنون

به عنوان اولین پیشنهاد :d
    قصد ندارید انجمن رو اپگرید کنید و یه دستی به سر و روی سایت بکشید ؟
    خیلی وقت شده تغییری نکرده !

نظر

نوشته اصلی توسط deface ™ نمایش پست ها
      یک تاپیک کلی بهتره تا اینکه واسه هر چیزی یک تاپیک باز میشد - ممنون

به عنوان اولین پیشنهاد :d
      قصد ندارید انجمن رو اپگرید کنید و یه دستی به سر و روی سایت بکشید ؟
      خیلی وقت شده تغییری نکرده !
      چرا دوست گرامی - کار های مقدماتی که شامل خرید لایسنس - اماده سازی انجمن و ... میباشد انجام شده و کار های طراحی استایل جدید هم در حال انجامه
      در خصوص جزییات بیشتر و زمان انجام کار اطلاع رسانی خواهد شد

نظر

تغیر قالب
        و همچنین سیستم سیو اتوماتیک نوشته ها
        یه حالتی هم دیدم که مثلا واسه تایپ وقتی چیزیرو بلد میکنیم دیگه کد بلد کردن نمیاد دور نوشته ، داخل خود قسمت تایپ بدون کد بلد میشه یا امکانات دیگه مثله همین مورد
        افزایش شکلک ها

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

اضافه شدن وضعيت كاربر(كاربر سايت، كاربر فعال،كاربر ارشد و...) به قسمت مشخصات در تپاتاك.
          خيلي ممنون!

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
            تغیر قالب
            و همچنین سیستم سیو اتوماتیک نوشته ها
            یه حالتی هم دیدم که مثلا واسه تایپ وقتی چیزیرو بلد میکنیم دیگه کد بلد کردن نمیاد دور نوشته ، داخل خود قسمت تایپ بدون کد بلد میشه یا امکانات دیگه مثله همین مورد
            افزایش شکلک ها

sent from my ipad using tapatalk hd
            ۱ - توی پست فوقتون شرح دادم !
            ۲ - ۳ داخل ویبولتین ۴.۲ موجوده این قابلیت ها - که با اپگرید انجمن اضافه میشه
            ۴ - بله حتما

نوشته اصلی توسط morefa021 نمایش پست ها
            اضافه شدن وضعيت كاربر(كاربر سايت، كاربر فعال،كاربر ارشد و...) به قسمت مشخصات در تپاتاك.
            خيلي ممنون!
            دست ما نیست این قابلیت - خوده اپلیکیشن باید اپدیت شه و این قابلیت بهش اضافه شه

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
              دست ما نیست این قابلیت - خوده اپلیکیشن باید اپدیت شه و این قابلیت بهش اضافه شه
              ولي اين قابليت رو من تو چندتا فروم ديگه ديدم.

نظر

نوشته اصلی توسط Morefa021 نمایش پست ها
                ولي اين قابليت رو من تو چندتا فروم ديگه ديدم.
                اسم یا لینک اون انجمن رو برام پیام خصوصی کنید تا چک کنم ممنون

Sent from my iPod touch using Tapatalk ™

نظر

با سلام
                  یکی از مشکلاتی که دامنگیر سایت هست تعداد کم کاربران فعال نسبت به تعداد کل اعضاء هست.
                  خیلی از کاربران بدلیل دانش کم معمولا زمانی به سایت مراجعه میکنند که مشکل پیدا کنند

پیشنهاد میکنم بصورت مداوم مدیران هر بخش با طرح سوالاتی از همان بخش از کاربران دعوت به پاسخگویی و اظهار نظر نسبت به سوالات کنند.
                  ضمنا امتیازاتی درنظر گرفته شود تا کاربران ترغیب به مشارکت شوند
                  اینکار ضمن ایجاد حس مشارکت در اعضا باعث بالا رفتن دانش اعضا خواهد شد
                  با تشکر

نظر

البته من با این پیشنهاد کاملا موافقم.
                    یکی از ایرادهایی که این انجمن داره اینه که رتبه بندیش بر اساس تعداد پست هاست و تقریبا هیچ جایی به عنوان تشویق وجود نداره غیر از تشکر که اون هم معمولا کاربرای معمولی رو نه مدیران تشویق میکنن نه افراد عادی (درصد پایینی)
                    البته جسارت نشه در عکس این قضیه هم هست. کافیه در بنر شخصی عنوان مدیر خورده باشه، با هر پستی کلی لایک میخوره!
                    پیشنهاد من اینه که اولا مدیران تصمیم بگیرند به نوعی یوزرها را ترغیب کنند به نوشتن (به هر شیوه) و ثانیا این حالت بنر کمی وسعت پیدا کنه.
                    مثلا خود من فکر کنم الان هشت ماهی هست کاربر فعال هستم و دیگه هیچ ارتقایی نمیگیرم.
                    هرچند که در این انجمن داریم که افرادی هستند تعداد پستهاشون از من بالاتره ولی تعداد تشکر شده شون پایین تره! میشه نتیجه گرفت در کل کمتر به هم فرومی ها کمک کردند که لایک بگیرند. ولی متاسفانه ارتقای اون شخص به دلیل پست بالاتر سریعتره!
                    البته مطالب فوق مثال بود که مطلب بهتر عنوان بشه...

نظر

بله منم با سیستم تگ نسبت به تعداد تشکر موافقم
                      هرچند که تگ مهم نیست من اینطور فکر میکنم ولی وقتی الان تگ ها وجود دارند من فکر میکنم تعداد تشکر معقول تره واسه رتبه بندی

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

تا چند وقت دیگه قراره انجمن آپدیت شه ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouyafr نمایش پست ها
                          تا چند وقت دیگه قراره انجمن آپدیت شه ؟؟
                          بله مقدمات ِ این کار داره فراهم میشه
                          انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

يه پيشهاد داشتم
                            اگه امكانش هست يه نسخه موبايل براي انجمن به وجود بياد تا بتونيم راحت تر با انجمن كار كنيم
                            تاپاتاك هست ولي اگه اين هم باشه خيلي بهتر(مثل ساير انجمن هاي بزرگ دنيا )

قبلا هم در تاپيك زير يه پيشنهاد دادم كه علي اقا گفتند پيگيري ميكنيم
                            اگه اين قابليت ها هم اظافه بشه كه محشر ميشه
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread64354.html

نوشته اصلی توسط Hamedzm
                            سلام
                            پيشنهاد اول راجع به پست هايي كه سپاس شده اند
                            به اين صورت كه وقتي پستي ميدهيم بعد از مدتي كه سپاسي ميخوره بدونيم كدوم پست هست و اين امر توسط نولتيفيكيشني در بالاي صفحه صورت بگيره !
                            دقيقا شبيه ف ي س ب و ك كه وقتي پستي لايك ميخوره در نولتيفيكيشن نمايش داده ميشه

پيشنهاد دوم راجع به پست هايي كه ارسال ميشوند و بخش اخرين ارسال ها ميباشد
                            پوشش هاي خبري كه يادتونه
                            صفحه خود به خود به روز ميشد
                            حالا اگه در قسمت اخرين ارسالها يه همچين سيستمي راه اندازي بشه خيلي بهتر از سابق ميشه
                            به اين صورت كه پس از فرستاده شدن هر پست توسط كاربران ، صفحه اخرين ارسالها خود به خود به روز بشه و نيازي به ريفرش صفحه نباشه

البته اين فقط يه پيشنهاده
                            با تشكر از مديران محترم انجمن

نظر

سلام
                              منم یک پیشنهاد میدم
                              به نظر من سایز انجمنو تمام صفحه کنیم و این گوشه ها رو (که سیاه هستن) حذف کنیم

نظر

صبر کنید ..
                              X