اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

no service

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• no service

با سلام
    من چند هفته ای هست که گوشیم میره رو حالت نو سرویس یا تو سرچینگ میمونه بعد از چند روز یا چند ساعت یا بعضی مواقع چند دقیقه وصل میشه شبکه رو ریست کردم جواب نداد گوشی رو خاموش روشن کردم جواب نداد سیم کارت دیگه ای گذاشتم توش همین جور بود سیم کارت خودمم گذاشتم رو گوشی دیگه جواب داد دیگه دارم کلافه میشم لطفا یکی راهنمایی کنه مدل گوشیم ایفون 7 است ب روز رسانی هم کردم راستی لاک هم نیستم قانونی خریدم

نوشته اصلی توسط الهام یزدانی
    با سلام
    من چند هفته ای هست که گوشیم میره رو حالت نو سرویس یا تو سرچینگ میمونه بعد از چند روز یا چند ساعت یا بعضی مواقع چند دقیقه وصل میشه شبکه رو ریست کردم جواب نداد گوشی رو خاموش روشن کردم جواب نداد سیم کارت دیگه ای گذاشتم توش همین جور بود سیم کارت خودمم گذاشتم رو گوشی دیگه جواب داد دیگه دارم کلافه میشم لطفا یکی راهنمایی کنه مدل گوشیم ایفون 7 است ب روز رسانی هم کردم راستی لاک هم نیستم قانونی خریدم
    با سلام
    به احتمال خیلی زیاد یکی از آی‌سی هایی که مربوط به چیپ پردازشگر مخابراتی گوشیتون هست دچار مشکل شده.
    میتونین دستگاهتونو برای ما بیارین یا ارسالش کنین، حتما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل رو براتون رفع میکتیم.
    آدرس دفتر انجمن تخصصی اپل :‌ تهران - بلوار میرداماد - مجتمع کامپیوتر پایتخت - برج A - طبقه هفتم - واحد 705A
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
    X