اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوره آموزشی Swift برای کاربران انجمن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوره آموزشی Swift برای کاربران انجمن

با سلام و عرض ادب,
    برای ایجاد یک محیط تخصصی تر در انجمن تخصصی آیفون, تصمیم گرفتیم یک دوره آموزشی برای یادگیری زبان برنامه نویسی swift در انجمن ایجاد کنیم. متاسفانه از اونجا که فعالیت مدیران و به البته کاربران به خوبی گذشته نیست, این تاپیک رو ایجاد کردم که ببینیم اگر چنین دوره ای در انجمن شروع به کار کنه چند نفر از کاربران در شروع کار این دوره با آن همراه خواهند بود.
    در این دوره به یادگیری مفاهیم بهمراه تجروبیات عملی می پردازیم و پس از یادگیری هر چند بخش به ساخت یک اپلیکیشن ساده بر طبق یادگیری هایمان می پردازیم. برای ارتباط بهتر بین تمامی دانش آموزان این دوره, پلتفرم گفتگویی ایجاد خواهد شد که دانش آموزان بتوانند با یکدیگر برای حل مشکلات پیش رو همکاری کنند. من شخصا پلتفرم چت Discord رو پیشنهاد می کنم که هم نسخه مک و هم نسخه iOS رو داره. من بخشی در پلتفرم چت discord ایجاد کردم به نام i-phone.ir که فعلا دو زیر مجموعه به نام General و Swift داره.
    لطفا کاربرانی که علاقه مند به اضافه شدن به این دوره هستند علاوه بر نظرشون درباره این دوره ( پیشنهاد ها )‌, پیش درآمدی از خودشون و اینکه چقدر با کد نویسی آشنا هستند رو در قالب یک پست در این تاپیک ارسال کنند.

منتظر پست های شما هستم
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

من به عنوان نفر اول اعلام آمادگی میکنم.

آشنایی مختصری هم با سی و سی شارپ و سی پلاس پلاس دارم.

- - - - - - - - - -

من به عنوان نفر اول اعلام آمادگی میکنم.

آشنایی مختصری هم با سی و سی شارپ و سی پلاس پلاس دارم.

نظر

ممنون نوید جان

این نکته رو اشاره کنم که برای این میخوام تعداد نفرات رو بدونم, چون نمی خوام این آموزش مثل بقیه آموزش های انجمن باشه. می خوام طی این دوره کاربران بتونن با هم مشورت کنند و با هم پیشرفت کنند و مشکلات یکدیگر رو حل کنند.
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

نظر

منم موافقت صد در صد خودم رو اعلام میکنم روزبه جان. شدیدا از این طرح استقبال میکنم امیدوارم اجرایی بشه و همه بتونیم دور هم از این دوره آموزشی استفاده کنیم. من علاقه شدیدی به یادگیری برنامه نویسی آی او اس دارم.

یک دوره FMS Logo رو هم تو مجتمع فنی گذروندم که میتونم بگم یه جورایی مقدمه برنامه نویسی واسه همه زبون ها بود. اما خب تجربه سی و اینجور نرم افزارهارو ندارم اصلا...

- - - - - - - - - -

منم موافقت صد در صد خودم رو اعلام میکنم روزبه جان. شدیدا از این طرح استقبال میکنم امیدوارم اجرایی بشه و همه بتونیم دور هم از این دوره آموزشی استفاده کنیم. من علاقه شدیدی به یادگیری برنامه نویسی آی او اس دارم.

یک دوره FMS Logo رو هم تو مجتمع فنی گذروندم که میتونم بگم یه جورایی مقدمه برنامه نویسی واسه همه زبون ها بود. اما خب تجربه سی و اینجور نرم افزارهارو ندارم اصلا...

نظر

سلام
          من هم آمادگی خودم رو اعلام میکنم .
          کمی با ++c و #c اشنا هستم
          .طرح بسیار خوبیه . من آماده ام

- - - - - - - - - -

سلام
          من هم آمادگی خودم رو اعلام میکنم .
          کمی با ++C و #C اشنا هستم
          .طرح بسیار خوبیه . من آماده ام

نظر

با سلام و احترام
            بنده هم حضور خودم رو اعلام میکنم
            من با فلش و as3 و oop آشنا هستم و نرم افزار آندروید با استقاده از دیتابیس sqllite هم در بازار دارم
            ولی بدلیل اینکه نرم افزارهای اینچنینی با زبان as3 و فلش زمانبره و نیاز به کدنویسی بسیار زیادی داره و محدودیتهایی هم داره تصمیم به شروع swift 2.2 دارم
            لطفا سریعتر شروع کنید
            با توجه به پیامهای دوستان فکر میکنم نیازی به آموزش مفاهیم اولیه مثل موارد مشترک بین زبانهای مختلف نباشه مثل مفهوم متغییر و شرطها و ... البته استثناها لازمه ولی بهتره توی این مفاهیم زمان رو از دست ندیم
            ممنون

نظر

بله کلا سعی می کنیم که انجام مثال ها با مفاهیم اولیه آشنا بشیم و سر هر مفهوم به صورت جدا خیلی وقت نمی زاریم. من خودم مدتی پیش یک دوره آنلاین رو گذروندم, سعی می کنیم از سر تیتر های اون دوره برای خودمون استفاده کنم
              اگر همه چیز تو این دوره به خوبی پیش بره قدم بعدی کار روی پروژه هایی برای ساعت اپل خواهد بود.

برای دسترسی به پلتفرم چت هم از این لینک استفاده کنید.
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                ممنون نوید جان

این نکته رو اشاره کنم که برای این میخوام تعداد نفرات رو بدونم, چون نمی خوام این آموزش مثل بقیه آموزش های انجمن باشه. می خوام طی این دوره کاربران بتونن با هم مشورت کنند و با هم پیشرفت کنند و مشکلات یکدیگر رو حل کنند.
                ممنون روزبه جان به خاطر اين تلاشي كه خواهيد كرد. متاسفانه همان طور كه اشاره كرديد، آموزش هايي كه در انجمن هست همه در اول كار رها شده اند! متاسفانه همه شون يك مقدمه اي نوشتن و بچه ها رو با مفاهيم اوليه آشنا كرده اند و بعد هم با مواجه شدن با مشكلات و سوالات انبوه كاربران، تاپيك رو رها كرده اند.
                با شناختي كه از شما دارم مي دونم كه سرنوشت اين تاپيك مانند اون ها نخواهد شد.
                موفق باشيد.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                  ممنون روزبه جان به خاطر اين تلاشي كه خواهيد كرد. متاسفانه همان طور كه اشاره كرديد، آموزش هايي كه در انجمن هست همه در اول كار رها شده اند! متاسفانه همه شون يك مقدمه اي نوشتن و بچه ها رو با مفاهيم اوليه آشنا كرده اند و بعد هم با مواجه شدن با مشكلات و سوالات انبوه كاربران، تاپيك رو رها كرده اند.
                  با شناختي كه از شما دارم مي دونم كه سرنوشت اين تاپيك مانند اون ها نخواهد شد.
                  موفق باشيد.
                  ممنونم از لطفتون به من
                  من تمام تلاشم رو مي كنم كه همه چيز به خوبي پيش بره، از طرفي من خودم هم در حال يادگيري swift هستم و شايد فقط چند پله از بچه ها جلوتر باشم، اينجوري مي تونيم با كمك هم محيطي رو ايجاد كنيم كه همه با هم پيشرفت كنيم.
                  با اينكه انتظار داشتم جمعمون كمي بزرگتر باشه، اما بهر حال از حدود يك هفته ديگه بصورت فشرده شروع مي كنيم [emoji4]

Sent from my iPad using Tapatalk
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

بنده هم هستم
                    طرح خوبيه
                    ارشد نرم افزارم با كد نويسي آشنا هستم تا حدودي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

روزبه جان من اين اپليكيشن discord رو نصب كردم و از طريق لينك هم وارد گروه i-phone شدم ولي ظاهرا اين اپليكيشن ارتباط خوبي با اينترنت ايران نداره...

ميشه از همون اپليكيشن تلگرام كه همه باهاش راحت هستن و ايجاد يه سوپر گروپ واسه اينكار استفاده كنيم؟

يا اينكه يه اپليكيشن ديگه اي تو اين مايه ها...

دوستان ديگه هم بد نيست بيان و نظرشونو بگن

نظر

من هم یه مدت خیلی کوتاهیه شروع به یادگیری کردم اما پیشدفت قابل ملاحظه ای نداشتم.امیدوارم همون طور که دوستان اشاره کردن نیمه تمامرها نشه

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                          روزبه جان من اين اپليكيشن discord رو نصب كردم و از طريق لينك هم وارد گروه i-phone شدم ولي ظاهرا اين اپليكيشن ارتباط خوبي با اينترنت ايران نداره...

ميشه از همون اپليكيشن تلگرام كه همه باهاش راحت هستن و ايجاد يه سوپر گروپ واسه اينكار استفاده كنيم؟

يا اينكه يه اپليكيشن ديگه اي تو اين مايه ها...

دوستان ديگه هم بد نيست بيان و نظرشونو بگن
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

اين امكان خيلي خوبه. ولي متاسفانه ظاهرا اين اپ با اينترنت ايران مشكل داره و من هروقت واردش ميشم تو حالت كانكتينگ ميمونه و هيچ عكس العملي از خودش نشون نميده...

اگه گزينه ديگه اي در اين زمينه نيست، مجبوريم از تلگرام استفاده كنيم

- - - - - - - - - -

اين امكان خيلي خوبه. ولي متاسفانه ظاهرا اين اپ با اينترنت ايران مشكل داره و من هروقت واردش ميشم تو حالت كانكتينگ ميمونه و هيچ عكس العملي از خودش نشون نميده...

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

حتما
                              تصمیم داریم از اول آپریل کار رو شروع کنم. قبل اون یک صفحه تلگرام هم میسازم
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                              X