اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد شروع برنامه نويسي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد شروع برنامه نويسي

با سلام خدمت دوستان
    من مي خواستم برنامه نويسي رو شروع كنم راستش هيچي هم از برنامه نويسي نميدونم تو مطلعاتي كه تو انجمن داشتم متوجه شدم كه بايد اطلاعاتي در مورد برنامه objective c داشته باشم من تو انجمن گشتم اما كتاب هايي كه ماله مبتديان بود لينكاش كار نمي كرد اگر ميشه تمام كتاب هاي لازم براي يه مبتدي رو يه بار اپلود كنيد تا بتونم دانلود كنم ممنون از همه دوستان

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من مي خواستم برنامه نويسي رو شروع كنم راستش هيچي هم از برنامه نويسي نميدونم تو مطلعاتي كه تو انجمن داشتم متوجه شدم كه بايد اطلاعاتي در مورد برنامه objective c داشته باشم من تو انجمن گشتم اما كتاب هايي كه ماله مبتديان بود لينكاش كار نمي كرد اگر ميشه تمام كتاب هاي لازم براي يه مبتدي رو يه بار اپلود كنيد تا بتونم دانلود كنم ممنون از همه دوستان
    از نظر من باید حتما آشنایی را زبان برنامه نویسی داشته باشید. بهترین حالت گزینه های زیر را قبل از شروع Objective-c یاد بگیرید

۱- اصول برنامه نویسی ، الگوریتم و فلوچارت
    ۲- Visual Basic 6.0 یا Visual Basic .Net یا Visual C#.Net - که Visual C# گزینه بهتری هست چون از خانواده C مشتق شده و از لحاظ ظاهر کدنویسی ( Syntax ) خیلی بیشتر شبیه Objective-c هست.

و بعد برنامه نویسی Objective-c را شروع کنید.
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 03-06-2012, 05:37 PM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ممنون از راهنمايي شما ميشه لطف كنيد كتابي در مورد مطالبي كه گفتيد اپلود كنيد

نظر

اولی را باید توی بازار بخرید! دومی هم توی بازار ریخته ، CD اموزش هم همینطور! توی نت هم همینطور! اما PDF هم داره دومی که این معروفترینش هست :
        آموزش ویژوال سی شارپ (#Visual C) | محمد هاشمیان | دانلود کتاب

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          اولی را باید توی بازار بخرید! دومی هم توی بازار ریخته ، CD اموزش هم همینطور! توی نت هم همینطور! اما PDF هم داره دومی که این معروفترینش هست :
          آموزش ویژوال سی شارپ (#Visual C) | محمد هاشمیان | دانلود کتاب
          ممنون دوست عزیز
          فقط اگر میشه کتاب Objective c رو هم برای مبتدیان آپلود کنید

یک سوال دیگه برای من پیش اومد برنامه جدید تر از 2005 نداره ؟
          اگر داره آموزش اون تفاوتی وجود داره یا خیر؟

نظر

چرا جدیدتر از ۲۰۰۵ هست اما نه زبان برنامه نویسش نرم افزار Visual Studio 2010 هم هست. برای شروع زیاد فرق نداره. میتونید از روی PDF بخونید اما در 2010 انجام بدید.

Objective-c هم کتاب فارسی PDF هنوز نیست که براتون Upload کنم. باید از روی منابع English بخونید.
            یدونه کتاب انشارات جنگل داده که دوستان تهیه کردن اما نمیدونم چطور هست : http://www.i-phone.ir/forums/thread66351.html

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
              چرا جدیدتر از ۲۰۰۵ هست اما نه زبان برنامه نویسش نرم افزار Visual Studio 2010 هم هست. برای شروع زیاد فرق نداره. میتونید از روی PDF بخونید اما در 2010 انجام بدید.

Objective-c هم کتاب فارسی PDF هنوز نیست که براتون Upload کنم. باید از روی منابع English بخونید.
              یدونه کتاب انشارات جنگل داده که دوستان تهیه کردن اما نمیدونم چطور هست : http://www.i-phone.ir/forums/thread66351.html
              بازم ممنون از زحمتت
              آخرین سوال و دیگه مزاحم نمیشم امکانش هست از objective c شروع کنم به مشکل نخورم

راستی objective c اگر انگلیسی باشه کتابش مشکلی نیست اونم آپ کنید خوب میشه

نظر

بفرمایید اینم آموزش کامل Objective-c از lynda

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post679935

نظر

صبر کنید ..
                X