اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نیاز به معلم برنامه نویس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نیاز به معلم برنامه نویس

با توجه به رشد روز افزون مکینتاش در ایران و همچنین علاقه دوستان به یاد گیری برنامه نویسی به زبان Obejective C تصمیم گرفتیم که بخش مکینتاش را در آموزشگاه ایجاد کنیم (البته در آینده بسیار نزدیک)
    لذا از دوستان که در این زمینه می توانند کمک کنند خواهشمندم به من پیام خصوصی بدهند!

در سورت مطلع شدن از نام آموزشگاه به هیچ وجه نام آن را در پست خود ننویسید که تبلیغ نشه
    برنامه نویس های عزیز لطفا workflow هم بدهند ! که ما بشیم

دوست عزیز شما که دوبی هستی کلاس ها اینجاس یا دوبی ؟ من به این کلاس نیاز دارم اگر میتونی با momek امیدوارم اسمشون و درست نوشته باشم هماهنگ کن

نظر

کلاس ها همه در تهران برگذار میشه و من چند هفته است که اومدم تهران و یادم رفته محل سکونتم رو تغییر بدم :d
      ویرایش توسط sadegh008 : https://i-phone.ir/forums/member/5610-sadegh008 در ساعت 22-07-2011, 10:32 PM

نظر

آفرین
        خدا از دهنتون بشنوه
        چند وقتیه دارم دمبال یکی میگیردم یاد بده
        حالا خدا آرزمونو برآورده کرد و آموزشگاه اومد

نظر

ایول
          اگه اسم آموزشگاهو اینجا نمی زنید به من پ.خ بدید.منم خیلی دنبالشم.حالا معلوم شده چیزی؟
          I Am What I Am

نظر

نوشته اصلی توسط houman123 نمایش پست ها
            ایول
            اگه اسم آموزشگاهو اینجا نمی زنید به من پ.خ بدید.منم خیلی دنبالشم.حالا معلوم شده چیزی؟
            با این وضعی که معلما دارن به من پ.خ میدن فکر کنم باید کلا آموزشگاهو تعطیل کنم!

نظر

اصلا آموزشگاهو بی خیال.این همه سایت هستند که می تونیم توش کلاس آنلاین برگذار کنیم.چرا نمی آیم اونجا کار کنیم؟
              I Am What I Am

نظر

نوشته اصلی توسط houman123 نمایش پست ها
                اصلا آموزشگاهو بی خیال.این همه سایت هستند که می تونیم توش کلاس آنلاین برگذار کنیم.چرا نمی آیم اونجا کار کنیم؟
                بدون استاد هیچ کلاسی برگذار نمیشه چه برسه به آنلاینش !

نظر شما هم بررسی میشه

نظر

آقا منم هستم شدید .

نظر

ببینم شما با momek هماهنگ کردین ؟ اقای کمیلی فکر کنم فامیلیشون هست

نظر

ایده خوبی هست ، اما متاسفانه من تهران نیستم و بخاطر دانشگام نمیتونم برومو بیام. کلاس آنلاین هم نمیشه ! چون یه بار برای یکی کلاس گذاشتم با اون حجم مطالب نمیشه آنلاین بیان کرد ، نه اینه اینترنت ما هم اونقدر سوال بالاست که کیفیت آینه پخش کنه بدون قطعی و .... فکر پهنای باند و ... باشید

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                        ایده خوبی هست ، اما متاسفانه من تهران نیستم و بخاطر دانشگام نمیتونم برومو بیام. کلاس آنلاین هم نمیشه ! چون یه بار برای یکی کلاس گذاشتم با اون حجم مطالب نمیشه آنلاین بیان کرد ، نه اینه اینترنت ما هم اونقدر سوال بالاست که کیفیت آینه پخش کنه بدون قطعی و .... فکر پهنای باند و ... باشید
                        کلاس آنلاین فقط متنی نمی شه گذاشت؟
                        I Am What I Am

نظر

Momek جان شما کجایی ؟ اگر زیاد دور نباشه من حاظرم بیام برم

نظر

آقا Momeks ميگم ميتونيم يك كلاس خوب توي raidcall بذاريم نيازي نيست كه همديگرو ببينيم اگه فقط حرف بزنيم و بنويسيم مي تونيم كار انجام بديم نه؟ اقا بيا بزرگي كن اين كلاس انلاينو بذار.ممنون
                            I Am What I Am

نظر

من خیلی سعی میکنم تا یه معلم عالی پیدا کنم ولی حیف شد که momeks جان نمینون ما رو همراهی کنند
                              اگه میشه ایده کلاس آنلاین دیگه تو این تاپیک مطرح نشه تا ما بیشتر روی بحث استاد برنامه نویس تمرکز کنیم .
                              از دوستان خواهش میکنم اگر کسی رو میشناسن که در این زمینه بتونه ما رو همراهی کنه به من اطلاع بدن .

نظر

صبر کنید ..
                              X