اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باتريم ضعيف شده.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باتريم ضعيف شده.

سلام دوستان. آيا كسى راهى براى تقويت باتري ميدونه؟

فکر نمیکنم راهی برای تقویت وجود داشته باشه! باید عوضش کنی.
    شاید مرکز خدمات سایت امکان تعویض باتری رو داشته باشه

نظر

باطري ايفون٤ چنده الان؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

از چه نظر ضعيف شده؟ يعني زود شارژ خالي مي كنه؟
        چون اين باطري ها به اون زودي ها ضعيف نميشن
        من خودم الان چند ساله يه آيپاد كلاسيك دارم هر روزم حداقل دو ساعت باهاش آهنگ گوش دادم يه آخ هم نگفته تا حالا !
        منم مشكل باطري با آيفون داشتم بيشتر وقتا مي تونه نرم افزاري باشه و به خاطر نصب برنامه هاي حافظه گير
        شما برنامه هاي مديريت حافظه نصب كن و هر شبم با sb تسكهاي فعالت رو ببند ببين بهبود حاصل ميشه يا نه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

همونطور که دوستان هم اشاره کردند معمولا باطری آیفون حالا حالا ها خراب نمیشه ، بهترین کار اینه که شما ریستور کنید ، چون نصب برخی برنامه ها ممکنه باعث بالا رفتن مصرف باطری شده باشه .
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

من باطري گوشيم خراب شده ديگه،قيمت باطري اورجينال ٣gs رو ندارين؟!

نظر

نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
              من باطري گوشيم خراب شده ديگه،قيمت باطري اورجينال ٣gs رو ندارين؟!
              منم قیمت باطری و هزینه تعویضش رو میخوام بدونم . کسی میدونه

نظر

نوشته اصلی توسط alen delon نمایش پست ها
                منم قیمت باطری و هزینه تعویضش رو میخوام بدونم . کسی میدونه
                تو سايت هاي خارجي زده حدود ٥ دلار! ايران نميدونم چقدر ميشه

نظر

دوستان قیمت باتری ایفون ۴ در ایران ۵۰ تومنه و هزینه نصب و ایناش جداس من قیمت کردستان رو گفتم.اینجا اصلشو میدن ۵۰ تومن من خودم خریدم و تعویض کردم راحته البته اگه نمیتونید میشه به متخصصین داد به دفتر انجمن هم مراجعه کنید هم کارشون درسته هم به احتمال زیاد باتریشم موجود دارن ولی قیمت تهران و.. از اینجا به مراتب بالا تره

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                    دوستان قیمت باتری ایفون ۴ در ایران ۵۰ تومنه و هزینه نصب و ایناش جداس من قیمت کردستان رو گفتم.اینجا اصلشو میدن ۵۰ تومن من خودم خریدم و تعویض کردم راحته البته اگه نمیتونید میشه به متخصصین داد به دفتر انجمن هم مراجعه کنید هم کارشون درسته هم به احتمال زیاد باتریشم موجود دارن ولی قیمت تهران و.. از اینجا به مراتب بالا تره
                    يعني ما اينقدر خواب مونديم كه دلار از ١٠٠٠ تومن شده ١٠٠٠٠ تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

م م ل .... ه داريم هاااا

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                      يعني ما اينقدر خواب مونديم كه دلار از ١٠٠٠ تومن شده ١٠٠٠٠ تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

م م ل .... ه داريم هاااا

iphone4 4.3.1

only uk astonmartin
                      نه دوست من قست جسارت نداشتم اینجا چون لب مرزه قاچاقی میاد یکم ارزونتر میوفته منظورم این بود مثلا تا برسه تهران طبیعیه قیمتش بالاتر میره اولا دوما نرخ کرایه مغازه و این چیزارم حساب کنی بازم میره بالا قیمت اما به نظر من از تهران و فروشگاههای معتبر بخرید مثل فروشگاه انجمن چون ظمانت میکنن اما من اینجا خریدم گفت پسش نمیگیرم یه جور ریسکه اما من ازش راضیم
                      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                        نه دوست من قست جسارت نداشتم اینجا چون لب مرزه قاچاقی میاد یکم ارزونتر میوفته منظورم این بود مثلا تا برسه تهران طبیعیه قیمتش بالاتر میره اولا دوما نرخ کرایه مغازه و این چیزارم حساب کنی بازم میره بالا قیمت اما به نظر من از تهران و فروشگاههای معتبر بخرید مثل فروشگاه انجمن چون ظمانت میکنن اما من اینجا خریدم گفت پسش نمیگیرم یه جور ریسکه اما من ازش راضیم
                        با تشکر
                        سو تفاهم نشه
                        دويتمون تو پست قبل از شما نوشته تو اين ساين هست ٥ دلار
                        بعد شما اومدي گفتي گرفتم ٥٠ تومن

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
                        Bite apple ,Steve

نظر

میدونم دوست من تو نمایندگی اپل تو کشورهای دیگه بله ۵ دلاره اما تو ایرانم ۵ دلار میدن واقعا؟
                          باتری معمولی نوکیا ۱۱۰۰ هم نمیدن ۵ دلار قیمت نمایندگی هاست ای کاش ماهم نمایندگی داشتیم دیگه مشکلمون چی بود
                          با تشکر
                          ویرایش توسط aryasalahi : https://i-phone.ir/forums/member/52564-aryasalahi در ساعت 10-10-2011, 04:00 PM

نظر

کسی میدونه چرا شارژ گوشیم بعداز ریستور خیلی سریع تموم میشه

نظر

با سلام خدمت دوستان

اگر گوشیتون زود شارژ تمام میکنه (مثلا روزی 1 بار شارژ می کنید این کاملا طبیعیه با این برنامه ها و جیلبریک ها) در این صورت مشکل از باطری نیست

ولی اگر گوشیتون روی مثلا 10 % یا 7 % مونده خاموش میشه این اشکال از باطریه

باطری آیفون به این راحتی ها خراب نمیشه ولی مال خود من چون بیشتر اوقات توی همین تابستون جلوی نور افتاب بود گوشیم و داغ شده بود باطریش خراب شد و من خود باطریش را به قیمت 80 تومان با 1 سال ضمانت خریدم و خودم هم تعویضش کردم

الان اگه جیلبریک نکنم راحت 3 روز باطری دارم چون من زیاد هم sms میدم و هم صحبت میکنم
                              ولی از ازمانی که جیلبریک کردم هر شب شارژ می کنم

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                              X