اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع گرفتن SHSH در فریمور فعلی iDevice توسط iFaith

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    این روش برای ipad mini هم جواب میذه دوستان؟6.0.2

نظر

• سلام
      گوشی من آیفون4 هستش وبا برنامه ifaith اس اچ 6.1.3 رو ذخیره کردم و بعدش آپدیت کردم به 7.0.2 -با برنامه ifaith فریمور کاستوم ساختم اما الان میخوام دوباره برگردم به 6.1.3 ارور 11 میده آیتونز،حالا باید چیکارکنم
      بعضی ها گفته بودن با ifaith میشه دانگرید کرد اما نمیشه
      لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم چون 7 رو گوشیم خیلی افتضاحه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamadb24 نمایش پست ها
        سلام
        گوشی من آیفون4 هستش وبا برنامه ifaith اس اچ 6.1.3 رو ذخیره کردم و بعدش آپدیت کردم به 7.0.2 -با برنامه ifaith فریمور کاستوم ساختم اما الان میخوام دوباره برگردم به 6.1.3 ارور 11 میده آیتونز،حالا باید چیکارکنم
        بعضی ها گفته بودن با ifaith میشه دانگرید کرد اما نمیشه
        لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم چون 7 رو گوشیم خیلی افتضاحه
        کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        الان چند روز گذشته ولی انگار کسی اینجا نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamadb24 نمایش پست ها
          کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          الان چند روز گذشته ولی انگار کسی اینجا نیست
          دوست عزيز امكان دانگريد رو مث اينكه بستند

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• امکان دانگرید بسته نشده فقط باید از itunes 10.7 استفاده کنید آیتونز 11.1 را کامل پاک کنید حتی درایورهاشم پاک کنید بعد 10.7 رو نصب کنید و از همون روش ifaith دانگرید کنید

نظر

• سلام
              دوستان، من گوشیم iphone 4 هستش به ios 7 آپ گرید شده و shsh هم ندارم. الان برای دان گرید که به shsh نیاز هست باید چکار کنم؟

نظر

• سلام منکه الان 4.3.3 آیفون 4 می خوام به 6 آپگرید کنم از همین روشی که توی این تاپیک اومده باید استفاده کنم؟

- - - - - - - - - -

در حال حاضر آپگرید از 4.3.3 به 6 چه مشکلاتی را ایجاد می کنه ؟
                با سپاس

- - - - - - - - - -

با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط رهاا نمایش پست ها
                  سلام منکه الان 4.3.3 آیفون 4 می خوام به 6 آپگرید کنم از همین روشی که توی این تاپیک اومده باید استفاده کنم؟

- - - - - - - - - -

با سپاس

- - - - - - - - - -

با سپاس
                  دوست عزیز شما نمیتونید به 6 برید/ فقط در صورت داشتن shsh ورژن مورد نظر / باید به آخرین ورژن ریستور کنید.

نظر

• الان آِیفون 5s ورژن 7.0.4 دارم.بهترین روش برای گرفتن shsh چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                      الان آِیفون 5s ورژن 7.0.4 دارم.بهترین روش برای گرفتن shsh چیه؟
                      نمیتونید بگیرید.اگرم بگیرید به دردتون نمیخوره!

نظر

• نوشته اصلی توسط Sia7asH نمایش پست ها
                        نمیتونید بگیرید.اگرم بگیرید به دردتون نمیخوره!
                        پس الان که میخوام ریستور کنم باید چی کار کنم که بتونم بعدش جیلبرک کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                          پس الان که میخوام ریستور کنم باید چی کار کنم که بتونم بعدش جیلبرک کنم؟
                          الان فقط بلید برید ۷.۱ و هیچ راهی برای جیلبریکش ندارید!

نظر

• سلام دوستان
                            Iphone 4s ios 6.1.3 رو اگر ازش shsh بگیرم میتونم به ۷.۱ آپدیت کنم و بعد به همین ۶ دانگرید کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3nj نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              Iphone 4s ios 6.1.3 رو اگر ازش shsh بگیرم میتونم به ۷.۱ آپدیت کنم و بعد به همین ۶ دانگرید کنم؟
                              سلام
                              از 4s الان فقط shdh 7.۱ رو میتونید بگیرید و امکان دانگرد هم با داشتن shsh امکان ندارد این اموزش و دانگرد مربوط به 4و 3gs میباشد

نظر

• Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн Гретель и её младший брат Гензель

Гретель и Гензель смотреть онлайн. Гретель и Гензель. HDRip. Год:2020; Гретель и Гензель смотреть онлайн. Гретель и Гензель. HDRip. Год:2020; Гретель и Гензель смотреть онлайн. Гретель и Гензель. HDRip. Год:2020; Смотреть онлайн Гретель и Гензель (2020). Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн Смотрите фильм Гретель и Гензель (Gretel & Hansel) онлайн в хорошем качестве. Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн в хорошем качестве HD 720, 1080 фильма Гретель и Гензель (2020). Фильм Гретель и Гензель «Гретель и Гензель» "Гретель и Гензель" Фильм Гретель и Гензель 2020 года смотреть онлайн в хорошем качестве hd 720 Смотрите фильм Гретель и Гензель Гретель и Гензель [фильм 2020] смотреть онлайн Гретель и Гензель -[фильм 2020]- смотреть онлайн Гретель и Гензель --[фильм 2020]-- смотреть онлайн Гретель и Гензель -2020- смотреть онлайн Гретель и Гензель -фильм-2020- смотреть онлайн Гретель и Гензель -[фильм,2020]- смотреть онлайн Гретель и Гензель -[HD]- смотреть онлайн Фильм Гретель и Гензель 2020 - смотреть онлайн в хорошем качестве HD 720, 1080 «Гретель и Гензель» "Гретель и Гензель" Гретель и Гензель смотреть онлайн, 2020 ["Гретель и Гензель"] смотреть онлайн, 2020 Смотреть Гретель и Гензель (2020) онлайн в хорошем качестве HD 1080 Фильм "Гретель и Гензель" (2020) смотреть онлайн «Гретель и Гензель смотреть онлайн» "Гретель и Гензель смотреть онлайн" Гретель и Гензель 2020, смотреть онлайн Гретель и Гензель, фильм 2020, смотреть онлайн Гретель и Гензель, 2020, фильм смотреть онлайн Гретель и Гензель 2020 Гретель и Гензель в хорошем качестве HD 720, 1080 Гретель и Гензель (фильм 2020) смотреть онлайн Фильм Гретель и Гензель (2020) смотреть онлайн в HD качестве 720 - 1080 Гретель и Гензель фильм 2020 смотрите в онлайне с хорошим качеством HD 720, 1080 и отличной озвучкой на русском языке Гретель и Гензель фильм 2020 смотрите в онлайне с хорошим качеством HD 720, 1080 и отличной озвучкой Гретель и её младший брат Гензель .

نظر

صبر کنید ..
                                X